Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ОГОЛОШЕННЯ Роздрукувати

Наглядова Рада Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» відповідно до протоколу засідання Наглядової Ради від 27 лютого 2017 року.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду директора Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»:

 

1. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр).

2. Досвід роботи на аналогічних посадах  у міжнародних компаніях чи проектах не менше 4 років або досвід роботи  управління в проектах технічної допомоги та роботи в області менеджменту в інших проектах не менше 5 років, досвід реалізації грантових проектів.

3. Знання чинного законодавства України в сферах державної служби, місцевого самоврядування, трудового права та знання інших нормативно-правових актів, що стосуються діяльності Агенції.

4. Володіння українською мовою, знання англійської (іншої іноземної) мови; володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

5. Володіння етикою ділового спілкування та ведення переговорів; досвід взаємодії із закордонними фондами та іншими донорськими організаціями, спонсорами; високі комунікаційні здібності.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- Заяву про участь у конкурсі;

- Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

- Копії документів про освіту;

- Копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- Письмову згоду на обробку персональних даних;

- Копію трудової книжки;

- Довідку про наявність або відсутність судимостей;

- Стратегію розвитку Агенції регіонального розвитку Вінницької області на найближчі 3 роки, викладену у довільній формі.

Документи на конкурс приймаються з 1 червня по 20 червня 2017 року у робочі дні з 9.00 до 18.00 години за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімната 125.

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном: (0432) 50 85 80.

Повернутись Створено: 7 червня 2017 року, 10:19 Переглядів: 413

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація