23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона довкілля Роздрукувати

Екологи звітували про роботу

2 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у засіданні колегії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області. Колегія підбила підсумки роботи у 2011 році та визначала завдання на 2012 рік.
У ході доповіді начальник управління Володимир Крисько наголосив, що у 2011 році всі поставлені завдання вдалось виконати в повному обсязі, якісно та своєчасно.

За його словами, значних успіхів досягнуто у впорядкуванні водних об’єктів. Зокрема, спільними зусиллями управління і постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля та раціонального використання надр підготовлено документ, що визначає порядок надання в оренду водних об’єктів (ставків) на території Вінницької області.
Вагомим досягненням є стабільне збільшення природно-заповідного фонду. У 2011 році до складу заповідних територій області було додано 2 тисячі 400 гектарів земель. Створено п’ять нових об’єктів на території Жмеринського та Хмільницького районів, розширено регіональний ландшафтний парк «Дністер».
Певних здобутків досягнуто в розбудові екологічної мережі. Протягом 2010-2011 років за рахунок коштів обласного фонду навколишнього природного середовища розроблена схема регіональної екологічної мережі. Відповідний документ отримав позитивну оцінку з боку громадськості, профільних наукових установ та був затверджений Вінницькою обласною Радою в лютому 2012 року.
Окрім досягнень, на колегії обговорювались і проблемні питання. Володимир Крисько зазначив, що однією з найгостріших природоохоронних проблем залишається питання безпечного зберігання і знищення непридатних хімічних засобів захисту рослин та забезпечення екологічної безпеки населення області.
Більш детально на таких питаннях зупинився перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Зокрема, він підкреслив, що в умовах науково-технічного прогресу значно ускладнились взаємовідносини суспільства з природою. Забруднення навколишнього природного середовища відходами, викидами, стічними водами всіх видів промислового виробництва, сільськогосподарського, комунального господарства набуло глобального характеру і поставило людство на межу екологічної катастрофи.
– На жаль, не обійшли ці проблеми і Вінниччину. Найбільш проблемними об’єктами на Вінниччині є полігон ТПВ м.Вінниці у с.Стадниці; золовідвал Ладижинської ТЕС на території 186 га в с.Зарічнному Тульчинського району; відходи фосфогіпсу колишнього ВО «Хімпром» (біля 500 тис. тонн); могильники отрутохімікатів біля с.Джурина Шаргородського району (1023 тонн); відходи гальванічного виробництва підприємств м. Вінниці, - зазначив Ігор Кревський.
Підсумовуючи свою доповідь, Ігор Кревський наголосив, що депутатський корпус та постійна комісія обласної ради з питань охорони довкілля та раціонального використання надр постійно працюють над завданнями щодо подолання зазначених проблем, зокрема, у тісній співпраці з природоохоронними органами було підготовлено, опрацьовано та прийнято ряд рішень, які піднімають екологічну складову господарювання до європейського рівня.

 

Повернутись Створено: 2 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1134

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація