23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Вінничани отримають якісніші медичні послуги

22 березня своїми підписами скріпили Меморандум про співпрацю між Вінницькою областю та Національною академією медичних наук України про надання високоспеціалізованої медичної допомоги жителям Вінниччини голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига та Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк.
Учасниками процедури підписання також були перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, ректор Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Василь Мороз.

Головним пунктом Меморандуму є домовленість про обслуговування жителів Вінницької області в наукових установах Національної академії медичних наук України.
Відповідно до Меморандуму, обидві сторони зобов’язались спрямовувати свої зусилля на реалізацію Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині поліпшення здоров’я населення Вінницької області та забезпечення рівноправного й справедливого доступу громадян до медичних послуг в наукових установах НАМН України.
Як зазначив Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, протягом 2012 року у закладах Академії передбачено забезпечити безкоштовним лікуванням 45 тисяч хворих з усіх куточків України, з них - 1709 квотних місць припадає на нашу область (від початку нинішнього року безкоштовну медичну допомогу вже отримали 113 вінничан).
Згідно з підписаним документом, відповідальність за направлення на стаціонарне лікування до клінік установ Національної академії медичних наук України та відбір хворих покладається на керівника обласного управління охорони здоров’я і головного лікаря наукової установи.

Повернутись Створено: 22 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація