23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

За підтримки Сергія Татусяка відбувся Фестиваль «Вам на здоров’я»

Громадська організація «Вінницька асоціація медиків» підбила підсумки проведення у Вінниці фестивалю «Вам на здоров’я», який відбувся 29 вересня. Про результати заходу організатори говорили під час круглого столу 5 жовтня за участю голови обласної Ради Сергія Татусяка, який особисто патронував фестиваль.

Як повідомила голова «Вінницької асоціації медиків» Руслана Харковенко, фестиваль відвідали близько 3 тисяч вінничан. Під час п’яти майстер-класів кожен отримував право на участь в розіграші цінних призів та сертифікатів на медичні послуги у відомих клініках міста. А маленькі пацієнти стоматологічних кабінетів отримали у подарунок зубні пасти, абетки та дитячі іграшки.
– Крім того кожен відвідувач фестивалю, незалежно від того обстежувався він чи ні раніше, в рамках профілактики розповсюдження ВІЛ-СНІД-інфекції та підтримки репродуктивного здоров’я отримував презервативи. Їх у кількості 24 тисячі забезпечив Міжнародний благодійний фонд, – повідомила Руслана Харковенко.
У ході фестивалю відбувся благодійний аукціон, де на продаж виставлялися дитячі саморобки і твори професійних художників Вінниччини. Кошти від їхнього продажу спрямовані на придбання медичного обладнання для онкохворих дітей. Загалом було зібрано 6 тис. 758 грн. 71 коп.
До організації та участі у фестивалі долучилося понад 20 урядових та неурядових організацій області.
Сергій Татусяк високо оцінив ідею проведення фестивалю. Він подякував організаторам і спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я» за гарний захід, за пропаганду актуальних для суспільства ідей, за розуміння пріоритетів для людей.
– Заходи, мета яких збереження здоров’я людей, пропаганда здорового способу життя, завжди будуть підтримані обласною Радою. Для мене особисто будь-яка громадська робота є пріоритетом. Я завжди підтримаю позитивні ідеї та починання громадських організацій Вінниччини, – зауважив голова облради.
Під час круглого столу він вручив подяки спонсорам фестивалю «Вам на здоров’я».

 


Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація