Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

У Верхівці толокою обладнали амбулаторію

У територіальних громадах Вінниччини тривають заходи в рамках реалізації пілотного проекту з охорони здоров’я. Днями у селі Верхівка Барського району урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме 1600 осіб населення із шести довколишніх сіл.
27 грудня урочистий старт діяльності амбулаторії дав голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Верхівську амбулаторію облаштовано у приміщенні житлового будинку. Роботи з її спорудження велися із 2007 року.
За кілька днів до Нового року перерізати символічну стрічку нової споруди до верхівчан прибув голова обласної Ради Сергій Татусяк. Крім слів привітань, голова передав громаді автомобіль швидкої допомоги, придбаний коштом обласного бюджету.
– Амбулаторія сімейної медицини – це центр здоров’я на селі. Ваша амбулаторія – це фінал багаторічної роботи місцевої влади, районної та спонсорів, – звернувся до верхівчан С.Татусяк.
Дійсно, до спорудження сільського медичного закладу долучилися понад 10 підприємств району. Їхнім очільника та самим будівельникам під час урочистого відкриття амбулаторії було вручено Почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації та подяки сільської ради.
Загалом на Верхівську амбулаторію витрачено 380 тис. грн. із різних джерел фінансування, з яких 200 тис. грн. – із обласного бюджету.

Новий медичний заклад обладнано відповідно до сучасних вимог: тут є водопостачання, в тому числі гаряча вода, внутрішній санвузол. Працюватимуть стоматологічний, акушерський, фізіотерапевтичний кабінети, а також денний стаціонар.
– Це – безпосередня реалізація в області пілотного проекту із охорони здоров’я, мета якого – надання якісних медичних послуг на первинному рівні, – підкреслив С.Татусяк.
Голова райдержадміністрації Микола Радіонов заявив, що районна влада бере на себе зобов’язання щороку у районі відривати хоча б одну амбулаторію на селі.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація