Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру Роздрукувати

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру

Днями у с.Бохоники, на місцевому стадіоні, відбувся футбольний матч першості Вінницького району. У турнірній таблиці місцевий ФК «Сокіл» займає четверту сходинку. Повболівати за спортсменів завітав депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

Жителі села та спортсмени розповідають, що Олександра Георгійович постійно підтримує спортсменів, неодноразово допомагав команді, виділяв власні кошти, двічі на рік депутат виділяє по 5 тис грн для підтримки ФК «Сокіл». Після  змаганнь він також  вручив матеріальну допомогу для потреб спортивного колективу.

– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Допомагаю бохоницькому футбольному клубу вже не вперше. Хлопці - молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому, – наголосив обласний депутат.

Капітан футбольної команди Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається з місцевих жителів, які ведуть здоровий спосіб життя. Два рази на тиждень вони збираються на місцевому стадіоні та тренуються.

Окрім цього, 26 квітня в ході засідання 31 позачергової сесії обласної Ради  голова постійної комісії  з питань регулювання комунальної власності та приватизації обласної Ради Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру, майстру спорту України Олексію Токарчуку та його тренеру Роману Вакалюку за визначні здобутки на спортивній ниві – перемогу на Чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22 років. Олександр Масленніков побажав спортсмену та його тренеру ще вагоміших спортивних здобутків і визначних перемог.

 

 

Повернутись Створено: 27 квітня 2018 року, 13:29 Переглядів: 638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація