23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур: «Громадські організації є локомотивом позитивних змін у суспільстві» Роздрукувати

2 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь у засіданні Координаційної ради, яке відбулось відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року №326 «Про утворення Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства».

Під час першого зібрання присутні обговорили організаційні питання та озвучили пропозиції щодо перспективних напрямів діяльності Координаційної ради.

Розпочинаючи засідання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк поінформувала, що, на виконання Указу Президента від 26.02.2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» та реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки на Вінниччині, розпоряженням голови облдержадміністрації створено Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Вона ознайомила учасників зібрання із складом Координаційної ради, до якої ввійшли керівники виконавчої та самоврядної гілок влади області, представники громадських організацій, науковці, юристи, учасники бойових дій.

Про шляхи налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства поінформував голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Михайло Бардин.

Зокрема, він зазначив: «Громадянське суспільство – це такий стан суспільства, коли кожний громадянин має можливість реалізовувати свої ініціативи і має шляхи вирішення своїх проблем, – Для того, щоб громадянське суспільство могло функціонувати, створюються і розвиваються інститути громадянського суспільства».

Під час засідання виступаючі наголошували на особливій ролі громадських організацій та їх участі в суспільно важливих процесах, які відбуваються в нашому регіоні.

– Громадські організації є локомотивом усіх позитивних змін у суспільстві, – підкреслив заступник голови обласної Ради Олександр Качур. – І, в свою чергу, хочу запевнити, що депутати обласної Ради готові приймати будь-які рішення, в межах своїх повноважень, що стосуються підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток і розбудову нашої області в цілому і громадянського суспільства, зокрема.

Підсумовуючи зібрання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зауважила, що робота Координаційної ради має бути дієвою і спрямованою на виконання заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Тому впродовж двотижневого терміну кожний представник Координаційної ради має напрацювати пропозиції щодо впорядкування складу новоствореної структури, визначення відповідальних за всіма напрямами діяльності та розроблення перспективного плану роботи.

Детальна інформація про склад Координаційної ради та про Положення Координаційної ради розміщена на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації в розділі «Нормативно-правові документи».

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 17:53 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація