Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

ОГОЛОШЕННЯ Роздрукувати

Наглядова Рада Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» відповідно до протоколу засідання Наглядової Ради від 27 лютого 2017 року.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»:

 

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр).

2. Досвід роботи на аналогічних посадах  у міжнародних компаніях чи проектах не менше 4 років або досвід роботи  управління в проектах технічної допомоги та роботи в області менеджменту в інших проектах не менше 5 років, досвід реалізації грантових проектів.

3. Знання чинного законодавства України в сферах державної служби, місцевого самоврядування, трудового права та знання інших нормативно-правових актів, що стосуються діяльності Агенції.

4. Володіння українською мовою, знання англійської (іншої іноземної) мови; володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

5. Володіння етикою ділового спілкування та ведення переговорів; досвід взаємодії із закордонними фондами та іншими донорськими організаціями, спонсорами; високі комунікаційні здібності.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі;

- Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- Копії документів про освіту;

- Копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- Письмову згоду на обробку персональних даних;

- Копію трудової книжки;

- Довідку про наявність або відсутність судимостей;

- Стратегію розвитку Агенції регіонального розвитку Вінницької області на найближчі 3 роки, викладену у довільній формі.

Документи на конкурс приймаються з 1 червня по 20 червня 2017 року у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімната 125.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном: (0432) 50 85 80.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 10:19 Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація