Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур привітав ямпільчан з відновленням функціонування дитячої музичної школи Роздрукувати

15 січня заступник голови обласної Ради Олександр Качур відвідав Ямпільський район, щоб привітати його жителів з відкриттям Ямпільської дитячої музичної школи, оновленої за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

В урочистостях також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, очільники району, представники ДФРР, батьки, педагогічний колектив та вихованці музичного закладу.

Перерізавши символічну червону стрічку, господарі та гості оглянули оновлене приміщення з відремонтованими й заново обладнаними навчальними кабінетами.

Як поінформували керівники району, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (1млн. 692 тис. грн.) та співфінансування з місцевих бюджетів (207,4 тис. грн.) було здійснено реконструкцію актової зали, виконано заміну вікон і дверей, підлоги, реконструйовано несучі стіни, коридори, утеплено приміщення, відремонтовано кабінети, встановлено підвісну стелю.

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу слова щирої подяки всім, хто доклав зусиль до відбудови закладу й відновлення функціонування музичної школи, висловив заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

В першу чергу вітаю із цією чудовою подією педагогічний колектив, адже саме ви прищеплюєте своїм учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики. Бо діти – це наше майбутнє, а гарно виховані діти, розумні, культурно й духовно багаті – то цвіт нашої нації. Тому всім, хто долучився до цієї справи, зичу міцного здоров’я, довголіття, успіхів у всіх справах та починаннях на користь територіальних громад і на користь держави, – побажав Олександр Качур.

Слова подяки керівництву місцевої влади, благодійникам, педагогам і всім, хто взяв участь у відновленні та реконструкції музичної школи, також висловили перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський та начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський.

Урочиста церемонія продовжилась святковим концертом у виконанні вихованців школи та педагогічного колективу закладу. 

Повернутись Створено: 16 січня 2016 року, 10:13 Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація