Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

У Верхівці толокою обладнали амбулаторію

У територіальних громадах Вінниччини тривають заходи в рамках реалізації пілотного проекту з охорони здоров’я. Днями у селі Верхівка Барського району урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме 1600 осіб населення із шести довколишніх сіл.
27 грудня урочистий старт діяльності амбулаторії дав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Верхівську амбулаторію облаштовано у приміщенні житлового будинку. Роботи з її спорудження велися із 2007 року.
За кілька днів до Нового року перерізати символічну стрічку нової споруди до верхівчан прибув голова обласної Ради Сергій Татусяк. Крім слів привітань, голова передав громаді автомобіль швидкої допомоги, придбаний коштом обласного бюджету.
– Амбулаторія сімейної медицини – це центр здоров’я на селі. Ваша амбулаторія – це фінал багаторічної роботи місцевої влади, районної та спонсорів, – звернувся до верхівчан С.Татусяк.
Дійсно, до спорудження сільського медичного закладу долучилися понад 10 підприємств району. Їхнім очільника та самим будівельникам під час урочистого відкриття амбулаторії було вручено Почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації та подяки сільської ради.
Загалом на Верхівську амбулаторію витрачено 380 тис. грн. із різних джерел фінансування, з яких 200 тис. грн. – із обласного бюджету.

Новий медичний заклад обладнано відповідно до сучасних вимог: тут є водопостачання, в тому числі гаряча вода, внутрішній санвузол. Працюватимуть стоматологічний, акушерський, фізіотерапевтичний кабінети, а також денний стаціонар.
– Це – безпосередня реалізація в області пілотного проекту із охорони здоров’я, мета якого – надання якісних медичних послуг на первинному рівні, – підкреслив С.Татусяк.
Голова райдержадміністрації Микола Радіонов заявив, що районна влада бере на себе зобов’язання щороку у районі відривати хоча б одну амбулаторію на селі.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація