Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Офіційно Роздрукувати

В Нідерландах шукатимуть вінницьким громадам партнерів

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди Пітер Ян Волтерс пообіцяв голові обласної Ради Сергію Татусяку сприяння в процесі налагодження зв’язків між територіальними громадами Нідерландів та Вінниччини.

Про це високоповажний гість сказав 21 грудня під час офіційної зустрічі з керівниками краю: головою облради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом.
Розмова сторін стосувалася бізнес-співпраці між Вінницьким регіоном та Нідерландами. Микола Джига назвав основні галузі, які є передовими в економіці області, але для подальшого свого розвитку потребують інвестицій, в тому числі іноземних. Це такі галузі: переробна, молочна, зернова промисловість; садівництво та городництво; енергозберігаючі технології; розвиток аеропорту «Вінниця».
Пітер Ян Волтерс наголосив, що його країні цікаві запропоновані вінницькою стороною напрями економіки і він готовий їх пропонувати голландським бізнесменам.
Сергій Татусяк звернув увагу посла на те, що якби обидві країни мали налагоджені партнерські зв’язки між регіонами, то краще б просувалися бізнес-проекти.
– Я просив би сприяння посольства Нідерландів у налагодженні контактів з територіальними громадами вашої країни. Адже Вінниччина працює з Польщею, Німеччиною, Італією, Австрією, а в Голландії співпраця з регіонами не налагоджена, – зазначив Татусяк.
Пан Волтерс погодився з головним самоврядцем області в тому, що зв’язки між громадами та регіонами є ефективною формою співпраці.
– Я високо ціную досвід контактів між територіальними громадами та муніципалітетами. В цьому впевнився, працюючи у Польщі та Румунії. Я обіцяю пану голові, що зв’яжуся з Асоціацією голландських муніципалітетів, щоб з’ясувати, яким чином можна організувати таку співпрацю між нашими громадами, – запевнив вінничан посол.
Сергій Татусяк зауважив, що для вінницьких самоврядовців також буде корисний досвід голландців у розвитку місцевого самоврядування. Тим більше сьогодні, коли в Україні стартувала адміністративна реформа.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1057

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація