23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційний захід Роздрукувати

Новорічна зустріч друзів Посольства України у Бельгії

19 грудня 2012 року Представник Вінницької області та Єврорегіону «Дністер» при ЄС О.Мороз взяв участь у «Новорічній зустрічі друзів Посольства України у Бельгії», яку було організовано за підтримки Ukraine International Airlines (UIA) та Belgian-Ukrainian Chamber of Commerce (BUCC).
Серед учасників заходу були глави дипломатичних місій, представники дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, органів влади Бельгії, засобів масової інформації, ділових та творчих кіл.
Після офіційної частини та виступу Посла України у Бельгії, Глави Місії України при НАТО І.Долгова, відбувся концерт українських митців, в програмі яких пролунала українська та молдавська народна музика.
В ході неформального спілкування відбулися бесіди О.Мороза з Керівником BUCC О.Букавин, представниками малого та середнього бізнесу Бельгії, (банк «Banca Monte Paschi Belgio», компанії «Offirma», «St Petersburg Collection»), а також українськими дипломатами, у компетенції яких торгово-економічні питання та тематика регіонального співробітництва.

Повернутись Створено: 24 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація