Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур привітав румунів з їхнім державним святом Роздрукувати

1 грудня, на запрошення Генерального консула Румунії в Чернівцях Елеонори Молдован, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітали наших сусідів з їхнім державним святом – Національним Днем Румунії.

В урочистих заходах, що проходили в місті Чернівці з нагоди святкування, також взяли участь представники Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, делегації з різних повітів Румунії, представники духовенства, творчі колективи Румунії.

В ході офіційного прийому керівники Вінниччини привітали з державним святом Генерального консула Румунії в Чернівцях Елеонору Молдован, побажали миру і процвітання румунському народові, а також вручили святкові сувеніри.

Сьогодні ми вітаємо не тільки європейську державу, ми сьогодні вітаємо свого доброго сусіда. Адже ніхто не заперечить, що добрий сусід – це запорука успіху у взаємовідносинах. І дійсно, першою, хто підтримав незалежність України, була Румунія. Тому хочу подякувати за постійну підтримку, що надається Україні не лише зі сторони румунського уряду, а й на рівні простих громадян братньої держави та висловити сподівання на подальшу співпрацю. Ми переконані що економічне, соціальне та культурне співробітництво між нашими регіонами не лише розвиватиметься, як і раніше, а набуде нових напрямів, нової якості та нових форм, – наголосив заступник голови обласної Ради Олександр Качур, передаючи вітання румунському народові від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та від органів місцевого самоврядування Вінниччини.

В свою чергу пані Елеонора Молдован висловила представникам нашої делегації слова вдячності за вітання і запевнила у налагодженні подальшої співпраці та добросусідських відносин.

Повернутись Створено: 2 грудня 2015 року, 18:10 Переглядів: 1605

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація