Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Головні лікарі області працюватимуть у новому форматі

1 січня 2012 року набули чинності зміни до Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», які прийнято 7 липня 2011 року. Відповідно до внесених поправок, відтепер головні лікарі - очільники закладів охорони здоров’я працюватимуть за новою формою, а саме: контрактною.
28 травня у Вінниці відбулася нарада з цього приводу за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника голови облради Юрія Медведєва, заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової, начальника управління охорони здоров’я і туризму Лідії Діденко та заступника начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василя Волощука. На нараді були присутні 43 очільники обласних медичних закладів.

Розпочинаючи нараду, голова облради зауважив, що подібні зустрічі з головними лікарями мають стати регулярними. І це зумовлено не тільки новим, контрактним, форматом обіймання посад.
– Наша область знаходиться в пілотному проекті з реформування охорони здоров’я. Це в рази збільшує вашу відповідальність, змушує ретельніше відноситися до своїх професійних обов’язків та підвищення кваліфікації. А контрактна основа діяльності – це не якийсь «каральний» метод, а світова практика, яка направлена на якісне обслуговування пацієнта, – зазначив С.Татусяк.
Лідія Діденко дала своїм підлеглим низку рекомендацій щодо нових нюансів у діяльності головних лікарів та медичних закладів в цілому. Вона наголосила на посиленні роботи з кадрами – від керівників до медсестер і санітарок.
– Спрямовуйте їх на посилення якості діагностично-лікувальної роботи та взаємодії з пацієнтом, – закликала медиків начальник управління.
Василь Волощук зосередив увагу учасників наради на переході лікарень на альтернативні дешевші види енергозабезпечення. В області вже деякі заклади, переобладнавши котельні, економлять сотні тисяч гривень.
Любов Спірідонова порушила питання підготовки молодих спеціалістів. Вона зауважила, що профільні навчальні заклади мають готувати тих фахівців, на яких є попит в галузі і потреба часу.
Юрій Медведєв, який відповідає за щорічну атестацію керівників закладів охорони здоров’я області, попередив, що в сучасних реаліях критерії оцінювання головних лікарів будуть ставати жорсткішими.
Підсумовуючи нараду, Сергій Татусяк оголосив завдання, над вирішенням яких має найближчим часом працювати обласна влада разом з головними лікарями. Зокрема, це: напрацювання рекомендацій лікарям та пам’яток пацієнтам; збереження мережі комунальних аптек; вивчення можливостей медзакладів для переходу на альтернативні види енергетики.

 

 

Повернутись Створено: 28 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація