Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оголошення Роздрукувати

17 липня 2014 року о 12:00 в м. Вінниця Українським Пелетним Союзом за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» планується проведення Семінару «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива»

В програмі семінару пропонуються презентації:

12:00-12:15

Тетяна Ігнатенко, генеральний секретар Українського Пелетного Союзу

«Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»

12:15-12:30

Сергій Апальков, віце-президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»

12:30–13:00

Микола Коломийченко, президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів»

13:00 – 15:00

Дискусія, перерва на каву

 

Для участі в  Семінарі запрошуються  представники місцевої влади, місцевих підприємств теплокомуненерго, виробники твердого біопалива, виробники та інсталятори опалювального обладнання, науковці та інші зацікавлені особи.

Відвідувачі семінару матимуть змогу обрахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо та отримати модель розрахунку економічного ефекту від переходу на тверде біопаливо (Excel-файл). 

Також учасники зібрання одержать посібник «Економічне обґрунтування доцільності переходу на опалення твердим біопаливом. Гармонізація українських стандартів та стандартів ЄС»

Участь у заході безкоштовна для відвідувачів.

Додаткову інформацію щодо участі в семінарі та місця його проведення можна отримати: тел.. +38(044) 384 21 88, електронна адреса сайту http://www.uup.org.ua/ 

Повернутись Створено: 9 липня 2014 року, 15:24 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація