Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур: «Громадські організації є локомотивом позитивних змін у суспільстві» Роздрукувати

2 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь у засіданні Координаційної ради, яке відбулось відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року №326 «Про утворення Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства».

Під час першого зібрання присутні обговорили організаційні питання та озвучили пропозиції щодо перспективних напрямів діяльності Координаційної ради.

Розпочинаючи засідання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк поінформувала, що, на виконання Указу Президента від 26.02.2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» та реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки на Вінниччині, розпоряженням голови облдержадміністрації створено Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Вона ознайомила учасників зібрання із складом Координаційної ради, до якої ввійшли керівники виконавчої та самоврядної гілок влади області, представники громадських організацій, науковці, юристи, учасники бойових дій.

Про шляхи налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства поінформував голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Михайло Бардин.

Зокрема, він зазначив: «Громадянське суспільство – це такий стан суспільства, коли кожний громадянин має можливість реалізовувати свої ініціативи і має шляхи вирішення своїх проблем, – Для того, щоб громадянське суспільство могло функціонувати, створюються і розвиваються інститути громадянського суспільства».

Під час засідання виступаючі наголошували на особливій ролі громадських організацій та їх участі в суспільно важливих процесах, які відбуваються в нашому регіоні.

– Громадські організації є локомотивом усіх позитивних змін у суспільстві, – підкреслив заступник голови обласної Ради Олександр Качур. – І, в свою чергу, хочу запевнити, що депутати обласної Ради готові приймати будь-які рішення, в межах своїх повноважень, що стосуються підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток і розбудову нашої області в цілому і громадянського суспільства, зокрема.

Підсумовуючи зібрання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зауважила, що робота Координаційної ради має бути дієвою і спрямованою на виконання заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Тому впродовж двотижневого терміну кожний представник Координаційної ради має напрацювати пропозиції щодо впорядкування складу новоствореної структури, визначення відповідальних за всіма напрямами діяльності та розроблення перспективного плану роботи.

Детальна інформація про склад Координаційної ради та про Положення Координаційної ради розміщена на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації в розділі «Нормативно-правові документи».

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 17:53 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація