Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур привітав маленьких жмеринчан із відкриттям ДНЗ «Барвінок» Роздрукувати

18 грудня у місті Жмеринка відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 8 «Барвінок». З цією радісною подією мешканців Жмеринки привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур та Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

Відкриваючи святкове зібрання, керівники області побажали дорослим і маленьким жмеринчанам віри в добро, справедливість, здійснення всіх мрій та задумів, а також подарували для закладу комп’ютерну техніку, а для малечі – солодощі.

Після перерізання символічної червоної стрічки присутні оглянули приміщення і ознайомилися із умовами, необхідними для навчання та виховання дошкільнят.

За інформацією завідувачки закладу Олени Яворської, дитсадок «Барвінок» створений на базі одного з приміщень місцевої школи-інтернату і готовий прийняти сьогодні 45 дітей.

На черзі - реконструкція другого та третього поверхів будівлі, що дозволить відкрити ще 6 дошкільних груп.

Роботи з реконструкції приміщення тривали з червня поточного року. Протягом цього короткого терміну вдалося здійснити всі необхідні роботи для відкриття двох дошкільних груп.

Після завершення ремонтних робіт на двох інших поверхах будівлі «Барвінок» надаватиме дошкільну освіту 240 маленьким жмеринчанам.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 11:40 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація