Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру Роздрукувати

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру

Днями у с.Бохоники, на місцевому стадіоні, відбувся футбольний матч першості Вінницького району. У турнірній таблиці місцевий ФК «Сокіл» займає четверту сходинку. Повболівати за спортсменів завітав депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

Жителі села та спортсмени розповідають, що Олександра Георгійович постійно підтримує спортсменів, неодноразово допомагав команді, виділяв власні кошти, двічі на рік депутат виділяє по 5 тис грн для підтримки ФК «Сокіл». Після  змаганнь він також  вручив матеріальну допомогу для потреб спортивного колективу.

– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Допомагаю бохоницькому футбольному клубу вже не вперше. Хлопці - молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому, – наголосив обласний депутат.

Капітан футбольної команди Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається з місцевих жителів, які ведуть здоровий спосіб життя. Два рази на тиждень вони збираються на місцевому стадіоні та тренуються.

Окрім цього, 26 квітня в ході засідання 31 позачергової сесії обласної Ради  голова постійної комісії  з питань регулювання комунальної власності та приватизації обласної Ради Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру, майстру спорту України Олексію Токарчуку та його тренеру Роману Вакалюку за визначні здобутки на спортивній ниві – перемогу на Чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22 років. Олександр Масленніков побажав спортсмену та його тренеру ще вагоміших спортивних здобутків і визначних перемог.

 

 

Повернутись Створено: 27 квітня 2018 року, 13:29 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація