23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур: «Козацька епоха є однією з найяскравіших сторінок української історії» Роздрукувати

Напередодні святкування Дня незалежності України у Брацлаві Немирівського району відбулось театралізоване свято «Козацькому роду нема переводу». Учасників та гостей свята привітав заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

– Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу щиро вітаю вас з прийдешнім святом – ювілейною, 25-річницею незалежності України, - сказав Олександр Вікторович. -  Приємно сьогодні побувати на вашому театралізованому святі й поринути у славні часи козацької епохи. Адже козаччина є однією з найяскравіших сторінок української історії, на яскравих прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

Він побажав присутнім міцного здоров'я, мирного неба, наснаги й нових здобутків.

В рамках театралізованого свята організатори провели благодійну акцію «Вплети жовто-блакитну стрічку у косу», завдяки якій було зібрано кошти на лікування учасника АТО, 28-річного жителя села Гриненок Андрія Сальника.

У 2015 році під Мар’їнкою він підірвався на вибухівці, прикривш собою трьох товаришів. Двоє з яких – вінничани та ще один боєць із Дніпропетровщини. Андрію зробили кілька операцій та ампутували ногу до стегна. Крім того військовослужбовець залишився без ока та має пошкодження внутрішніх органів.

Брацлавчани допомагають Андрію вже багато місяців. Учасники акції «Вплети жовто-блакитну стрічку у косу» мали можливість заплести косу чи зробити іншу зачіску, яку прикрашали національною символікою. Після завершення акції організатори  зібрану суму передали юнакові. 

Повернутись Створено: 22 серпня 2016 року, 16:31 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація