Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Офіційно Роздрукувати

Ілля Ємець здійснив перший міністерський візит на Вінниччину

11 лютого Вінницьку область з робочим візитом відвідав Вінниччина стала першим регіоном, куди урядовець здійснив свій візит у статусі міністра.

Протягом візиту його супроводжували: голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник голови ОР Юрій Медведєв, ректор Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василь Мороз, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко та головний державний санітарний лікар області Валентина Зайцева.

Знайомство з системою охорони здоров’я Вінниччини Ілля Ємець розпочав із ФАПу у с.Жежелів Козятинського району. Він похвалив місцевих медиків за професійну підготовку і пообіцяв на рівні уряду підняти питання щодо зміни підходу до фінансування медицини:
– Механізм фінансування медицини в сільській місцевості за кількістю жителів, а в районі за койко-ліжками – застарілий. Увесь світ фінансує медичну послугу, а не ефемерне ліжко, – зазначив Ілля Миколайович.
Наступну зупинку міністр зробив у Калинівському районі, де відвідав Черепашинецьку лікарську амбулаторію та центральну районну лікарню. Урядовець поінформував колег, що запровадження сімейної медицини в Україні відбуватиметься поступово, з індивідуальним підходом до кожного регіону.
– Первинна медицина в індустріальному Донбасі і в сільськогосподарській Вінниччині – це різні речі. Сімейну медицину ми будемо робити, але будемо робити не штучно. Щоб не перекрутити так, що кандидат наук їхатиме в село надавати первинну допомогу. Реформа сімейної медицини буде дієвою в Україні, якщо вона писатиметься не теоретиками в Америці, а нами, – підкреслив Ілля Миколайович.
У Вінниці І.Ємець відвідав Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню, де поспілкувався колективом закладу, та новобудову хірургічного корпусу лікарні ім. М.І. Пирогова, спорудження якого планують завершити цього року.
Потім видатний кардіохірург поспілкувався з викладачами та студентами Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, а також дав прес-конференцію для регіональних та центральних ЗМІ.

Голова обласної ради Сергій Татусяк підкреслив, що зустріч та особисте спілкування з міністром пройшли ефективно. Голова відзначив професійний підхід міністра до планування візиту.
– Почавши візит із сільського ФАПу, потім відвідавши амбулаторію, районну лікарню, обласну і нарешті університет – міністр прослідкував всю вертикаль надання медичної допомоги вінничанам. Мені приємно, що Ілля Миколайович відзначив те, що вінницька обласна влада прямує одним курсом з урядом та Президентом. Пріоритет цього курсу – здорова нація, – сказав С.Татусяк.
В ході візиту Ілля Ємець дещо скорегував свою програму перебування на Вінниччині. Так, наприклад, міністр забажав відвідати обласний протитуберкульозний диспансер, що не передбачалося його програмою.

 

Повернутись Створено: 11 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація