23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур привітав особовий склад військової частини 3008 із 49-ою річницею з дня заснування Роздрукувати

Сьогодні, 6 травня, у військовій частині 3008 Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 49-ої річниці з дня заснування. Офіцерів, прапорщиків, солдатів та ветеранів підрозділу привітали заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, представники духовенства та колеги з інших частин.

Розпочинаючи свято, присутні вшанували хвилиною мовчання своїх побратимів, які загинули під час бойових дій в зоні АТО.

Висловлюючи побажання від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу особовому складу військової частини 3008 та ветеранам з нагоди роковин, Олександр Качур зазначив:

Сьогодні для кожного громадянина України найважливіше – це захист нашої держави та її територіальної цілісності. Тому бажаю вам сумлінного виконання службового обов’язку, бо від цього залежить, чи зможемо ми боронити й захищати свою країну від ворогів. А кожному особисто – зичу міцного здоров’я, благополуччя, достатку та успіхів у всіх починаннях і справах, спрямованих на розвиток та розбудову нашої країни.

До святкових привітань також долучилися командири з інших підрозділів, представники духовенства, ветерани військової частини.

У виступах наголошувалось, що за роки становлення військова частина 3008 пройшла складний шлях становлення, реформування та розвитку. І сьогодні вона є однією з найважливіших елементів охоронної системи України, виконуючи відповідальну місію оборони території на сході нашої держави; попередження і припинення злочинних проявів політичного екстремізму і тероризму; забезпечення безпеки населення та підтримки громадського порядку.

З нагоди річниці було нагороджено цілу низку військовослужбовців та ветеранів Почесними грамотами облдержадміністрації, подяками, грошовими винагородами.

Урочисте зібрання завершилось святковим концертом.

 

 

 

Повернутись Створено: 6 травня 2016 року, 14:41 Переглядів: 1137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація