Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оголошення Роздрукувати

17 липня 2014 року о 12:00 в м. Вінниця Українським Пелетним Союзом за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» планується проведення Семінару «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива»

В програмі семінару пропонуються презентації:

12:00-12:15

Тетяна Ігнатенко, генеральний секретар Українського Пелетного Союзу

«Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»

12:15-12:30

Сергій Апальков, віце-президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»

12:30–13:00

Микола Коломийченко, президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів»

13:00 – 15:00

Дискусія, перерва на каву

 

Для участі в  Семінарі запрошуються  представники місцевої влади, місцевих підприємств теплокомуненерго, виробники твердого біопалива, виробники та інсталятори опалювального обладнання, науковці та інші зацікавлені особи.

Відвідувачі семінару матимуть змогу обрахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо та отримати модель розрахунку економічного ефекту від переходу на тверде біопаливо (Excel-файл). 

Також учасники зібрання одержать посібник «Економічне обґрунтування доцільності переходу на опалення твердим біопаливом. Гармонізація українських стандартів та стандартів ЄС»

Участь у заході безкоштовна для відвідувачів.

Додаткову інформацію щодо участі в семінарі та місця його проведення можна отримати: тел.. +38(044) 384 21 88, електронна адреса сайту http://www.uup.org.ua/ 

Повернутись Створено: 9 липня 2014 року, 15:24 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація