13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Оголошення Роздрукувати


Про 13 чергову сесію обласної Ради 6 скликання

Відповідно до частини 4 статті 46, частин 6, 7 статті 55 України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Провести пленарне засідання 13 чергової сесії обласної Ради 6 скликання 18 грудня 2012 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання згідно з додатком.

3. На пленарне засідання сесії запросити заступників голови обласної державної адміністрації, голів районних рад та міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників окремих управлінь облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій і громадських організацій.

Голова обласної Ради                               С. ТАТУСЯК

Перелік питань, що пропонуються
для розгляду на пленарному засіданні 13 сесії обласної
Ради 6 скликання 18 грудня 2012 року

1.Про звіт голови Вінницької обласної Ради про діяльність в 2012 році.
2.Про звіт постійної комісії Вінницької обласної Ради 6 скликання з питань освіти і науки.
3.Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку області на 2012 рік, затвердженої рішенням 8 сесії обласної Ради 6 скликання від 23 грудня 2011 року №229.
4.Про внесення змін до рішення 9 сесії обласної Ради 6 скликання від 27грудня 2011 року №274 ,,Про обласний бюджет на 2012 рік” (зі змінами).
5.Про внесення змін та доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010- 2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року №962.
6.Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року №898 ,,Про Обласну програму розвитку авіаційних перевезень у Вінницькій області на 2010-2015 роки”.
7.Про внесення змін та доповнень в додаток до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №22.
8.Про внесення змін до Положення про гранти Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації, затвердженого рішенням 6 сесії обласної Ради 6 скликання від 15 липня 2011 року №137 ,,Про Обласну програму розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року” та призначення грантів навчальним закладам області.
9. Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2013-2017 роки.
10.Про Обласну програму ,,Здоров’я нації на 2012-2015 роки”.
11.Про Єдину комплексну програму розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки”.
12.Про затвердження Комплексної програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013-2017 роки.
13.Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва ,,Власний дім” на 2013-2016 роки.
14.Про Програму розвитку рибного господарства у Вінницькій області на 2012-2016 роки.
15.Про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки.
16. Про продовження дії Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2011 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року №174, на 2013-2014 роки.
17.Про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області.
18.Про внесення змін до рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року №385 ,,Про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Вінницької області”.
19.Про розмежування земель державної та комунальної власності за межами населених пунктів на територіях Нараївської сільської ради Гайсинського району, Райгородської сільської ради Немирівського району, Чернівецької селищної ради Чернівецького району Вінницької області.
20.Про проект Угоди щодо соціально-економічного та культурного партнерства.
21.Про План роботи Вінницької обласної Ради 6 скликання на 2013 рік.
22.Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Тимошенка В.А.
23.Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Заболотного Г.М.
24.Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Джиги М.В.
25.Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 6 скликання Домбровського О.Г.
26.Про надання дозволу Вінницькій дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку ,,Укрпошта” на використання символіки - зображення герба Вінницької області.
27.Про розпорядження голови обласної Ради.
28.Про зняття з контролю рішень обласної Ради.
29.Про клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України Горобчук Наталії Семенівни.
30.Про затвердження Положень щодо окремих питань комунальної власності.
31.Про збільшення статутного фонду комунального підприємства ,,Аеропорт ,,Вінниця”.
32.Про збільшення статутного фонду Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ,,Віноблагроліс”.
33.Про внесення змін до Статуту комунального підприємства ,,Бершадське районне бюро технічної інвентаризації”.
34.Про внесення доповнень до Статуту Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні.
35.Про внесення доповнень до Статуту Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи, з порушенням психіки і опорно-рухового апарату.
36.Про затвердження Статуту комунального закладу ,,База спеціального медичного постачання”,викладеного у новій редакції.
37.Про затвердження Статуту комунального підприємства ,,Барське районне бюро технічної інвентаризації”,викладеного у новій редакції.
38.Про затвердження Статуту Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію, викладеного у новій редакції.
39.Про перейменування комунального підприємства ,,Допоміжне господарство Антопільського будинку-інтернату” та затвердження його Статуту, викладеного у новій редакції.
40.Про перейменування комунальної організації ,,Вороновицький психоневрологічний будинок-інтернат” та затвердження його Статуту, викладеного у новій редакції.
41.Про перейменування комунального закладу ,,Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту”.
42.Про перейменування Северинівського кістково-туберкульозного санаторію для дорослих та затвердження його Статуту, викладеного у новій редакції.
43.Про перейменування Вінницького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів ,,Інваспорт”.
44.Про ліквідацію комунального закладу ,,Центр спорту вищих досягнень”.
45.Про припинення юридичної особи-Вінницького обласного комунального підприємства теплових мереж ,,Вінницятеплокомуненерго” шляхом ліквідації.
46.Про припинення юридичної особи-комунального закладу ,,Вінницький обласний комунальний притулок для дітей ,,Добро” шляхом ліквідації.
47.Про створення комунального закладу ,,Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей”.
48.Про створення обласної комунальної установи ,,Вінницький обласний центр реінтеграції бездомних громадян”.
49.Про створення станцій швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради.
50.Про погодження участі обласних комунальних підприємств в реалізації проекту, спрямованого на скорочення обсягу антропогенних викидів парникових газів.
51.Про надання згоди на прийняття майна з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.
52.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісних майнових комплексів окремих медичних установ.
53.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області будівлі пологового відділення Вороновицької районної лікарні та будівлі котельні для розміщення Обласної комунальної установи ,,Вінницький обласний центр реінтеграції бездомних громадян”.
54.Про передачу майна.
55.Про передачу майна комунальному підприємству ,,Вінницяоблтеплоенерго”.
56.Про передачу майна, закріпленого за комунальним підприємством ,,Вінницяоблтеплоенерго”.
57.Про передачу майна Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансеру.
58. Про продаж майна.
59.Про продаж майна, закріпленого за Вінницьким обласним клінічним госпіталем для інвалідів Вітчизняної війни.
60.Про повторний продаж об’єктів, розташованих за адресою: вул. Червоних курсантів, б.4, м. Вінниця.
61.Про оренду приміщень, орендодавцем яких виступає управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.
62.Про визначення орендної ставки для обласного комунального підприємства ,,Агроінформ”
63.Про визначення орендної ставки для їдалень, розміщених в адмінбудинках, в яких основними відвідувачами є працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та комунальних установ і організацій.
64.Про надання дозволу на укладення договору оренди частини асфальтованого мощення, орендодавцем якого виступає Вінницький обласний клінічний онкологічний диспансер.
65.Про надання згоди щодо укладення договору суборенди.
66.Про передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.
67.Про списання майна.
68.Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ,,Юнашківський гранкар’єр” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення (дорозвідки) Юнашківського родовища мігматитів.
69.Про погодження клопотання приватного підприємства ,,Каменяр-Д” щодо надання спеціального дозволу на користування надрами Рекечинського родовища силікатного піску.
70. Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ,,Могилів-Подільський молокозавод” щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку ділянки надр ,,Молокозавод”, де розташовані свердловини №1644 та №2443, Могилів-Подільського прояву підземних питних вод.
71. Про погодження відкритому акціонерному товариству ,,Ладижинський завод силікатної цегли” списання частини балансових запасів Лукашівського родовища силікатного піску.
72.Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ,,ІНТЕРФУД” щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку ділянки надр ,,Маслосирзавод”, де розташовані свердловини №1, №2 та №2П, Тульчинського прояву підземних питних вод.
73.Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ,,Стрижавський граніт” щодо надання гірничого відводу на промислову розробку Стрижавського родовища мігматитів.
74.Про погодження клопотання Могилів-Подільського комунального підприємства ,,Водоканал” щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою Могилів-Подільського прояву підземних питних вод.
75.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ,,АГРОБУД” гірничого відводу на промислову розробку Оратівського-2 родовища суглинків.
76.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю ,,БМУ-3” гірничого відводу на промислову розробку Тиврівського родовища пісків.
77.Про затвердження проекту зон санітарної охорони ділянок №1 та №2 Немирівського родовища підземних питних вод.

 


Повернутись Створено: 22 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація