13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ОГОЛОШЕННЯ Роздрукувати

З 25 липня по 30 листопада буде відбуватись Всеукраїнська культурно-мистецька акція «Україна разом!» , яка візьме свій початок з Вінниччини.

Захід має на меті вишити «Карту України» з символікою прапорів кожної області, жителями цих областей. Вінницька область стане першою в цьому марафоні. Після чого полотно Карти України буде переїжджати в інші області, де місцеві жителі власноруч вишиватимуть на полотні символіку області. Акція об'їде всю Україну та завершить свою подорож на Київському Майдані в річницю Революції Гідності.

Відкриття заходу відбудеться  25 липня на площі  Європейській о 12.00.

Довідка:Культурно-мистецька акція «Україна — разом!»

Культурно-мистецька акція, спрямована на об'єднання українців за спільною справою - вишиванням мапи України.

Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України, АР Крим та Меджлісу кримсько-татарського народу. Разом вони утворюють цілісну та неподільну Україну в її міцних та непорушних кордонах.

Вишивання буде проходите упродовж тривалого часу, вишивка проїде всіма обласними центрами України, стартує акція у Вінниці, завершиться у Києві, на Майдані Незалежності, у річницю революційних подій.

Вінниця починає цю акцію саме тому, що наш регіон є центром України, Поділля завжди було серцевиною нашої Батьківщини. Ми покликані об'єднувати Україну, і хочемо аби всі області, які складають нашу країну, схилися до центру, не розпорошуючи свою красу і силу на сторони. Тільки разом ми - Україна.

Як буде проходити акція:

В кожному місті буде організовано творчий майданчик, де буде встановлено полотно з нанесеним на нього ескізом. Вишивання буде масовим, до нього долучаться як професійні вишивальники, так і усі бажаючі перехожі.

Щоб вишивання дійсно було натхненним, його потрібно супроводжувати гарними побажаннями та молитвами, так робили здавна жінки, котрі вишивали обереги для своїх рідних. Тому під час акції буде організовано мистецьку програму: читання патріотичної поезії та музику.

Після того, як містяни вишиють свій регіон, карта передається далі, до сусідньої області.

Кожен регіон самостійно організовує свій етап акції.

 Вишивальники:

До акції будуть залучені професійні вишивальники та аматори, люди, які вивчають вишивку (студенти професійних училищ), народні майстри, ті, для кого вишивка - це просто хобі. Перехожі, які виявлять бажання приєднатися до акції, зможуть вишити по декілька стіжків на полотні, для цього їх мають проінструктувати і скерувати організатори.

Рекорд

Акція «Україна — разом!» претендує на національний рекорд. Книга Рекордів України офіційно погодилась на фіксацію рекорду в номінації «Мистецтво» - «Карта України вишита вручну найбільшою кількістю вишивальників» (заявка №14_0261). Для встановлення рекорду необхідно побити попередній рекорд - 268 чол.

Графік проведення акції «Україна — разом!» і перебування полотна у містах:

Вінниця - 25-28 липня,

Одеса - 30 липня -4 серпня,

Чернівці - 6-9 серпня,

Тернопіль — 12-16 серпня,

Ужгород - 18-22 серпня,

Львів - 24-26 серпня,

Луцьк - 28 серпня - 1 вересня,

Рівне - 3-7 вересня,

Івано-Франківськ - 9-12 вересня,

 

Хмельницький - 14-17 вересня,

Житомир - 19-22 вересня,

Чернігів - 25-28 вересня,

Суми -1-5 жовтня,

Харків - 7-11 жовтня,

Полтава- 13-16 жовтня,

Черкаси- 18-21 жовтня,

Кіровоград — 23-26 жовтня,

Миколаїв - 29 жовтня - 2 листопада,

Херсон - 4-7 листопада,

Запоріжжя - 9-12 листопада,

Дніпропетровськ- 14-17 листопада,

Донецьк - 19-22 листопада,

Луганськ — 24-27 листопада,

Київ - 30 листопада.

Повернутись Створено: 28 липня 2014 року, 13:26 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація