Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру Роздрукувати

Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру та його тренеру

Днями у с.Бохоники, на місцевому стадіоні, відбувся футбольний матч першості Вінницького району. У турнірній таблиці місцевий ФК «Сокіл» займає четверту сходинку. Повболівати за спортсменів завітав депутат обласної Ради Олександр Масленніков.

Жителі села та спортсмени розповідають, що Олександра Георгійович постійно підтримує спортсменів, неодноразово допомагав команді, виділяв власні кошти, двічі на рік депутат виділяє по 5 тис грн для підтримки ФК «Сокіл». Після  змаганнь він також  вручив матеріальну допомогу для потреб спортивного колективу.

– Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній людині у будь-якому віці. Тому завжди намагаюсь підтримувати спортивні починання. Допомагаю бохоницькому футбольному клубу вже не вперше. Хлопці - молодці, вони самостійно регулярно тренуються, підтримують газон  поля, тож із задоволенням допомагаю їм у цьому, – наголосив обласний депутат.

Капітан футбольної команди Віталій Лялюк розповів, що їхня команда складається з місцевих жителів, які ведуть здоровий спосіб життя. Два рази на тиждень вони збираються на місцевому стадіоні та тренуються.

Окрім цього, 26 квітня в ході засідання 31 позачергової сесії обласної Ради  голова постійної комісії  з питань регулювання комунальної власності та приватизації обласної Ради Олександр Масленніков вручив грошову винагороду вінницькому боксеру, майстру спорту України Олексію Токарчуку та його тренеру Роману Вакалюку за визначні здобутки на спортивній ниві – перемогу на Чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків до 22 років. Олександр Масленніков побажав спортсмену та його тренеру ще вагоміших спортивних здобутків і визначних перемог.

 

 

Повернутись Створено: 27 квітня 2018 року, 13:29 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація