Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур: «Ви завжди будете взірцем для прийдешніх поколінь» Роздрукувати

15 лютого у Будинку офіцерів відбувся «Урок мужності», організований з нагоди вшанування трьох поколінь – учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій в Афганістані й військових конфліктах на території інших держав та учасників АТО на території Донецької і Луганської областей.

В урочистих заходах взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник директора Департаменту – начальник управління молодіжної політики та оздоровлення ОДА Ірина Коцюбівська; ветерани війни, праці, Збройних Сил України, учасники бойових дій, учасники АТО та їхні родичі, а також військовослужбовці Вінницького гарнізону, учні, студенти, громадськість міста.

Я висловлюю щирі слова вдячності всім, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди для всіх будете прикладом мужності та відваги, взірцем для прийдешніх поколінь. Бажаю вам, вашим батькам, дружинам і дітям міцного здоров’я, миру, благополуччя, достатку, впевненості у завтрашньому дні, а також віри в краще майбутнє нашої держави, – побажав, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу Вінниччини заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Виступаючі ветерани з болем в серці згадували про суворе полум’я випробувань, коли ризикуючи власним життям, а для багатьох і його ціною, наші земляки мужньо та самовіддано виконували свій інтернаціональний обов’язок, будучи вірними присязі, даній своїй Батьківщині.

Про героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку під час «Уроку мужності» також прозвучали пісні у виконанні гурту «Перевал» Вінницької міської Спілки учасників бойових дій в Афганістані, оркестру Центру військово-музичного мистецтва ПС Збройних Сил України, та хореографічного ансамблю «Вінничанка».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2016 року, 18:09 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація