Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Охорона здоров’я Роздрукувати

Фахівці медичної галузі Вінниччини підбили підсумки своєї діяльності

21 лютого відбулась розширена колегія Департаменту охорони здоров‘я та курортів облдержадміністрації, на якій підсумувались результати діяльності галузі у минулому році та визначались перспективи на 2013 рік. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, керівники профільних управлінь, фахівці медичної галузі області.
Виступаючи перед присутніми, Іван Мовчан зазначив, що у цьому році обласна влада визначила пріоритетні напрямки діяльності, і на першому місці – охорона здоров’я. Він зауважив, що в області відпрацьовано алгоритм дій, який дасть можливість щоквартально бачити динаміку змін у кожній галузі. Очільник регіону повідомив про те, що до кінця цього року заплановано завершити ремонт усіх ФАПів і амбулаторій.
Також у планах обласної влади – завершення будівельних ремонтних робіт в закладах вторинного рівня медичної допомоги, а також їх матеріального оснащення.
Повідомляючи про діяльність закладів третинного рівня, керівник області повідомив про заплановане збільшення видатків на медикаментозне забезпечення обласних лікарень.
На завершення виступу Іван Мовчан зазначив, що готовий врахувати всі зауваження і пропозиції від громадськості, які допоможуть галузі працювати ефективно.

Повернутись Створено: 22 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 831

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація