Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

За підтримки Сергія Татусяка відбувся Фестиваль «Вам на здоров’я»

Громадська організація «Вінницька асоціація медиків» підбила підсумки проведення у Вінниці фестивалю «Вам на здоров’я», який відбувся 29 вересня. Про результати заходу організатори говорили під час круглого столу 5 жовтня за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, який особисто патронував фестиваль.

Як повідомила голова «Вінницької асоціації медиків» Руслана Харковенко, фестиваль відвідали близько 3 тисяч вінничан. Під час п’яти майстер-класів кожен отримував право на участь в розіграші цінних призів та сертифікатів на медичні послуги у відомих клініках міста. А маленькі пацієнти стоматологічних кабінетів отримали у подарунок зубні пасти, абетки та дитячі іграшки.
– Крім того кожен відвідувач фестивалю, незалежно від того обстежувався він чи ні раніше, в рамках профілактики розповсюдження ВІЛ-СНІД-інфекції та підтримки репродуктивного здоров’я отримував презервативи. Їх у кількості 24 тисячі забезпечив Міжнародний благодійний фонд, – повідомила Руслана Харковенко.
У ході фестивалю відбувся благодійний аукціон, де на продаж виставлялися дитячі саморобки і твори професійних художників Вінниччини. Кошти від їхнього продажу спрямовані на придбання медичного обладнання для онкохворих дітей. Загалом було зібрано 6 тис. 758 грн. 71 коп.
До організації та участі у фестивалі долучилося понад 20 урядових та неурядових організацій області.
Сергій Татусяк високо оцінив ідею проведення фестивалю. Він подякував організаторам і спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я» за гарний захід, за пропаганду актуальних для суспільства ідей, за розуміння пріоритетів для людей.
– Заходи, мета яких збереження здоров’я людей, пропаганда здорового способу життя, завжди будуть підтримані обласною Радою. Для мене особисто будь-яка громадська робота є пріоритетом. Я завжди підтримаю позитивні ідеї та починання громадських організацій Вінниччини, – зауважив голова облради.
Під час круглого столу він вручив подяки спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я».

 


Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація