Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур привітав маленьких жмеринчан із відкриттям ДНЗ «Барвінок» Роздрукувати

18 грудня у місті Жмеринка відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 8 «Барвінок». З цією радісною подією мешканців Жмеринки привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур та Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

Відкриваючи святкове зібрання, керівники області побажали дорослим і маленьким жмеринчанам віри в добро, справедливість, здійснення всіх мрій та задумів, а також подарували для закладу комп’ютерну техніку, а для малечі – солодощі.

Після перерізання символічної червоної стрічки присутні оглянули приміщення і ознайомилися із умовами, необхідними для навчання та виховання дошкільнят.

За інформацією завідувачки закладу Олени Яворської, дитсадок «Барвінок» створений на базі одного з приміщень місцевої школи-інтернату і готовий прийняти сьогодні 45 дітей.

На черзі - реконструкція другого та третього поверхів будівлі, що дозволить відкрити ще 6 дошкільних груп.

Роботи з реконструкції приміщення тривали з червня поточного року. Протягом цього короткого терміну вдалося здійснити всі необхідні роботи для відкриття двох дошкільних груп.

Після завершення ремонтних робіт на двох інших поверхах будівлі «Барвінок» надаватиме дошкільну освіту 240 маленьким жмеринчанам.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 11:40 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація