23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Офіційно Роздрукувати

Сергій Татусяк спілкується з Прем’єр-міністром Молдови про бізнес

Голова обласної Ради Сергій Татусяк у Києві бере участь у зустрічі представників ділових кіл України та Республіки Молдова. На зібранні присутній Прем’єр-міністр Республіки Молдова Владимир Філат, який перебуває в Україні з офіційним візитом.
Сторони обговорюватимуть питання посилення бізнес-відносин між двома країнами, враховуючи як державний сектор, так і приватний.

Також сьогодні В. Філат зустрівся з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином. А вчора, 2 лютого, очільник молдовського уряду мав зустріч із Президентом України Віктором Януковичем та Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.
Віктор Янукович наголосив, що активний двосторонній діалог, який останнім часом відзначається між Україною та Молдовою, відповідає принципам і дружній основі, яка існує між країнами.
В свою чергу Микола Азаров зазначив, що Україна і Молдова мають хороші перспективи для збільшення товарообігу. При цьому він підкреслив, що в 2011 році взаємний товарообіг перевищував 1 млрд. доларів, однак ще не досягнув докризового рівня.
– Наш докризовий товарообіг складав 1,5 млрд. дол., а тому нам є куди рости і всі можливості для збільшення товарообороту у нас є, – зазначив М.Азаров.

Нагадаємо: вчора, 2 лютого, голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова обласної державної адміністрації Микола Джига та голови шести районних рад Республіки Молдови (Дондушень, Окніца, Резіна, Сорока, Флорешть і Шолданешть) підписали Договір про створення Єврорегіону «Дністер».

Повернутись Створено: 3 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація