Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Охорона здоров’я Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У приватної і державної медицини одна мета – здоров’я людини»

6 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк з ознайомчою метою відвідав лабораторію «Сінево» медичної компанії «Сінево Україна», що у м.Вінниці. Він ознайомився із структурою, системою і технологіями роботи закладу. Голова облради вважає, що приватна медицина, зокрема, лабораторний напрям, може ефективно долучитися до пілотного експерименту з охорони здоров’я, який наразі здійснюється у 4-х регіонах України, в тому числі і Вінницькій.

Сергій Татусяк вважає, що чиновникам від медицини варто розглянути можливість співпраці приватних лабораторій із комунальними лікарнями. Така практика поширена у європейських країнах, зокрема, у Польщі й Румунії, де «Сінево» є лідером лабораторного ринку.
– Закон про реформу системи охорони здоров’я, який діє у чотирьох регіонах дозволяє розглядати експериментальні проекти, які спрямовані на покращення якості медичних послуг. І у приватної й державної медицини тут одна мета – здоров’я людини, – наголосив С.Татусяк.
Наразі компанія «Сінево Україна» співпрацює за угодою із комунальними медичними закладами у Житомирі та веде переговори щодо такого співробітництва із лікарнями Києва, який також перебуває в експерименті. Про це голові облради розповіли виконавчий директор «Сінево Україна» Ольга Ключникова та керівник Центрального регіону компанії Сергій Бондарчук.
Керівник вінницького відділення зауважив, що із наявними потужностями лабораторія «Сінево» може в повному обсязі обслуговувати всю Вінницю.

– У Вінниці ми маємо одну повноцінну лабораторію та ще п’ять відділень. Протягом року ми робимо близько 130 тисяч тестів. При необхідності можемо робити більше, так що Вінницю можемо обслуговувати спокійно, – зазначив Сергій Бондарчук.
Він також додав, що на сьогодні лабораторія «Сінево» виконує 600 тестів, але протягом 2012 року планують збільшити їхню кількість до 700.
Крім того Ольга Ключникова запросила Сергія Татусяка відвідати київський офіс компанії.

Довідка: Медична лабораторія «Сінево Україна» розпочала свою діяльність в Україні з 2007 року. На сьогодні має 100 лабораторних центрів, у яких виконується 3,5 млн. тестів на рік.

 

Повернутись Створено: 7 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація