Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур: «Козацька епоха є однією з найяскравіших сторінок української історії» Роздрукувати

Напередодні святкування Дня незалежності України у Брацлаві Немирівського району відбулось театралізоване свято «Козацькому роду нема переводу». Учасників та гостей свята привітав заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

– Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу щиро вітаю вас з прийдешнім святом – ювілейною, 25-річницею незалежності України, - сказав Олександр Вікторович. -  Приємно сьогодні побувати на вашому театралізованому святі й поринути у славні часи козацької епохи. Адже козаччина є однією з найяскравіших сторінок української історії, на яскравих прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

Він побажав присутнім міцного здоров'я, мирного неба, наснаги й нових здобутків.

В рамках театралізованого свята організатори провели благодійну акцію «Вплети жовто-блакитну стрічку у косу», завдяки якій було зібрано кошти на лікування учасника АТО, 28-річного жителя села Гриненок Андрія Сальника.

У 2015 році під Мар’їнкою він підірвався на вибухівці, прикривш собою трьох товаришів. Двоє з яких – вінничани та ще один боєць із Дніпропетровщини. Андрію зробили кілька операцій та ампутували ногу до стегна. Крім того військовослужбовець залишився без ока та має пошкодження внутрішніх органів.

Брацлавчани допомагають Андрію вже багато місяців. Учасники акції «Вплети жовто-блакитну стрічку у косу» мали можливість заплести косу чи зробити іншу зачіску, яку прикрашали національною символікою. Після завершення акції організатори  зібрану суму передали юнакові. 

Повернутись Створено: 22 серпня 2016 року, 16:31 Переглядів: 895

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація