13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Вінничани отримають якісніші медичні послуги

22 березня своїми підписами скріпили Меморандум про співпрацю між Вінницькою областю та Національною академією медичних наук України про надання високоспеціалізованої медичної допомоги жителям Вінниччини голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига та Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк.
Учасниками процедури підписання також були перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, ректор Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Василь Мороз.

Головним пунктом Меморандуму є домовленість про обслуговування жителів Вінницької області в наукових установах Національної академії медичних наук України.
Відповідно до Меморандуму, обидві сторони зобов’язались спрямовувати свої зусилля на реалізацію Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині поліпшення здоров’я населення Вінницької області та забезпечення рівноправного й справедливого доступу громадян до медичних послуг в наукових установах НАМН України.
Як зазначив Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, протягом 2012 року у закладах Академії передбачено забезпечити безкоштовним лікуванням 45 тисяч хворих з усіх куточків України, з них - 1709 квотних місць припадає на нашу область (від початку нинішнього року безкоштовну медичну допомогу вже отримали 113 вінничан).
Згідно з підписаним документом, відповідальність за направлення на стаціонарне лікування до клінік установ Національної академії медичних наук України та відбір хворих покладається на керівника обласного управління охорони здоров’я і головного лікаря наукової установи.

Повернутись Створено: 22 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 982

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація