Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Оголошення Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від                     3 липня  2008 року № 246 „Про відзнаки обласного рівня ”  щороку до  Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”.

У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

Просимо визначити претендентів для участі в обласному конкурсі та надати відповідні документи, що підтверджують їх особисті та професійні досягнення на присвоєння звання „Людина року”.

Термін подання документів до 30 липня 2015 року.

Положення про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року” дивіться нижче.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року”

 

І. Загальні положення

 

1.1. Обласний конкурс на звання "Людина року" (далі – Конкурс) проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

1.2. У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

1.3. Присвоєння звання "Людина року" здійснюється відповідно до рішення обласної комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року" (далі – Комісія)  у 24 номінаціях.

1.4. Конкурс проводиться за номінаціями:

- „Регіональний лідер”

- „Громадський діяч”

- „Депутат”

- „Державний службовець”

- „Діяч культури та мистецтва”

- „Діяч науки”

- „Жінка”

- „Журналіст”

- „Міський голова,голова районної ради”

- „Митець”

- „Посадова особа місцевого самоврядування”

- „Працівник освіти”

- „Працівник охорони здоров’я”

- „Працівник сільського господарства”

- „Працівник соціального захисту”

- „Працівник сфери обслуговування”

- „Підприємець”

- „Промисловець”

- „Роботодавець”

- „Сільський, селищний голова”

- „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”

- „Спортсмен”

- „Юний митець”

- „Юний спортсмен”

1.5. Присвоєння звання "Людина року" проводиться щорічно.

1.6. Переможець у відповідній номінації Конкурсу стає володарем титулу "Людина року".

1.7. Звання "Людина року" є особистим, неперехідним та довічним.

1.8. Ніхто не має права позбавити володаря титулу „Людина року” та його нагороди.

1.9. Особа, якій звання „Людина року” вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

 

ІІ. Порядок визначення переможців

 

2.1. Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання „Людина року”, подаються Комісії місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян за погодженнями із галузевими профспілками області щороку до 1 серпня.

2.2. Списки претендентів на звання "Людина року" у кожній номінації друкуються в газеті „Вінниччина” у першій декаді серпня.

2.3. Обговорення та визначення переможців здійснюється на засіданні Комісії.

Рішення Комісії приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування.

2.4. Підведення підсумків Конкурсу на звання „Людина року” проводиться Комісією щорічно до Дня Незалежності України.

 

ІІІ. Порядок нагородження

 

3.1. Нагородження переможців Конкурсу проводиться щорічно в обстановці урочистості і широкої гласності на церемонії вшанування володарів титулу „Людина року” до Дня Незалежності України.

3.2. Переможцям Конкурсу вручаються статуетки „Людина року”, іменні дипломи володарів титулу „Людина року” та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.

3.3. Умови та підсумки проведення Конкурсу публікуються у місцевих засобах масової інформації, фотопортрети переможців заносяться на обласну Дошку пошани.

3.4. Управління культури і туризму обласної державної адміністрації  забезпечує проведення урочистостей з нагоди нагородження переможців Конкурсу.

 

 

Повернутись Створено: 22 липня 2015 року, 16:33 Переглядів: 1572

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація