Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур: «Ви завжди будете взірцем для прийдешніх поколінь» Роздрукувати

15 лютого у Будинку офіцерів відбувся «Урок мужності», організований з нагоди вшанування трьох поколінь – учасників Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій в Афганістані й військових конфліктах на території інших держав та учасників АТО на території Донецької і Луганської областей.

В урочистих заходах взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник директора Департаменту – начальник управління молодіжної політики та оздоровлення ОДА Ірина Коцюбівська; ветерани війни, праці, Збройних Сил України, учасники бойових дій, учасники АТО та їхні родичі, а також військовослужбовці Вінницького гарнізону, учні, студенти, громадськість міста.

Я висловлюю щирі слова вдячності всім, хто за покликом Батьківщини виконував бойові накази у мирний час. Ви завжди для всіх будете прикладом мужності та відваги, взірцем для прийдешніх поколінь. Бажаю вам, вашим батькам, дружинам і дітям міцного здоров’я, миру, благополуччя, достатку, впевненості у завтрашньому дні, а також віри в краще майбутнє нашої держави, – побажав, звертаючись до присутніх від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу Вінниччини заступник голови обласної Ради Олександр Качур.

Виступаючі ветерани з болем в серці згадували про суворе полум’я випробувань, коли ризикуючи власним життям, а для багатьох і його ціною, наші земляки мужньо та самовіддано виконували свій інтернаціональний обов’язок, будучи вірними присязі, даній своїй Батьківщині.

Про героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку під час «Уроку мужності» також прозвучали пісні у виконанні гурту «Перевал» Вінницької міської Спілки учасників бойових дій в Афганістані, оркестру Центру військово-музичного мистецтва ПС Збройних Сил України, та хореографічного ансамблю «Вінничанка».

 

Повернутись Створено: 15 лютого 2016 року, 18:09 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація