Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

У Верхівці толокою обладнали амбулаторію

У територіальних громадах Вінниччини тривають заходи в рамках реалізації пілотного проекту з охорони здоров’я. Днями у селі Верхівка Барського району урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме 1600 осіб населення із шести довколишніх сіл.
27 грудня урочистий старт діяльності амбулаторії дав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Верхівську амбулаторію облаштовано у приміщенні житлового будинку. Роботи з її спорудження велися із 2007 року.
За кілька днів до Нового року перерізати символічну стрічку нової споруди до верхівчан прибув голова обласної Ради Сергій Татусяк. Крім слів привітань, голова передав громаді автомобіль швидкої допомоги, придбаний коштом обласного бюджету.
– Амбулаторія сімейної медицини – це центр здоров’я на селі. Ваша амбулаторія – це фінал багаторічної роботи місцевої влади, районної та спонсорів, – звернувся до верхівчан С.Татусяк.
Дійсно, до спорудження сільського медичного закладу долучилися понад 10 підприємств району. Їхнім очільника та самим будівельникам під час урочистого відкриття амбулаторії було вручено Почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації та подяки сільської ради.
Загалом на Верхівську амбулаторію витрачено 380 тис. грн. із різних джерел фінансування, з яких 200 тис. грн. – із обласного бюджету.

Новий медичний заклад обладнано відповідно до сучасних вимог: тут є водопостачання, в тому числі гаряча вода, внутрішній санвузол. Працюватимуть стоматологічний, акушерський, фізіотерапевтичний кабінети, а також денний стаціонар.
– Це – безпосередня реалізація в області пілотного проекту із охорони здоров’я, мета якого – надання якісних медичних послуг на первинному рівні, – підкреслив С.Татусяк.
Голова райдержадміністрації Микола Радіонов заявив, що районна влада бере на себе зобов’язання щороку у районі відривати хоча б одну амбулаторію на селі.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1117

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація