23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Окремі депутати обласної Ради зірвали засідання постійних комісій щодо розгляду кандидатур на посади керівників комунальних закладів Роздрукувати

Заплановане на 23 вересня спільне засідання 5-ти постійних комісій обласної Ради з розгляду питання про погодження кандидатур на заміщення вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я та підприємств - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області не відбулось. Причиною стала відсутність кворуму серед членів постійних комісій обласної Ради, які не з’явились із невідомих причин. На засідання були запрошені представники трудових колективів, громадських організацій і ЗМІ.

Планувалось розглянути кандидатури на вакантні посади керівників 11 комунальних закладів області, серед яких 8 – це заклади охорони здоров’я і 3 – підприємства (одне із них - газета обласної Ради “Вінниччина”). Члени комісій мали надати свої висновки голові обласної Ради для ухвалення відповідних рішень в зв’язку із тим, що в попередніх керівників комунальних закладів закінчується термін дії контрактів.

Для участі в засіданні комісій прийшли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови та члени постійних комісій обласної Ради. Однак, у комісіях не було кворуму для голосування. Зокрема,  з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (члени комісії не з’явились), з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (присутні 3 із 6 депутатів), комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації (присутні 2 із 9 депутатів),  з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору (присутні 2 із 6 депутатів), з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (присутні 2 із 8 депутатів).

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував перенести розгляд цього питання профільними комісіями на 29 вересня і наголосив, що від неявки окремих депутатів на засідання постійних комісій страждають інтереси територіальної громади Вінниччини.

На запитання Сергія Свитка до секретаря комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Людмили Щербаківської, чи зможе комісія зібратися 29 вересня, вона сказала, що не може гарантувати кворум комісії, бо “як скаже Аксельрод депутатам, так і буде”. Депутат обласної Ради, член цієї ж комісії Юрій Яремчук підтвердив ці слова. Нагадаємо, що Роман Аксельрод член комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації, він є керівником групи радників голови Вінницької облдержадміністрації, був екс-заступником колишнього губернатора Івана Мовчана, одним із чільних діячів Партії регіонів на Вінниччині, членом цієї ж фракції в обласній Раді.

Депутат обласної Ради Віктор Козак під час виступу зазначив, що “обласний парламент не відповідає вимогам суспільства. Тому потрібно виступати з ініціативою проведення дострокових місцевих виборів. Бо виходить, що у нас недієва обласна Рада, завтра депутати таким чином і на сесію не прийдуть”.

У підсумку обговорення деякі депутати запропонували голові обласної Ради у випадку продовження бездіяльності окремих депутатів приймати рішення, враховуючи думку трудових колективів і громадськості щодо призначення керівників комунальних закладів на власний розсуд, із подальшим затвердженням на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 24 вересня 2014 року, 13:28 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація