23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Оксана Обертас призначена керівником Вінницького обласного бюро технічної інвентаризації Роздрукувати

Згідно з рішенням чергової 27 сесії обласної Ради від 20 грудня 2017 року, депутати проголосували за призначення начальника комунального підприємства «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації».

Враховуючи результати засідання конкурсної комісії, яка діє згідно з Порядком призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, керівником підприємства стала Оксана Обертас. Обласна Рада уклала з Оксаною Вікторівною контракт терміном на 3 роки.

26 грудня голова обласної Ради Анатолій Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин зустрілися з колективом обласного бюро технічної інвентаризації. Під час зібрання голова Ради вручив Оксані Обертас контракт.

– Згідно з результатами проведеного конкурсу та рішенням депутатів обласної Ради, Оксана Вікторівна призначена на посаду директора комунального підприємства області. Дозвольте мені від імені депутатського корпусу привітати Вас з обранням та побажати Вашому колективу терпіння, злагоди, тепла, достатку та миру у прийдешньому 2018 році. Лише злагоджена праця та довіра населення стане запорукою успіху та процвітання підприємства, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вручення контракту.

Комунальне підприємство має досвід в сфері інвентаризації нерухомого майна з 1944 року. Є лідером у цїй галузі, що підтверджено багатьма відзнаками та нагородами. Відповідно до рішення 10 сесії обласної Ради 21 скликання від 30 грудня 1992 року БТІ віднесено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області

У 2012 році підприємство нагородили міжнародною нагородою «ЛІГА КРАЩИХ» в регіоні. Протягом всіх років накопичено великий досвід в сфері технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, сформовано склад кваліфікованих фахівців. Спеціалісти БТІ атестовані Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, мають відповідні сертифікати з проведення робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

В зону обслуговування входить дев’ять районів області – Вінницький, Жмеринський, Калиновський, Козятинський, Погребищенський, Липовецький, Літинський, Тиврівський та Хмільницький.

Підприємством передбачена діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічної консультації в цих сферах, архівна перевірка належності майнових прав, технічне обстеження нерухомості, експертна оцінка нерухомості, прийняття до експлуатації, надання інших допоміжних комерційних послуг, обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах.

Повернутись Створено: 26 грудня 2017 року, 16:38
Оновлено: 26 грудня 2017 року, 17:00
Переглядів: 2522

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація