23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур привітав ямпільчан з відновленням функціонування дитячої музичної школи Роздрукувати

15 січня заступник голови обласної Ради Олександр Качур відвідав Ямпільський район, щоб привітати його жителів з відкриттям Ямпільської дитячої музичної школи, оновленої за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

В урочистостях також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, очільники району, представники ДФРР, батьки, педагогічний колектив та вихованці музичного закладу.

Перерізавши символічну червону стрічку, господарі та гості оглянули оновлене приміщення з відремонтованими й заново обладнаними навчальними кабінетами.

Як поінформували керівники району, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (1млн. 692 тис. грн.) та співфінансування з місцевих бюджетів (207,4 тис. грн.) було здійснено реконструкцію актової зали, виконано заміну вікон і дверей, підлоги, реконструйовано несучі стіни, коридори, утеплено приміщення, відремонтовано кабінети, встановлено підвісну стелю.

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу слова щирої подяки всім, хто доклав зусиль до відбудови закладу й відновлення функціонування музичної школи, висловив заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

В першу чергу вітаю із цією чудовою подією педагогічний колектив, адже саме ви прищеплюєте своїм учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики. Бо діти – це наше майбутнє, а гарно виховані діти, розумні, культурно й духовно багаті – то цвіт нашої нації. Тому всім, хто долучився до цієї справи, зичу міцного здоров’я, довголіття, успіхів у всіх справах та починаннях на користь територіальних громад і на користь держави, – побажав Олександр Качур.

Слова подяки керівництву місцевої влади, благодійникам, педагогам і всім, хто взяв участь у відновленні та реконструкції музичної школи, також висловили перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський та начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський.

Урочиста церемонія продовжилась святковим концертом у виконанні вихованців школи та педагогічного колективу закладу. 

Повернутись Створено: 16 січня 2016 року, 10:13 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація