23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур привітав з Днем святого Миколая вихованців Немирівської школи-інтернату Роздрукувати

18 грудня заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітав з прийдешнім Днем святого Миколая педагогічний колектив та вихованців Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.О.Некрасова.

Я вітаю вас з прийдешніми різдвяними та новорічними святами. Ви є тим новим поколінням, від якого залежить майбутнє нашої держави. Тож нехай 2016 рік  принесе вам лише хороші перспективи і здобутки у навчанні та у майбутньому житті. Зичу всім міцного здоров'я, щастя,  успіхів, реалізації всіх мрій і задумів, – побажав Олександр Качур, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу області.

Заступник голови обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки, а вихованці школи-інтернату продемонстрували розважальну концертну програму.

Довідково: станом на грудень 2015 року у Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті ім. М.О.Некрасова навчається 125 учнів із 12 районів області та міста Вінниці. З них - 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із багатодітних сімей - 58 дітей; із малозабезпечених - 32 дитини; 1 дитина перебуває у прийомній сім'ї, але навчається у школі-інтернаті.

Навчально-виховний процес забезпечують 53 педагогічні працівники: 22 вчителя, 28 вихователів, педагог-організатор, практичний психолог і соціальний педагог; 41 працівник із технічно-обслуговуючого персоналу, спеціалісти бухгалтерської служби.

В школі-інтернаті обладнані такі кабінети: сенсорний (кабінет «Казкотерапії»), ритміки, розвитку мовлення; кімната соціально-побутового орієнтування, майстерні. Працюють гуртки: англійської мови, екологічний, спортивних ігор, основ християнської етики, швейної справи.

Також створений Музей Пам'яті, в якому зібрані особисті речі воїнів-учасників АТО, фотографії подій Майдану, Прапор, на якому вишиті і записані побажання учнів 16 шкіл-інтернатів області.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 16:17 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація