Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оголошення Роздрукувати

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від                     3 липня  2008 року № 246 „Про відзнаки обласного рівня ”  щороку до  Дня Незалежності України проводиться обласний конкурс на звання „Людина року”.

У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

Просимо визначити претендентів для участі в обласному конкурсі та надати відповідні документи, що підтверджують їх особисті та професійні досягнення на присвоєння звання „Людина року”.

Термін подання документів до 30 липня 2015 року.

Положення про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року” дивіться нижче.

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення обласного конкурсу на звання “Людина року”

 

І. Загальні положення

 

1.1. Обласний конкурс на звання "Людина року" (далі – Конкурс) проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

1.2. У Конкурсі беруть участь особи, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

1.3. Присвоєння звання "Людина року" здійснюється відповідно до рішення обласної комісії з визначення переможців обласного конкурсу на звання "Людина року" (далі – Комісія)  у 24 номінаціях.

1.4. Конкурс проводиться за номінаціями:

- „Регіональний лідер”

- „Громадський діяч”

- „Депутат”

- „Державний службовець”

- „Діяч культури та мистецтва”

- „Діяч науки”

- „Жінка”

- „Журналіст”

- „Міський голова,голова районної ради”

- „Митець”

- „Посадова особа місцевого самоврядування”

- „Працівник освіти”

- „Працівник охорони здоров’я”

- „Працівник сільського господарства”

- „Працівник соціального захисту”

- „Працівник сфери обслуговування”

- „Підприємець”

- „Промисловець”

- „Роботодавець”

- „Сільський, селищний голова”

- „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”

- „Спортсмен”

- „Юний митець”

- „Юний спортсмен”

1.5. Присвоєння звання "Людина року" проводиться щорічно.

1.6. Переможець у відповідній номінації Конкурсу стає володарем титулу "Людина року".

1.7. Звання "Людина року" є особистим, неперехідним та довічним.

1.8. Ніхто не має права позбавити володаря титулу „Людина року” та його нагороди.

1.9. Особа, якій звання „Людина року” вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

 

ІІ. Порядок визначення переможців

 

2.1. Характеристики, подання та інші документи, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання „Людина року”, подаються Комісії місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, трудовими колективами, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян за погодженнями із галузевими профспілками області щороку до 1 серпня.

2.2. Списки претендентів на звання "Людина року" у кожній номінації друкуються в газеті „Вінниччина” у першій декаді серпня.

2.3. Обговорення та визначення переможців здійснюється на засіданні Комісії.

Рішення Комісії приймається більшістю голосів її членів шляхом відкритого голосування.

2.4. Підведення підсумків Конкурсу на звання „Людина року” проводиться Комісією щорічно до Дня Незалежності України.

 

ІІІ. Порядок нагородження

 

3.1. Нагородження переможців Конкурсу проводиться щорічно в обстановці урочистості і широкої гласності на церемонії вшанування володарів титулу „Людина року” до Дня Незалежності України.

3.2. Переможцям Конкурсу вручаються статуетки „Людина року”, іменні дипломи володарів титулу „Людина року” та грошові премії у розмірі 500 грн. без видатків на сплату прибуткового податку.

3.3. Умови та підсумки проведення Конкурсу публікуються у місцевих засобах масової інформації, фотопортрети переможців заносяться на обласну Дошку пошани.

3.4. Управління культури і туризму обласної державної адміністрації  забезпечує проведення урочистостей з нагоди нагородження переможців Конкурсу.

 

 

Повернутись Створено: 22 липня 2015 року, 16:33 Переглядів: 1411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація