23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур привітав маленьких жмеринчан із відкриттям ДНЗ «Барвінок» Роздрукувати

18 грудня у місті Жмеринка відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу № 8 «Барвінок». З цією радісною подією мешканців Жмеринки привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур та Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

Відкриваючи святкове зібрання, керівники області побажали дорослим і маленьким жмеринчанам віри в добро, справедливість, здійснення всіх мрій та задумів, а також подарували для закладу комп’ютерну техніку, а для малечі – солодощі.

Після перерізання символічної червоної стрічки присутні оглянули приміщення і ознайомилися із умовами, необхідними для навчання та виховання дошкільнят.

За інформацією завідувачки закладу Олени Яворської, дитсадок «Барвінок» створений на базі одного з приміщень місцевої школи-інтернату і готовий прийняти сьогодні 45 дітей.

На черзі - реконструкція другого та третього поверхів будівлі, що дозволить відкрити ще 6 дошкільних груп.

Роботи з реконструкції приміщення тривали з червня поточного року. Протягом цього короткого терміну вдалося здійснити всі необхідні роботи для відкриття двох дошкільних груп.

Після завершення ремонтних робіт на двох інших поверхах будівлі «Барвінок» надаватиме дошкільну освіту 240 маленьким жмеринчанам.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 11:40 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація