Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Офіційно Роздрукувати

Сергій Татусяк спілкується з Прем’єр-міністром Молдови про бізнес

Голова обласної Ради Сергій Татусяк у Києві бере участь у зустрічі представників ділових кіл України та Республіки Молдова. На зібранні присутній Прем’єр-міністр Республіки Молдова Владимир Філат, який перебуває в Україні з офіційним візитом.
Сторони обговорюватимуть питання посилення бізнес-відносин між двома країнами, враховуючи як державний сектор, так і приватний.

Також сьогодні В. Філат зустрівся з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином. А вчора, 2 лютого, очільник молдовського уряду мав зустріч із Президентом України Віктором Януковичем та Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.
Віктор Янукович наголосив, що активний двосторонній діалог, який останнім часом відзначається між Україною та Молдовою, відповідає принципам і дружній основі, яка існує між країнами.
В свою чергу Микола Азаров зазначив, що Україна і Молдова мають хороші перспективи для збільшення товарообігу. При цьому він підкреслив, що в 2011 році взаємний товарообіг перевищував 1 млрд. доларів, однак ще не досягнув докризового рівня.
– Наш докризовий товарообіг складав 1,5 млрд. дол., а тому нам є куди рости і всі можливості для збільшення товарообороту у нас є, – зазначив М.Азаров.

Нагадаємо: вчора, 2 лютого, голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова обласної державної адміністрації Микола Джига та голови шести районних рад Республіки Молдови (Дондушень, Окніца, Резіна, Сорока, Флорешть і Шолданешть) підписали Договір про створення Єврорегіону «Дністер».

Повернутись Створено: 3 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація