Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур привітав ямпільчан з відновленням функціонування дитячої музичної школи Роздрукувати

15 січня заступник голови обласної Ради Олександр Качур відвідав Ямпільський район, щоб привітати його жителів з відкриттям Ямпільської дитячої музичної школи, оновленої за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

В урочистостях також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, очільники району, представники ДФРР, батьки, педагогічний колектив та вихованці музичного закладу.

Перерізавши символічну червону стрічку, господарі та гості оглянули оновлене приміщення з відремонтованими й заново обладнаними навчальними кабінетами.

Як поінформували керівники району, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (1млн. 692 тис. грн.) та співфінансування з місцевих бюджетів (207,4 тис. грн.) було здійснено реконструкцію актової зали, виконано заміну вікон і дверей, підлоги, реконструйовано несучі стіни, коридори, утеплено приміщення, відремонтовано кабінети, встановлено підвісну стелю.

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу слова щирої подяки всім, хто доклав зусиль до відбудови закладу й відновлення функціонування музичної школи, висловив заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

В першу чергу вітаю із цією чудовою подією педагогічний колектив, адже саме ви прищеплюєте своїм учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики. Бо діти – це наше майбутнє, а гарно виховані діти, розумні, культурно й духовно багаті – то цвіт нашої нації. Тому всім, хто долучився до цієї справи, зичу міцного здоров’я, довголіття, успіхів у всіх справах та починаннях на користь територіальних громад і на користь держави, – побажав Олександр Качур.

Слова подяки керівництву місцевої влади, благодійникам, педагогам і всім, хто взяв участь у відновленні та реконструкції музичної школи, також висловили перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський та начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський.

Урочиста церемонія продовжилась святковим концертом у виконанні вихованців школи та педагогічного колективу закладу. 

Повернутись Створено: 16 січня 2016 року, 10:13 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація