Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Окопні пічки, смаколики та два автомобілі: з Вінниччини на передову відправили черговий вантаж Роздрукувати

20 грудня Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив черговий вантаж бійцям на передову.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий розповів, що громади Вінниччини взяли активну участь у зборі допомоги, продемонструвавши свою єдність та згуртованість.

–  До проєкту «Тепло від дому до окопу» долучилося 50 громад, які передають 141 пічку-буржуйку, шанцевий інструмент. Але звичайно ж, у передноворічні дні на передову до наших бійців поїдуть смаколики, домашня випічка, фрукти, – каже Вячеслав Соколовий. – Понад 40 громад спакували 300 коробок з новорічними подарунками. Все це відправляємо до наших військових, які базуються на території Вінниччини, але несуть службу на передовій по всій лінії фронту. Ми підтримуємо наших військових і хочемо, щоб вони відчували турботу і домашнє тепло від людей, які долучилися до збору допомоги. Бажаємо всім перемоги, а воїнам – домашнього тепла.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що в згуртованості та єдності  – сила українського народу.

– Дякую Вінницькій громаді та всім громадам Вінницької області, волонтерам, всім людям, які дійсно кожного дня своєю працею допомагають фронту, – сказав Сергій Моргунов. – Цю допомогу, яка зараз відправляється, збирали люди, кожен дав те, що зміг. Працівники комунальних підприємств територіальних громад зварювали ці буржуйки. Купляли за власний кошт автомобілі, дрони, які ми будемо відправляти на лінію фронту.

Координаторка проєктів гуманітарного штабу, депутатка обласної Ради Ірина Івасюк розповіла, що потреби нашим захисникам залишаються незмінними – шанцевий інструмент, скоби, цвяхи, сокири, лопати, буржуйки.

– Міжрегіональний штаб зараз реалізовує два великих  проєкти – «Тепло від дому до окопу» та «Подаруй військовим смак домашнього тепла». Ми надавали допомогу кожній громаді, коли там було дуже багато переселенців. Зараз ми попросили, щоб усі згуртувалися та надали допомогу нашим захисникам, – розповідає Ірина Івасюк. – Ми передаємо домашню випічку, чай, каву, фрукти, горіхи, мед нашим військовим. А ще – дитячі малюнки та листи з побажаннями на Різдво та Новий рік. Хочеться, щоб наші хлопці там, на фронті,  відчули домашнє тепло.

Повернутись Створено: 20 грудня 2022 року, 10:51

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація