Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур: «Ви завжди будете взірцем для прийдешніх поколінь» Роздрукувати

15 лютого у Будинку офіцерів відбувся «Урок мужності», організований з нагоди вшанування трьох поколінь – учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій в Афганістані й військових конфліктах на території інших держав та учасників АТО на території Донецької і Луганської областей.

В урочистих заходах взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник директора Департаменту – начальник управління молодіжної політики та оздоровлення ОДА Ірина Коцюбівська; ветерани війни, праці, Збройних Сил України, учасники бойових дій, учасники АТО та їхні родичі, а також військовослужбовці Вінницького гарнізону, учні, студенти, громадськість міста.

Я висловлюю щирі слова вдячності всім, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди для всіх будете прикладом мужності та відваги, взірцем для прийдешніх поколінь. Бажаю вам, вашим батькам, дружинам і дітям міцного здоров’я, миру, благополуччя, достатку, впевненості у завтрашньому дні, а також віри в краще майбутнє нашої держави, – побажав, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу Вінниччини заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Виступаючі ветерани з болем в серці згадували про суворе полум’я випробувань, коли ризикуючи власним життям, а для багатьох і його ціною, наші земляки мужньо та самовіддано виконували свій інтернаціональний обов’язок, будучи вірними присязі, даній своїй Батьківщині.

Про героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку під час «Уроку мужності» також прозвучали пісні у виконанні гурту «Перевал» Вінницької міської Спілки учасників бойових дій в Афганістані, оркестру Центру військово-музичного мистецтва ПС Збройних Сил України, та хореографічного ансамблю «Вінничанка».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2016 року, 18:09 Переглядів: 1097

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація