23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Олександр Качур провів особистий прийом громадян. Для отримання допомоги до Олександра Вікторовича звернулося жителі Вінниці та Вінницької області.

З проханням посприяти у виданні книги «Літературне краєзнавство як знаряддя патріотичного виховання» матеріали для уроків української літератури та позакласних заходів звернулася жителька м.Немирів Фаїна Микитівна Приймачик. Вона презентувала попередній варіант книги та просила, аби її творчий доробок мав місце серед шкільних книг та полицях бібліотек.

На це Олександр Вікторович зазначив, що зробить все можливе, аби допомогти  Фаїні Микитівні втілити задумане в життя. Жінка залишила свої контактні дані та попередній варіант книги.

Решта звернень, з якими прийшли громадяни на прийом, стосувалися надання матеріальної допомоги для придбання ліків та продовження курсу лікування.

По кожному питанню, яке було піднято під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та рекомендації.         

          

Повернутись Створено: 27 липня 2016 року, 12:14 Переглядів: 1311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація