21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона довкілля Роздрукувати

Екологи звітували про роботу

2 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у засіданні колегії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області. Колегія підбила підсумки роботи у 2011 році та визначала завдання на 2012 рік.
У ході доповіді начальник управління Володимир Крисько наголосив, що у 2011 році всі поставлені завдання вдалось виконати в повному обсязі, якісно та своєчасно.

За його словами, значних успіхів досягнуто у впорядкуванні водних об’єктів. Зокрема, спільними зусиллями управління і постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля та раціонального використання надр підготовлено документ, що визначає порядок надання в оренду водних об’єктів (ставків) на території Вінницької області.
Вагомим досягненням є стабільне збільшення природно-заповідного фонду. У 2011 році до складу заповідних територій області було додано 2 тисячі 400 гектарів земель. Створено п’ять нових об’єктів на території Жмеринського та Хмільницького районів, розширено регіональний ландшафтний парк «Дністер».
Певних здобутків досягнуто в розбудові екологічної мережі. Протягом 2010-2011 років за рахунок коштів обласного фонду навколишнього природного середовища розроблена схема регіональної екологічної мережі. Відповідний документ отримав позитивну оцінку з боку громадськості, профільних наукових установ та був затверджений Вінницькою обласною Радою в лютому 2012 року.
Окрім досягнень, на колегії обговорювались і проблемні питання. Володимир Крисько зазначив, що однією з найгостріших природоохоронних проблем залишається питання безпечного зберігання і знищення непридатних хімічних засобів захисту рослин та забезпечення екологічної безпеки населення області.
Більш детально на таких питаннях зупинився перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Зокрема, він підкреслив, що в умовах науково-технічного прогресу значно ускладнились взаємовідносини суспільства з природою. Забруднення навколишнього природного середовища відходами, викидами, стічними водами всіх видів промислового виробництва, сільськогосподарського, комунального господарства набуло глобального характеру і поставило людство на межу екологічної катастрофи.
– На жаль, не обійшли ці проблеми і Вінниччину. Найбільш проблемними об’єктами на Вінниччині є полігон ТПВ м.Вінниці у с.Стадниці; золовідвал Ладижинської ТЕС на території 186 га в с.Зарічнному Тульчинського району; відходи фосфогіпсу колишнього ВО «Хімпром» (біля 500 тис. тонн); могильники отрутохімікатів біля с.Джурина Шаргородського району (1023 тонн); відходи гальванічного виробництва підприємств м. Вінниці, - зазначив Ігор Кревський.
Підсумовуючи свою доповідь, Ігор Кревський наголосив, що депутатський корпус та постійна комісія обласної ради з питань охорони довкілля та раціонального використання надр постійно працюють над завданнями щодо подолання зазначених проблем, зокрема, у тісній співпраці з природоохоронними органами було підготовлено, опрацьовано та прийнято ряд рішень, які піднімають екологічну складову господарювання до європейського рівня.

 

Повернутись Створено: 2 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація