Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Народні депутати у Вінниці обговорювали медичний експеримент

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я висловив подяку голові обласної Ради Сергію Татусяку та голові облдержадміністрації Миколі Джизі за контроль над проведенням експерименту реформування охорони здоров’я, який втілюється на теренах Вінниччини як пілотний проект.

Про це сказала голова профільного парламентського комітету Тетяна Бахтеєва у Вінниці під час виїзного засідання комітету на тему «Про стан підготовки та перспективи запровадження експерименту реформування охорони здоров’я у Вінницькій області».
– Дуже важливо, що Сергій Пилипович і Микола Васильович тримають під контролем проведення реформи охорони здоров’я в області. Завдяки цьому реформа розпочалася вчасно і вже триває реалізація першого її етапу, – зазначила Тетяна Бахтеєва.
11 березня до Вінниці разом з головою комітету прибули народні депутати Віктор Корж, Лілія Григорович, Юрій Гайдаєв, Раїса Сорочинська-Кириленко, Геннадій Самохвалов та Арсеній Яценюк.
Вінниччину на засіданні комітету представляли: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, головні лікарі медичних закладів області, депутати обласної ради, представники районних органів влади та профспілки медичних працівників.
Під час двогодинного обговорення перебігу експерименту на Вінниччині, труднощів, які виникають в ході його впровадження, було означено кілька найголовніших проблем проекту: невідповідність законодавчої бази експерименту, відсутність кадрового ресурсу та відсутність фінансового забезпечення реформи.
Саме на останньому, а також на необхідності державної фінансової підтримки «пілоту», який Вінниччині коштуватиме майже 800 млн. грн., наголосив голова ОДА Микола Джига.
– На сьогодні ніякий бюджет не витримає навантаження, якого потребує охорона здоров’я. Я прошу народних депутатів дозволити законом лікарняним закладам залучати для своєї діяльності спонсорську допомогу, – звернувся до народних обранців очільник області.
Голова профільного комітету ВРУ Тетяна Бахтеєва пообіцяла лобіювати побажання вінницької влади та медиків у парламенті. Також вона дала низку рекомендацій очільникам медичної галузі краю, у зв’язку з тим, що Вінниччина за результатами роботи у галузі охорони здоров’я за 2010 рік посіла 19-те місце (а за окремими показниками – 23-тє – 27-ме), покинувши багаторічний рейтинг в першій п’ятірці кращих регіонів.
Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я зазначила, що через 3 місяці парламентарі мають намір заслухати звіт начальника управління охорони здоров’я області про те, які заходи були вжиті для покращення ситуації.

Також під час візиту на Вінниччину нардепи відвідали лікарську амбулаторію ЗПСМ с.Корделівки Калинівського району та обласну дитячу клінічну лікарню, якій подарували медичне обладнання. Сертифікат на комплект для лікування жовтяниці у новонароджених Тетяна Бахтеєва передала особисто Миколі Джизі.

Повернутись Створено: 11 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація