23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Чернятинський: «Наразі вода у Вінниці є безпечною для вживання» Роздрукувати

На позачерговій 20 сесії обласної Ради депутати заслухали начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександра Чернятинського щодо стану питної води у Вінниці.  Він повідомив, що 4 червня підприємством було зафіксоване забруднення водопостачання з річки Південний Буг. Проведели відповідні аналізи, внаслідок чого виявлено, що хіміко-бактеріологічний стан води відповідає всім нормам питної, але має неприємний запах. Забруднення відбулось смолами, органічними сполуками або мінеральними добривами з полів, що підвищив вміст аміаку у воді Начальник хіміко-бактеріологічної лабораторії підприємства Аліна Кравчук відповіла на запитання депутатів обласної Ради щодо якості води, її очищення, стану очисних споруд, складність джерела водопостачання, що знаходиться на території водосховища. Вона повідомила, що внаслідок дощів, в джерело потрапило багато зливних вод з полів. Але, разом з тим, всі необхідні очищення води від сполук були проведені вчасно, окрім запаху. Крім того, кожні дві години досліджується стан води, ведеться пошук джерела забруднення. Наразі вода є безпечною для вживання.

Начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий також прокоментував забруднення питної води та відповів на запитання депутатів. Екологічна інспекція постійно моніторить стан забруднення води в районі водозабору та стічних вод. Також звернув увагу на необхідність загального планового очищення річки Південний Буг, необхідність проведення модернізації системи очищення, порушення кримінальних справ щодо незаконного розорення земель в природоохоронній зоні річки тощо.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко довів до відома присутніх на сесії, що на закупівлю земснаряду для очищення русла річки Південний Буг виділено 3 млн. гривень. Кошти направлені обласному Фонду сприяння інвестиціям та будівництву.

Загалом в обговоренні взяли участь депутати обласної Ради Андрій Ковальов, Юрій Яремчук, Валерій Скрипченко, Олексій Фурман, Тетяна Редько, Михайло Повшедний, Тетяна Антонець, Володимир Крисько. В результаті розгляду питання щодо забруднення води інформацію було взято до відома.

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 14:31 Переглядів: 1055

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація