Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона праці Роздрукувати

Обласна влада та Держгірпромнагляд підписали угоду

23 листопада у Вінниці відбулось виїзне засідання колегії Держгірпромнагляду України. Головним підсумком колегії стало підписання Угоди «Про співробітництво між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України і Вінницькою обласною державною адміністрацією». У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, представники Держгірпромнагляду України, депутати обласної Ради, керівники облдержадміністрації, обласної Федерації профспілок, міської ради, фахівці галузі.
.
На колегії йшлося про організацію роботи комплексного управління охороною праці, взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування територіальних управлінь Держгірпромнагляду України.
Виступаючи перед учасниками засідання, Ігор Кревський наголосив, що позитивні зрушення щодо охорони праці та промислової безпеки обов’язково мають знаходити своє місце у спільній діяльності органів влади всіх рівнів, наглядових органів, громадських організацій та роботодавців.
– На Вінниччині така співпраця вже існує давно. Зокрема, в нас в одних із перших в державі була прийнята обласна Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, основною метою якої є здійснення комплексу заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму, професійної захворюваності працівників, створення безпечних умов праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності, - відмітив перший заступник голови обласної Ради.
В ході колегії було наголошено, що сьогодні одним із постулатів роботи в сфері охорони праці та промислової безпеки є запровадження системних управлінських рішень, які спрямовані на організацію заходів попередження виникнення нещасних випадків на виробництві, а не посилення тиску з боку наглядових органів. Відповідні рішення повинні бути сукупністю заходів, методів і засобів, спрямованих на дотримання вимог нормативно-правових актів у цій сфері діяльності.
– Стан виробничого травматизму в країні свідчить, що настав час для більш активного впровадження механізмів управління у сфері промислової безпеки та охорони праці не тільки шляхом державного управління та контролю, ай широкомасштабного залучення громадськості до вирішення цих питань, - зауважила під час виступу начальник управління нормативно- правового та юридичного забезпечення Держгірпромнагляду України Ірина Калиновська.
Вона зазначила, що головним аспектом управління є співпраця влади з роботодавцями.
- Адже, саме вони мають реалізовувати та впроваджувати норми, задекларовані в чинному законодавстві. Бо, як свідчить практика, вдала та скоординована робота всіх органів державного управління охорони праці із роботодавцями має стати основою для побудови дієвої системи управління охороною праці в державі, - наголосила І. Калиновська.


Завершальним підсумком колегії стало укладення Угоди «Про співробітництво між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України і Вінницькою обласною державною адміністрацією», яку своїми підписами скріпили перший заступник Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України Віктор Шайтан та заступник облдержадміністрації Роман Аксельрод.
На думку сторін, Угода повинна сприяти реалізації головного принципу державної політики України в сфері охорони праці – забезпеченню конституційних прав громадян щодо належних умов праці та виконання вимог Закону України «Про охорону праці». Основна мета підписаного документа – прийняття спільних заходів щодо попередження аварій, нещасних випадків на виробництві, підприємствах та державних установах нашої області фахівцями Держгірпромнагляду та Вінницької ОДА.


Повернутись Створено: 23 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1155

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація