Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Офіційно Роздрукувати

В Нідерландах шукатимуть вінницьким громадам партнерів

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерланди Пітер Ян Волтерс пообіцяв голові обласної Ради Сергію Татусяку сприяння в процесі налагодження зв’язків між територіальними громадами Нідерландів та Вінниччини.

Про це високоповажний гість сказав 21 грудня під час офіційної зустрічі з керівниками краю: головою облради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою та міським головою Вінниці Володимиром Гройсманом.
Розмова сторін стосувалася бізнес-співпраці між Вінницьким регіоном та Нідерландами. Микола Джига назвав основні галузі, які є передовими в економіці області, але для подальшого свого розвитку потребують інвестицій, в тому числі іноземних. Це такі галузі: переробна, молочна, зернова промисловість; садівництво та городництво; енергозберігаючі технології; розвиток аеропорту «Вінниця».
Пітер Ян Волтерс наголосив, що його країні цікаві запропоновані вінницькою стороною напрями економіки і він готовий їх пропонувати голландським бізнесменам.
Сергій Татусяк звернув увагу посла на те, що якби обидві країни мали налагоджені партнерські зв’язки між регіонами, то краще б просувалися бізнес-проекти.
– Я просив би сприяння посольства Нідерландів у налагодженні контактів з територіальними громадами вашої країни. Адже Вінниччина працює з Польщею, Німеччиною, Італією, Австрією, а в Голландії співпраця з регіонами не налагоджена, – зазначив Татусяк.
Пан Волтерс погодився з головним самоврядцем області в тому, що зв’язки між громадами та регіонами є ефективною формою співпраці.
– Я високо ціную досвід контактів між територіальними громадами та муніципалітетами. В цьому впевнився, працюючи у Польщі та Румунії. Я обіцяю пану голові, що зв’яжуся з Асоціацією голландських муніципалітетів, щоб з’ясувати, яким чином можна організувати таку співпрацю між нашими громадами, – запевнив вінничан посол.
Сергій Татусяк зауважив, що для вінницьких самоврядовців також буде корисний досвід голландців у розвитку місцевого самоврядування. Тим більше сьогодні, коли в Україні стартувала адміністративна реформа.

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація