Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Фахівці медичної галузі Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності

21 лютого відбулась розширена колегія Департаменту охорони здоров‘я та курортів облдержадміністрації, на якій підсумувались результати діяльності галузі у минулому році та визначались перспективи на 2013 рік. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, керівники профільних управлінь, фахівці медичної галузі області.
Виступаючи перед присутніми, Іван Мовчан зазначив, що у цьому році обласна влада визначила пріоритетні напрямки діяльності, і на першому місці – охорона здоров’я. Він зауважив, що в області відпрацьовано алгоритм дій, який дасть можливість щоквартально бачити динаміку змін у кожній галузі. Очільник регіону повідомив про те, що до кінця цього року заплановано завершити ремонт усіх ФАПів і амбулаторій.
Також у планах обласної влади – завершення будівельних ремонтних робіт в закладах вторинного рівня медичної допомоги, а також їх матеріального оснащення.
Повідомляючи про діяльність закладів третинного рівня, керівник області повідомив про заплановане збільшення видатків на медикаментозне забезпечення обласних лікарень.
На завершення виступу Іван Мовчан зазначив, що готовий врахувати всі зауваження і пропозиції від громадськості, які допоможуть галузі працювати ефективно.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація