23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оголошення Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від                     3 липня  2008 року № 246 „Про відзнаки обласного рівня ”  щороку до  Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”.

У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

Просимо визначити претендентів для участі в обласному конкурсі та надати відповідні документи, що підтверджують їх особисті та професійні досягнення на присвоєння звання „Людина року”.

Термін подання документів до 30 липня 2015 року.

Положення про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року” дивіться нижче.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року”

 

І. Загальні положення

 

1.1. Обласний конкурс на звання "Людина року" (далі – Конкурс) проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

1.2. У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

1.3. Присвоєння звання "Людина року" здійснюється відповідно до рішення обласної комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року" (далі – Комісія)  у 24 номінаціях.

1.4. Конкурс проводиться за номінаціями:

- „Регіональний лідер”

- „Громадський діяч”

- „Депутат”

- „Державний службовець”

- „Діяч культури та мистецтва”

- „Діяч науки”

- „Жінка”

- „Журналіст”

- „Міський голова,голова районної ради”

- „Митець”

- „Посадова особа місцевого самоврядування”

- „Працівник освіти”

- „Працівник охорони здоров’я”

- „Працівник сільського господарства”

- „Працівник соціального захисту”

- „Працівник сфери обслуговування”

- „Підприємець”

- „Промисловець”

- „Роботодавець”

- „Сільський, селищний голова”

- „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”

- „Спортсмен”

- „Юний митець”

- „Юний спортсмен”

1.5. Присвоєння звання "Людина року" проводиться щорічно.

1.6. Переможець у відповідній номінації Конкурсу стає володарем титулу "Людина року".

1.7. Звання "Людина року" є особистим, неперехідним та довічним.

1.8. Ніхто не має права позбавити володаря титулу „Людина року” та його нагороди.

1.9. Особа, якій звання „Людина року” вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

 

ІІ. Порядок визначення переможців

 

2.1. Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання „Людина року”, подаються Комісії місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян за погодженнями із галузевими профспілками області щороку до 1 серпня.

2.2. Списки претендентів на звання "Людина року" у кожній номінації друкуються в газеті „Вінниччина” у першій декаді серпня.

2.3. Обговорення та визначення переможців здійснюється на засіданні Комісії.

Рішення Комісії приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування.

2.4. Підведення підсумків Конкурсу на звання „Людина року” проводиться Комісією щорічно до Дня Незалежності України.

 

ІІІ. Порядок нагородження

 

3.1. Нагородження переможців Конкурсу проводиться щорічно в обстановці урочистості і широкої гласності на церемонії вшанування володарів титулу „Людина року” до Дня Незалежності України.

3.2. Переможцям Конкурсу вручаються статуетки „Людина року”, іменні дипломи володарів титулу „Людина року” та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.

3.3. Умови та підсумки проведення Конкурсу публікуються у місцевих засобах масової інформації, фотопортрети переможців заносяться на обласну Дошку пошани.

3.4. Управління культури і туризму обласної державної адміністрації  забезпечує проведення урочистостей з нагоди нагородження переможців Конкурсу.

 

 

Повернутись Створено: 22 липня 2015 року, 16:33 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація