21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур привітав з Днем святого Миколая вихованців Немирівської школи-інтернату Роздрукувати

18 грудня заступник голови обласної Ради Олександр Качур привітав з прийдешнім Днем святого Миколая педагогічний колектив та вихованців Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.О.Некрасова.

Я вітаю вас з прийдешніми різдвяними та новорічними святами. Ви є тим новим поколінням, від якого залежить майбутнє нашої держави. Тож нехай 2016 рік  принесе вам лише хороші перспективи і здобутки у навчанні та у майбутньому житті. Зичу всім міцного здоров'я, щастя,  успіхів, реалізації всіх мрій і задумів, – побажав Олександр Качур, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу області.

Заступник голови обласної Ради вручив дітям солодкі подарунки, а вихованці школи-інтернату продемонстрували розважальну концертну програму.

Довідково: станом на грудень 2015 року у Немирівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті ім. М.О.Некрасова навчається 125 учнів із 12 районів області та міста Вінниці. З них - 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із багатодітних сімей - 58 дітей; із малозабезпечених - 32 дитини; 1 дитина перебуває у прийомній сім'ї, але навчається у школі-інтернаті.

Навчально-виховний процес забезпечують 53 педагогічні працівники: 22 вчителя, 28 вихователів, педагог-організатор, практичний психолог і соціальний педагог; 41 працівник із технічно-обслуговуючого персоналу, спеціалісти бухгалтерської служби.

В школі-інтернаті обладнані такі кабінети: сенсорний (кабінет «Казкотерапії»), ритміки, розвитку мовлення; кімната соціально-побутового орієнтування, майстерні. Працюють гуртки: англійської мови, екологічний, спортивних ігор, основ християнської етики, швейної справи.

Також створений Музей Пам'яті, в якому зібрані особисті речі воїнів-учасників АТО, фотографії подій Майдану, Прапор, на якому вишиті і записані побажання учнів 16 шкіл-інтернатів області.

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 16:17 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація