Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур привітав з Днем святого Миколая вихованців Немирівської школи-інтернату Роздрукувати

18 грудня заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітав з прийдешнім Днем святого Миколая педагогічний колектив та вихованців Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.О.Некрасова.

Я вітаю вас з прийдешніми різдвяними та новорічними святами. Ви є тим новим поколінням, від якого залежить майбутнє нашої держави. Тож нехай 2016 рік  принесе вам лише хороші перспективи і здобутки у навчанні та у майбутньому житті. Зичу всім міцного здоров'я, щастя,  успіхів, реалізації всіх мрій і задумів, – побажав Олександр Качур, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу області.

Заступник голови обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки, а вихованці школи-інтернату продемонстрували розважальну концертну програму.

Довідково: станом на грудень 2015 року у Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті ім. М.О.Некрасова навчається 125 учнів із 12 районів області та міста Вінниці. З них - 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із багатодітних сімей - 58 дітей; із малозабезпечених - 32 дитини; 1 дитина перебуває у прийомній сім'ї, але навчається у школі-інтернаті.

Навчально-виховний процес забезпечують 53 педагогічні працівники: 22 вчителя, 28 вихователів, педагог-організатор, практичний психолог і соціальний педагог; 41 працівник із технічно-обслуговуючого персоналу, спеціалісти бухгалтерської служби.

В школі-інтернаті обладнані такі кабінети: сенсорний (кабінет «Казкотерапії»), ритміки, розвитку мовлення; кімната соціально-побутового орієнтування, майстерні. Працюють гуртки: англійської мови, екологічний, спортивних ігор, основ християнської етики, швейної справи.

Також створений Музей Пам'яті, в якому зібрані особисті речі воїнів-учасників АТО, фотографії подій Майдану, Прапор, на якому вишиті і записані побажання учнів 16 шкіл-інтернатів області.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 16:17 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація