Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур: «Громадські організації є локомотивом позитивних змін у суспільстві» Роздрукувати

2 серпня заступник голови обласної Ради Олександр Качур взяв участь у засіданні Координаційної ради, яке відбулось відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2016 року №326 «Про утворення Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства».

Під час першого зібрання присутні обговорили організаційні питання та озвучили пропозиції щодо перспективних напрямів діяльності Координаційної ради.

Розпочинаючи засідання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк поінформувала, що, на виконання Указу Президента від 26.02.2016 року № 68/2016 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» та реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки на Вінниччині, розпоряженням голови облдержадміністрації створено Координаційну раду з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Вона ознайомила учасників зібрання із складом Координаційної ради, до якої ввійшли керівники виконавчої та самоврядної гілок влади області, представники громадських організацій, науковці, юристи, учасники бойових дій.

Про шляхи налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства поінформував голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Михайло Бардин.

Зокрема, він зазначив: «Громадянське суспільство – це такий стан суспільства, коли кожний громадянин має можливість реалізовувати свої ініціативи і має шляхи вирішення своїх проблем, – Для того, щоб громадянське суспільство могло функціонувати, створюються і розвиваються інститути громадянського суспільства».

Під час засідання виступаючі наголошували на особливій ролі громадських організацій та їх участі в суспільно важливих процесах, які відбуваються в нашому регіоні.

– Громадські організації є локомотивом усіх позитивних змін у суспільстві, – підкреслив заступник голови обласної Ради Олександр Качур. – І, в свою чергу, хочу запевнити, що депутати обласної Ради готові приймати будь-які рішення, в межах своїх повноважень, що стосуються підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток і розбудову нашої області в цілому і громадянського суспільства, зокрема.

Підсумовуючи зібрання, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зауважила, що робота Координаційної ради має бути дієвою і спрямованою на виконання заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Тому впродовж двотижневого терміну кожний представник Координаційної ради має напрацювати пропозиції щодо впорядкування складу новоствореної структури, визначення відповідальних за всіма напрямами діяльності та розроблення перспективного плану роботи.

Детальна інформація про склад Координаційної ради та про Положення Координаційної ради розміщена на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації в розділі «Нормативно-правові документи».

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 17:53 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація