Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Олександр Качур привітав особовий склад військової частини 3008 із 49-ою річницею з дня заснування Роздрукувати

Сьогодні, 6 травня, у військовій частині 3008 Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 49-ої річниці з дня заснування. Офіцерів, прапорщиків, солдатів та ветеранів підрозділу привітали заступник голови обласної Ради Олександр Качур, директор Департаменту цивільного захисту ОДА Сергій Вовченко, представники духовенства та колеги з інших частин.

Розпочинаючи свято, присутні вшанували хвилиною мовчання своїх побратимів, які загинули під час бойових дій в зоні АТО.

Висловлюючи побажання від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу особовому складу військової частини 3008 та ветеранам з нагоди роковин, Олександр Качур зазначив:

Сьогодні для кожного громадянина України найважливіше – це захист нашої держави та її територіальної цілісності. Тому бажаю вам сумлінного виконання службового обов’язку, бо від цього залежить, чи зможемо ми боронити й захищати свою країну від ворогів. А кожному особисто – зичу міцного здоров’я, благополуччя, достатку та успіхів у всіх починаннях і справах, спрямованих на розвиток та розбудову нашої країни.

До святкових привітань також долучилися командири з інших підрозділів, представники духовенства, ветерани військової частини.

У виступах наголошувалось, що за роки становлення військова частина 3008 пройшла складний шлях становлення, реформування та розвитку. І сьогодні вона є однією з найважливіших елементів охоронної системи України, виконуючи відповідальну місію оборони території на сході нашої держави; попередження і припинення злочинних проявів політичного екстремізму і тероризму; забезпечення безпеки населення та підтримки громадського порядку.

З нагоди річниці було нагороджено цілу низку військовослужбовців та ветеранів Почесними грамотами облдержадміністрації, подяками, грошовими винагородами.

Урочисте зібрання завершилось святковим концертом.

 

 

 

Повернутись Створено: 6 травня 2016 року, 14:41 Переглядів: 1240

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація