Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Охорона здоров’я Роздрукувати

«Вінницька асоціація медиків» вчить протидіяти онкозахворюванням

4 лютого у Вінниці за підтримки голови обласної Ради Сергія Татусяка відбувся круглий стіл «Ефективна протидія раку», ініційований громадською організацією «Вінницька асоціація медиків». У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, представники профільного управління та фахівці галузі охорони здоров’я.

Як зазначила голова громадської організації «Вінницька асоціація медиків» Руслана Харковенко, метою проведення круглого столу є підвищення обізнаності населення про онкологічні захворювання як про одне із найстрашніших явищ сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання на Вінниччині.
За словами головного лікаря Вінницького обласного клінічного онкодиспансеру Петра Одарченка, в області щороку фіксуються показники захворюваності. Так, протягом 2012 року було проліковано більше 6 тис. онкохворих. З них - 30% людей працездатного віку. Як зазначили фахівці галузі, основний акцент в боротьбі з онкологічними захворюваннями потрібно зосередити на проведенні профілактичних заходів та виявленні онкологічної патології на ранніх стадіях.
Також в ході роботи круглого столу було надано громадську оцінку виконанню обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2012 року, прийнятої рішенням 10 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання №279 від 14 лютого 2012 року.
– Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 220 млн. 390 тис. грн. Частка фінансування з обласного бюджету у 2012 році склала 5 млн. 762 тис. грн., – зауважив заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.
Головним завданням даної Програми є підвищення ефективності заходів з профілактики, лікування та реабілітації онкологічних хворих, зниження смертності, створення умов для продовження та поліпшення якості життя таких хворих.

Довідка.
Всесвітній день боротьби проти раку, проголошений «Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями» (Міжнародний союз проти раку) (UICC), відзначається щорічно 4 лютого.

 

Повернутись Створено: 4 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація