Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Народні депутати у Вінниці обговорювали медичний експеримент

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я висловив подяку голові обласної Ради Сергію Татусяку та голові облдержадміністрації Миколі Джизі за контроль над проведенням експерименту реформування охорони здоров’я, який втілюється на теренах Вінниччини як пілотний проект.

Про це сказала голова профільного парламентського комітету Тетяна Бахтеєва у Вінниці під час виїзного засідання комітету на тему «Про стан підготовки та перспективи запровадження експерименту реформування охорони здоров’я у Вінницькій області».
– Дуже важливо, що Сергій Пилипович і Микола Васильович тримають під контролем проведення реформи охорони здоров’я в області. Завдяки цьому реформа розпочалася вчасно і вже триває реалізація першого її етапу, – зазначила Тетяна Бахтеєва.
11 березня до Вінниці разом з головою комітету прибули народні депутати Віктор Корж, Лілія Григорович, Юрій Гайдаєв, Раїса Сорочинська-Кириленко, Геннадій Самохвалов та Арсеній Яценюк.
Вінниччину на засіданні комітету представляли: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, головні лікарі медичних закладів області, депутати обласної ради, представники районних органів влади та профспілки медичних працівників.
Під час двогодинного обговорення перебігу експерименту на Вінниччині, труднощів, які виникають в ході його впровадження, було означено кілька найголовніших проблем проекту: невідповідність законодавчої бази експерименту, відсутність кадрового ресурсу та відсутність фінансового забезпечення реформи.
Саме на останньому, а також на необхідності державної фінансової підтримки «пілоту», який Вінниччині коштуватиме майже 800 млн. грн., наголосив голова ОДА Микола Джига.
– На сьогодні ніякий бюджет не витримає навантаження, якого потребує охорона здоров’я. Я прошу народних депутатів дозволити законом лікарняним закладам залучати для своєї діяльності спонсорську допомогу, – звернувся до народних обранців очільник області.
Голова профільного комітету ВРУ Тетяна Бахтеєва пообіцяла лобіювати побажання вінницької влади та медиків у парламенті. Також вона дала низку рекомендацій очільникам медичної галузі краю, у зв’язку з тим, що Вінниччина за результатами роботи у галузі охорони здоров’я за 2010 рік посіла 19-те місце (а за окремими показниками – 23-тє – 27-ме), покинувши багаторічний рейтинг в першій п’ятірці кращих регіонів.
Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я зазначила, що через 3 місяці парламентарі мають намір заслухати звіт начальника управління охорони здоров’я області про те, які заходи були вжиті для покращення ситуації.

Також під час візиту на Вінниччину нардепи відвідали лікарську амбулаторію ЗПСМ с.Корделівки Калинівського району та обласну дитячу клінічну лікарню, якій подарували медичне обладнання. Сертифікат на комплект для лікування жовтяниці у новонароджених Тетяна Бахтеєва передала особисто Миколі Джизі.

Повернутись Створено: 11 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація