Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Олександр Качур взяв участь у VIII звітно-виборній конференції Вінницької обласної організації ветеранів України Роздрукувати

16 грудня в актовій залі федерації профспілок у Вінницькій області відбулась VIII звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації ветеранів України. У її роботі взяли участь народний депутат Сергій Кудлаєнко, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, представники виконавчої влади області та міста Вінниці; голови ветеранських обласних організацій інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, ветеранів війни в Афганістані; представники районних ветеранських організацій.

В ході конференції було заслухано звіт голови Вінницької обласної організації ветеранів України Леоніда Копецького за період діяльності з грудня 2011 року по грудень 2015 року, під час якого кращими були названі ради ветеранів Барського, Вінницького, Жмеринського, Липовецького, Літинського, Могидлів-Подільського, Шаргородського районів та міст Хмільника і Могилева-Подільського.

За інформацією керівника обласної ветеранської організації, всього в області працює 33 громадських об’єднання ветеранів. Із них – 27 районних та 6 міських, об’єднаних у 1021 первинну організацію. Всього на обліку перебуває більше 460 тисяч ветеранів.

Як зауважив у своєму звіті Леонід Копецький, серед загальних ветеранських проблем місцевого, територіального та регіонального значення є відродження первинних організацій ветеранів на підприємствах недержавної форми власності і збереження їх там, де вони ліквідувались; налагодження співпраці із новообраним депутатським корпусом у всіх районах області; відсутність і недосконалість нормативних актів з відшкодування визначених законодавством виплат для ветеранів та інші.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної Ради Олександр Качур від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови обласної облдержадміністрації Валерія Коровія та депутатів Вінниччини привітав представників звітно-виборної конференції та висловив вдячність всім членам організації за їхню діяльність і професіоналізм.
– Не дивлячись на всі негаразди нашого часу, ви вкладаєте свою незгасиму енергію і самовідданість у здійснення соціальної й психологічної допомоги та підтримки ветеранів, а також захисту інтересів вашої організації, – зазначив у своєму виступі Олександр Качур.
Він запевнив, що представники ветеранських організацій завжди можуть розраховувати на підтримку керівництва обласної влади у всіх справах і починаннях та у вирішенні їхніх проблем.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2015 року, 16:31 Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація