Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Фахівці медичної галузі Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності

21 лютого відбулась розширена колегія Департаменту охорони здоров‘я та курортів облдержадміністрації, на якій підсумувались результати діяльності галузі у минулому році та визначались перспективи на 2013 рік. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, керівники профільних управлінь, фахівці медичної галузі області.
Виступаючи перед присутніми, Іван Мовчан зазначив, що у цьому році обласна влада визначила пріоритетні напрямки діяльності, і на першому місці – охорона здоров’я. Він зауважив, що в області відпрацьовано алгоритм дій, який дасть можливість щоквартально бачити динаміку змін у кожній галузі. Очільник регіону повідомив про те, що до кінця цього року заплановано завершити ремонт усіх ФАПів і амбулаторій.
Також у планах обласної влади – завершення будівельних ремонтних робіт в закладах вторинного рівня медичної допомоги, а також їх матеріального оснащення.
Повідомляючи про діяльність закладів третинного рівня, керівник області повідомив про заплановане збільшення видатків на медикаментозне забезпечення обласних лікарень.
На завершення виступу Іван Мовчан зазначив, що готовий врахувати всі зауваження і пропозиції від громадськості, які допоможуть галузі працювати ефективно.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація