Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Офіційно Роздрукувати

Ілля Ємець здійснив перший міністерський візит на Вінниччину

11 лютого Вінницьку область з робочим візитом відвідав Вінниччина стала першим регіоном, куди урядовець здійснив свій візит у статусі міністра.

Протягом візиту його супроводжували: голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник голови ОР Юрій Медведєв, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та головний державний санітарний лікар області Валентина Зайцева.

Знайомство з системою охорони здоров’я Вінниччини Ілля Ємець розпочав із ФАПу у с.Жежелів Козятинського району. Він похвалив місцевих медиків за професійну підготовку і пообіцяв на рівні уряду підняти питання щодо зміни підходу до фінансування медицини:
– Механізм фінансування медицини в сільській місцевості за кількістю жителів, а в районі за койко-ліжками – застарілий. Увесь світ фінансує медичну послугу, а не ефемерне ліжко, – зазначив Ілля Миколайович.
Наступну зупинку міністр зробив у Калинівському районі, де відвідав Черепашинецьку лікарську амбулаторію та центральну районну лікарню. Урядовець поінформував колег, що запровадження сімейної медицини в Україні відбуватиметься поступово, з індивідуальним підходом до кожного регіону.
– Первинна медицина в індустріальному Донбасі і в сільськогосподарській Вінниччині – це різні речі. Сімейну медицину ми будемо робити, але будемо робити не штучно. Щоб не перекрутити так, що кандидат наук їхатиме в село надавати первинну допомогу. Реформа сімейної медицини буде дієвою в Україні, якщо вона писатиметься не теоретиками в Америці, а нами, – підкреслив Ілля Миколайович.
У Вінниці І.Ємець відвідав Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню, де поспілкувався колективом закладу, та новобудову хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова, спорудження якого планують завершити цього року.
Потім видатний кардіохірург поспілкувався з викладачами та студентами Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, а також дав прес-конференцію для регіональних та центральних ЗМІ.

Голова обласної ради Сергій Татусяк підкреслив, що зустріч та особисте спілкування з міністром пройшли ефективно. Голова відзначив професійний підхід міністра до планування візиту.
– Почавши візит із сільського ФАПу, потім відвідавши амбулаторію, районну лікарню, обласну і нарешті університет – міністр прослідкував всю вертикаль надання медичної допомоги вінничанам. Мені приємно, що Ілля Миколайович відзначив те, що вінницька обласна влада прямує одним курсом з урядом та Президентом. Пріоритет цього курсу – здорова нація, – сказав С.Татусяк.
В ході візиту Ілля Ємець дещо скорегував свою програму перебування на Вінниччині. Так, наприклад, міністр забажав відвідати обласний протитуберкульозний диспансер, що не передбачалося його програмою.

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація