Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Охорона здоров’я Роздрукувати

На Вінниччині завершено І етап реформування галузі охорони здоров’я

На 13 сесії обласної Ради 6 скликання депутати Вінницької обласної Ради прийняли рішення «Про Обласну програму «Здоров’я нації на 2013-2015 роки». Метою Програми є збереження та зміцнення здоров’я, профілактика захворювань, зниження захворюваності, інвалідності і смертності населення, підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, забезпечення соціальної справедливості і захисту прав громадян на охорону здоров’я.

Як повідомила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя Наталія Солейко, за період дії Обласної програми «Здоров’я нації на 2012 рік» в галузі охорони здоров’я області вирішено низку проблем, спрямованих на задоволення потреб населення в охороні його здоров’я, забезпечення прав громадян на якісну та доступну медико-санітарну допомогу, створення умов для формування здорового способу життя.
На виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», у Вінницькій області завершено І етап реформування галузі - розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги шляхом створення Центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Так, у 27 районах області функціонують Центри первинної медико-санітарної допомоги як самостійні юридичні особи.
Таким чином, завдяки дії програми «Здоров’я нації у 2012 році» вдалося дещо поліпшити медикаментозне і матеріально-технічне забезпечення усіх категорій населення – це стосується допомоги хворих нефрологічного, травматологічного, гематологічного, онкогематологічного профілів. Проведення якісного діагностичного обстеження хворих завдяки використанню сучасних технологій (МРТ-діагностика, цитогенетична діагностика).
У 2013 році державна політика у сфері охорони здоров’я у Вінницькій області спрямована на покращення надання всіх рівнів медичної допомоги населенню в умовах проведення модернізації та реструктуризації галузі на перехідний період до 2014 року.
В першу чергу це стосується наближення кваліфікованої високоспеціалізованої медичної допомоги до незахищених верств населення, особливо у сільській місцевості.

Повернутись Створено: 28 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація