23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційно Роздрукувати

В Нідерландах шукатимуть вінницьким громадам партнерів

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди Пітер Ян Волтерс пообіцяв голові обласної Ради Сергію Татусяку сприяння в процесі налагодження зв’язків між територіальними громадами Нідерландів та Вінниччини.

Про це високоповажний гість сказав 21 грудня під час офіційної зустрічі з керівниками краю: головою облради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом.
Розмова сторін стосувалася бізнес-співпраці між Вінницьким регіоном та Нідерландами. Микола Джига назвав основні галузі, які є передовими в економіці області, але для подальшого свого розвитку потребують інвестицій, в тому числі іноземних. Це такі галузі: переробна, молочна, зернова промисловість; садівництво та городництво; енергозберігаючі технології; розвиток аеропорту «Вінниця».
Пітер Ян Волтерс наголосив, що його країні цікаві запропоновані вінницькою стороною напрями економіки і він готовий їх пропонувати голландським бізнесменам.
Сергій Татусяк звернув увагу посла на те, що якби обидві країни мали налагоджені партнерські зв’язки між регіонами, то краще б просувалися бізнес-проекти.
– Я просив би сприяння посольства Нідерландів у налагодженні контактів з територіальними громадами вашої країни. Адже Вінниччина працює з Польщею, Німеччиною, Італією, Австрією, а в Голландії співпраця з регіонами не налагоджена, – зазначив Татусяк.
Пан Волтерс погодився з головним самоврядцем області в тому, що зв’язки між громадами та регіонами є ефективною формою співпраці.
– Я високо ціную досвід контактів між територіальними громадами та муніципалітетами. В цьому впевнився, працюючи у Польщі та Румунії. Я обіцяю пану голові, що зв’яжуся з Асоціацією голландських муніципалітетів, щоб з’ясувати, яким чином можна організувати таку співпрацю між нашими громадами, – запевнив вінничан посол.
Сергій Татусяк зауважив, що для вінницьких самоврядовців також буде корисний досвід голландців у розвитку місцевого самоврядування. Тим більше сьогодні, коли в Україні стартувала адміністративна реформа.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація