Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Народні депутати у Вінниці обговорювали медичний експеримент

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я висловив подяку голові обласної Ради Сергію Татусяку та голові облдержадміністрації Миколі Джизі за контроль над проведенням експерименту реформування охорони здоров’я, який втілюється на теренах Вінниччини як пілотний проект.

Про це сказала голова профільного парламентського комітету Тетяна Бахтеєва у Вінниці під час виїзного засідання комітету на тему «Про стан підготовки та перспективи запровадження експерименту реформування охорони здоров’я у Вінницькій області».
– Дуже важливо, що Сергій Пилипович і Микола Васильович тримають під контролем проведення реформи охорони здоров’я в області. Завдяки цьому реформа розпочалася вчасно і вже триває реалізація першого її етапу, – зазначила Тетяна Бахтеєва.
11 березня до Вінниці разом з головою комітету прибули народні депутати Віктор Корж, Лілія Григорович, Юрій Гайдаєв, Раїса Сорочинська-Кириленко, Геннадій Самохвалов та Арсеній Яценюк.
Вінниччину на засіданні комітету представляли: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, головні лікарі медичних закладів області, депутати обласної ради, представники районних органів влади та профспілки медичних працівників.
Під час двогодинного обговорення перебігу експерименту на Вінниччині, труднощів, які виникають в ході його впровадження, було означено кілька найголовніших проблем проекту: невідповідність законодавчої бази експерименту, відсутність кадрового ресурсу та відсутність фінансового забезпечення реформи.
Саме на останньому, а також на необхідності державної фінансової підтримки «пілоту», який Вінниччині коштуватиме майже 800 млн. грн., наголосив голова ОДА Микола Джига.
– На сьогодні ніякий бюджет не витримає навантаження, якого потребує охорона здоров’я. Я прошу народних депутатів дозволити законом лікарняним закладам залучати для своєї діяльності спонсорську допомогу, – звернувся до народних обранців очільник області.
Голова профільного комітету ВРУ Тетяна Бахтеєва пообіцяла лобіювати побажання вінницької влади та медиків у парламенті. Також вона дала низку рекомендацій очільникам медичної галузі краю, у зв’язку з тим, що Вінниччина за результатами роботи у галузі охорони здоров’я за 2010 рік посіла 19-те місце (а за окремими показниками – 23-тє – 27-ме), покинувши багаторічний рейтинг в першій п’ятірці кращих регіонів.
Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я зазначила, що через 3 місяці парламентарі мають намір заслухати звіт начальника управління охорони здоров’я області про те, які заходи були вжиті для покращення ситуації.

Також під час візиту на Вінниччину нардепи відвідали лікарську амбулаторію ЗПСМ с.Корделівки Калинівського району та обласну дитячу клінічну лікарню, якій подарували медичне обладнання. Сертифікат на комплект для лікування жовтяниці у новонароджених Тетяна Бахтеєва передала особисто Миколі Джизі.

Повернутись Створено: 11 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація