23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Головні лікарі області працюватимуть у новому форматі

1 січня 2012 року набули чинності зміни до Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги», які прийнято 7 липня 2011 року. Відповідно до внесених поправок, відтепер головні лікарі - очільники закладів охорони здоров’я працюватимуть за новою формою, а саме: контрактною.
28 травня у Вінниці відбулася нарада з цього приводу за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, заступника голови облради Юрія Медведєва, заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової, начальника управління охорони здоров’я і туризму Лідії Діденко та заступника начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василя Волощука. На нараді були присутні 43 очільники обласних медичних закладів.

Розпочинаючи нараду, голова облради зауважив, що подібні зустрічі з головними лікарями мають стати регулярними. І це зумовлено не тільки новим, контрактним, форматом обіймання посад.
– Наша область знаходиться в пілотному проекті з реформування охорони здоров’я. Це в рази збільшує вашу відповідальність, змушує ретельніше відноситися до своїх професійних обов’язків та підвищення кваліфікації. А контрактна основа діяльності – це не якийсь «каральний» метод, а світова практика, яка направлена на якісне обслуговування пацієнта, – зазначив С.Татусяк.
Лідія Діденко дала своїм підлеглим низку рекомендацій щодо нових нюансів у діяльності головних лікарів та медичних закладів в цілому. Вона наголосила на посиленні роботи з кадрами – від керівників до медсестер і санітарок.
– Спрямовуйте їх на посилення якості діагностично-лікувальної роботи та взаємодії з пацієнтом, – закликала медиків начальник управління.
Василь Волощук зосередив увагу учасників наради на переході лікарень на альтернативні дешевші види енергозабезпечення. В області вже деякі заклади, переобладнавши котельні, економлять сотні тисяч гривень.
Любов Спірідонова порушила питання підготовки молодих спеціалістів. Вона зауважила, що профільні навчальні заклади мають готувати тих фахівців, на яких є попит в галузі і потреба часу.
Юрій Медведєв, який відповідає за щорічну атестацію керівників закладів охорони здоров’я області, попередив, що в сучасних реаліях критерії оцінювання головних лікарів будуть ставати жорсткішими.
Підсумовуючи нараду, Сергій Татусяк оголосив завдання, над вирішенням яких має найближчим часом працювати обласна влада разом з головними лікарями. Зокрема, це: напрацювання рекомендацій лікарям та пам’яток пацієнтам; збереження мережі комунальних аптек; вивчення можливостей медзакладів для переходу на альтернативні види енергетики.

 

 

Повернутись Створено: 28 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація