23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона довкілля Роздрукувати

Першочергові пріоритети в галузі охорони довкілля Вінниччини

На 13 сесії обласної Ради депутати Вінницької обласної Ради 6 скликання прийняли нову Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки. Метою програми є поліпшення стану та досягнення безпечного для життя і здоров’я населення рівня навколишнього природного середовища.
.
Першочерговими напрямами реалізації цілей та завдань цієї програми є підвищення рівня суспільної екологічної свідомості (загальний обсяг запланованих коштів 800,0 тис. грн.). В цьому напрямі програмою передбачено створення та оснащення регіональних екологічно просвітницьких центрів на базі навчальних закладів, неурядових екологічних організацій, об’єктів і територій природно-заповідного фонду, підпорядкованих місцевим органам влади, екологічних літніх таборів, шкільних екологічних гуртків; проведення семінарів стосовно підвищення рівня екологічної свідомості та масових природоохоронних заходів, спрямованих на формування екологічного мислення школярів; видання екологічної літератури, підтримка інших інформаційних проектів, спрямованих на екологічне інформування населення.
Серед цілей програми - поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки. Цей напрям передбачає низку важливих заходів, а саме: проектування та винесення в натуру прибережних захисних смуг річок та водойм області, виконання робіт з консервації деградованих, малопродуктивних та техногенно забруднених земель, рекультивації порушених земель; берегоукріплення водних об’єктів в межах населених пунктів; знешкодження, захоронення та зберігання непридатних, невизначених і заборонених хімічних засобів захисту рослин; будівництво полігонів твердих побутових відходів; впровадження в кожній територіальній громаді системи безпечного (роздільного) збирання, сортування, утилізації, захоронення твердих побутових відходів; збереження водноресурсних систем, як унікальних складових природного середовища. Запровадження водозберігаючих форм розвитку економіки області, припинення скидів забруднюючих речовин у відкриті водойми та підземні водні горизонти, в першу чергу через будівництво та реконструкцію очисних споруд каналізації в усіх районних центрах області; досягнення оптимальної для регіону площі лісистості не менше 15%.
Одним із завдань програми є припинення втрат біологічного та ландшафтного різноманіття і формування екологічної мережі (загальний обсяг запланованих коштів 2743,0 тис. грн.). Основними заходами у цьому напрямі залишаються збереження природно-заповідного фонду, наукові дослідження та розробки у сфері охорони навколишнього природного середовища; розвиток просторових елементів екомережі; збереження видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України.

Повернутись Створено: 24 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація