23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оголошення Роздрукувати

Шановні мешканці Вінниччини!

З метою більш оперативного надходження звернень громадян до голови Вінницької обласної Ради СВИТКА Сергія Михайловича, у вестибюлі обласної Ради, в доступному для громадян місці, встановлено поштову скриньку „Для пропозицій, заяв та скарг громадян”.

Звернення зі скриньки виймаються щодня та передаються безпосередньо голові Вінницької обласної Ради для відповідного розгляду.

Для того, аби Ваше звернення не залишалось без уваги, будь-ласка, вказуйте свої прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, контактний номер телефону та коротко викладіть суть прохання.

Нагадуємо адресу Вінницької обласної Ради: вул.Соборна, 70, м. Вінниця, 21100.

Додаткову інформацію щодо організації та проведення особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді можна отримати за контактним телефоном (0432) 61-14-07 або на сайті Вінницької обласної Ради www.vinrada.gov.ua .

Виконавчий апарат Вінницької обласної Ради

Повернутись Створено: 31 березня 2014 року, 20:18 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація