21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

За підтримки Сергія Татусяка відбувся Фестиваль «Вам на здоров’я»

Громадська організація «Вінницька асоціація медиків» підбила підсумки проведення у Вінниці фестивалю «Вам на здоров’я», який відбувся 29 вересня. Про результати заходу організатори говорили під час круглого столу 5 жовтня за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, який особисто патронував фестиваль.

Як повідомила голова «Вінницької асоціації медиків» Руслана Харковенко, фестиваль відвідали близько 3 тисяч вінничан. Під час п’яти майстер-класів кожен отримував право на участь в розіграші цінних призів та сертифікатів на медичні послуги у відомих клініках міста. А маленькі пацієнти стоматологічних кабінетів отримали у подарунок зубні пасти, абетки та дитячі іграшки.
– Крім того кожен відвідувач фестивалю, незалежно від того обстежувався він чи ні раніше, в рамках профілактики розповсюдження ВІЛ-СНІД-інфекції та підтримки репродуктивного здоров’я отримував презервативи. Їх у кількості 24 тисячі забезпечив Міжнародний благодійний фонд, – повідомила Руслана Харковенко.
У ході фестивалю відбувся благодійний аукціон, де на продаж виставлялися дитячі саморобки і твори професійних художників Вінниччини. Кошти від їхнього продажу спрямовані на придбання медичного обладнання для онкохворих дітей. Загалом було зібрано 6 тис. 758 грн. 71 коп.
До організації та участі у фестивалі долучилося понад 20 урядових та неурядових організацій області.
Сергій Татусяк високо оцінив ідею проведення фестивалю. Він подякував організаторам і спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я» за гарний захід, за пропаганду актуальних для суспільства ідей, за розуміння пріоритетів для людей.
– Заходи, мета яких збереження здоров’я людей, пропаганда здорового способу життя, завжди будуть підтримані обласною Радою. Для мене особисто будь-яка громадська робота є пріоритетом. Я завжди підтримаю позитивні ідеї та починання громадських організацій Вінниччини, – зауважив голова облради.
Під час круглого столу він вручив подяки спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я».

 


Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація