Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур привітав маленьких жмеринчан із відкриттям ДНЗ «Барвінок» Роздрукувати

18 грудня у місті Жмеринка відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 8 «Барвінок». З цією радісною подією мешканців Жмеринки привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур та Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

Відкриваючи святкове зібрання, керівники області побажали дорослим і маленьким жмеринчанам віри в добро, справедливість, здійснення всіх мрій та задумів, а також подарували для закладу комп’ютерну техніку, а для малечі – солодощі.

Після перерізання символічної червоної стрічки присутні оглянули приміщення і ознайомилися із умовами, необхідними для навчання та виховання дошкільнят.

За інформацією завідувачки закладу Олени Яворської, дитсадок «Барвінок» створений на базі одного з приміщень місцевої школи-інтернату і готовий прийняти сьогодні 45 дітей.

На черзі - реконструкція другого та третього поверхів будівлі, що дозволить відкрити ще 6 дошкільних груп.

Роботи з реконструкції приміщення тривали з червня поточного року. Протягом цього короткого терміну вдалося здійснити всі необхідні роботи для відкриття двох дошкільних груп.

Після завершення ремонтних робіт на двох інших поверхах будівлі «Барвінок» надаватиме дошкільну освіту 240 маленьким жмеринчанам.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 11:40 Переглядів: 1200

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація