Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Офіційно Роздрукувати

Сергій Татусяк спілкується з Прем’єр-міністром Молдови про бізнес

Голова обласної Ради Сергій Татусяк у Києві бере участь у зустрічі представників ділових кіл України та Республіки Молдова. На зібранні присутній Прем’єр-міністр Республіки Молдова Владимир Філат, який перебуває в Україні з офіційним візитом.
Сторони обговорюватимуть питання посилення бізнес-відносин між двома країнами, враховуючи як державний сектор, так і приватний.

Також сьогодні В. Філат зустрівся з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвином. А вчора, 2 лютого, очільник молдовського уряду мав зустріч із Президентом України Віктором Януковичем та Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.
Віктор Янукович наголосив, що активний двосторонній діалог, який останнім часом відзначається між Україною та Молдовою, відповідає принципам і дружній основі, яка існує між країнами.
В свою чергу Микола Азаров зазначив, що Україна і Молдова мають хороші перспективи для збільшення товарообігу. При цьому він підкреслив, що в 2011 році взаємний товарообіг перевищував 1 млрд. доларів, однак ще не досягнув докризового рівня.
– Наш докризовий товарообіг складав 1,5 млрд. дол., а тому нам є куди рости і всі можливості для збільшення товарообороту у нас є, – зазначив М.Азаров.

Нагадаємо: вчора, 2 лютого, голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова обласної державної адміністрації Микола Джига та голови шести районних рад Республіки Молдови (Дондушень, Окніца, Резіна, Сорока, Флорешть і Шолданешть) підписали Договір про створення Єврорегіону «Дністер».

Повернутись Створено: 3 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація