Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

«Вінницька асоціація медиків» вчить протидіяти онкозахворюванням

4 лютого у Вінниці за підтримки голови обласної Ради Сергія Татусяка відбувся круглий стіл «Ефективна протидія раку», ініційований громадською організацією «Вінницька асоціація медиків». У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, представники профільного управління та фахівці галузі охорони здоров’я.

Як зазначила голова громадської організації «Вінницька асоціація медиків» Руслана Харковенко, метою проведення круглого столу є підвищення обізнаності населення про онкологічні захворювання як про одне із найстрашніших явищ сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання на Вінниччині.
За словами головного лікаря Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру Петра Одарченка, в області щороку фіксуються показники захворюваності. Так, протягом 2012 року було проліковано більше 6 тис. онкохворих. З них - 30% людей працездатного віку. Як зазначили фахівці галузі, основний акцент в боротьбі з онкологічними захворюваннями потрібно зосередити на проведенні профілактичних заходів та виявленні онкологічної патології на ранніх стадіях.
Також в ході роботи круглого столу було надано громадську оцінку виконанню обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2012 року, прийнятої рішенням 10 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання №279 від 14 лютого 2012 року.
– Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 220 млн. 390 тис. грн. Частка фінансування з обласного бюджету у 2012 році склала 5 млн. 762 тис. грн., – зауважив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Головним завданням даної Програми є підвищення ефективності заходів з профілактики, лікування та реабілітації онкологічних хворих, зниження смертності, створення умов для продовження та поліпшення якості життя таких хворих.

Довідка.
Всесвітній день боротьби проти раку, проголошений «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (Міжнародний союз проти раку) (UICC), відзначається щорічно 4 лютого.

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація