23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ОГОЛОШЕННЯ Роздрукувати

Наглядова Рада Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» відповідно до протоколу засідання Наглядової Ради від 27 лютого 2017 року.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»:

 

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр).

2. Досвід роботи на аналогічних посадах  у міжнародних компаніях чи проектах не менше 4 років або досвід роботи  управління в проектах технічної допомоги та роботи в області менеджменту в інших проектах не менше 5 років, досвід реалізації грантових проектів.

3. Знання чинного законодавства України в сферах державної служби, місцевого самоврядування, трудового права та знання інших нормативно-правових актів, що стосуються діяльності Агенції.

4. Володіння українською мовою, знання англійської (іншої іноземної) мови; володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

5. Володіння етикою ділового спілкування та ведення переговорів; досвід взаємодії із закордонними фондами та іншими донорськими організаціями, спонсорами; високі комунікаційні здібності.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі;

- Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- Копії документів про освіту;

- Копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- Письмову згоду на обробку персональних даних;

- Копію трудової книжки;

- Довідку про наявність або відсутність судимостей;

- Стратегію розвитку Агенції регіонального розвитку Вінницької області на найближчі 3 роки, викладену у довільній формі.

Документи на конкурс приймаються з 1 червня по 20 червня 2017 року у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімната 125.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном: (0432) 50 85 80.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 10:17 Переглядів: 654

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація