Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оголошення Роздрукувати

17 липня 2014 року о 12:00 в м. Вінниця Українським Пелетним Союзом за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» планується проведення Семінару «Тверде біопаливо: стандартизація і економічна доцільність переходу на генерацію тепла з місцевих видів палива»

В програмі семінару пропонуються презентації:

12:00-12:15

Тетяна Ігнатенко, генеральний секретар Українського Пелетного Союзу

«Сучасні стандарти на тверде біопаливо і програми сертифікації виробників»

12:15-12:30

Сергій Апальков, віце-президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: як обрахувати економічну доцільність»

12:30–13:00

Микола Коломийченко, президент Українського Пелетного Союзу

«Техніко-економічне обґрунтування програм переходу на опалення твердим біопаливом: технічні питання і узгодження проектів»

13:00 – 15:00

Дискусія, перерва на каву

 

Для участі в  Семінарі запрошуються  представники місцевої влади, місцевих підприємств теплокомуненерго, виробники твердого біопалива, виробники та інсталятори опалювального обладнання, науковці та інші зацікавлені особи.

Відвідувачі семінару матимуть змогу обрахувати економічний ефект переводу котелень на тверде біопаливо та отримати модель розрахунку економічного ефекту від переходу на тверде біопаливо (Excel-файл). 

Також учасники зібрання одержать посібник «Економічне обґрунтування доцільності переходу на опалення твердим біопаливом. Гармонізація українських стандартів та стандартів ЄС»

Участь у заході безкоштовна для відвідувачів.

Додаткову інформацію щодо участі в семінарі та місця його проведення можна отримати: тел.. +38(044) 384 21 88, електронна адреса сайту http://www.uup.org.ua/ 

Повернутись Створено: 9 липня 2014 року, 15:24 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація