23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ОГОЛОШЕННЯ Роздрукувати

22 серпня, в день проведення щорічного Фестивалю українських народних традицій , який відбудеться в цьому році на площі Стуса біля Вінницької обласної філармонії планується проведення «Мегамаршу Вишиванок» за участю артистів фестивалю, хореографічних колективів, майстрів народної творчості та громадськості.

Маршрут «Мегамаршу Вишиванок» буде пролягати від Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” до площі Стуса через вулицю Соборну.

Під час «Мегамаршу» будуть використані шестиметрові вишиті рушники, виготовлені майстринями у кожному районі нашої області, символіку України та різні експозиції, які представляють місцеві громади. Для музичного супроводження «Мега-маршу» планується задіяти оркестр та ансамблі народних музик.

ГО «Народний Майдан Вінниччини» запрошує всіх бажаючих взяти участь в «Мегамарші Вишиванок» та  сприяти організації цього заходу.

Більш детально за телефонами: 69 36 00, (063)258 37 15

Повернутись Створено: 28 липня 2014 року, 17:23 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація