23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Фахівці медичної галузі Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності

21 лютого відбулась розширена колегія Департаменту охорони здоров‘я та курортів облдержадміністрації, на якій підсумувались результати діяльності галузі у минулому році та визначались перспективи на 2013 рік. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, керівники профільних управлінь, фахівці медичної галузі області.
Виступаючи перед присутніми, Іван Мовчан зазначив, що у цьому році обласна влада визначила пріоритетні напрямки діяльності, і на першому місці – охорона здоров’я. Він зауважив, що в області відпрацьовано алгоритм дій, який дасть можливість щоквартально бачити динаміку змін у кожній галузі. Очільник регіону повідомив про те, що до кінця цього року заплановано завершити ремонт усіх ФАПів і амбулаторій.
Також у планах обласної влади – завершення будівельних ремонтних робіт в закладах вторинного рівня медичної допомоги, а також їх матеріального оснащення.
Повідомляючи про діяльність закладів третинного рівня, керівник області повідомив про заплановане збільшення видатків на медикаментозне забезпечення обласних лікарень.
На завершення виступу Іван Мовчан зазначив, що готовий врахувати всі зауваження і пропозиції від громадськості, які допоможуть галузі працювати ефективно.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація