23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур взяв участь у VIII звітно-виборній конференції Вінницької обласної організації ветеранів України Роздрукувати

16 грудня в актовій залі федерації профспілок у Вінницькій області відбулась VIII звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації ветеранів України. У її роботі взяли участь народний депутат Сергій Кудлаєнко, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, представники виконавчої влади області та міста Вінниці; голови ветеранських обласних організацій інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, ветеранів війни в Афганістані; представники районних ветеранських організацій.

В ході конференції було заслухано звіт голови Вінницької обласної організації ветеранів України Леоніда Копецького за період діяльності з грудня 2011 року по грудень 2015 року, під час якого кращими були названі ради ветеранів Барського, Вінницького, Жмеринського, Липовецького, Літинського, Могидлів-Подільського, Шаргородського районів та міст Хмільника і Могилева-Подільського.

За інформацією керівника обласної ветеранської організації, всього в області працює 33 громадських об’єднання ветеранів. Із них – 27 районних та 6 міських, об’єднаних у 1021 первинну організацію. Всього на обліку перебуває більше 460 тисяч ветеранів.

Як зауважив у своєму звіті Леонід Копецький, серед загальних ветеранських проблем місцевого, територіального та регіонального значення є відродження первинних організацій ветеранів на підприємствах недержавної форми власності і збереження їх там, де вони ліквідувались; налагодження співпраці із новообраним депутатським корпусом у всіх районах області; відсутність і недосконалість нормативних актів з відшкодування визначених законодавством виплат для ветеранів та інші.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної Ради Олександр Качур від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови обласної облдержадміністрації Валерія Коровія та депутатів Вінниччини привітав представників звітно-виборної конференції та висловив вдячність всім членам організації за їхню діяльність і професіоналізм.
– Не дивлячись на всі негаразди нашого часу, ви вкладаєте свою незгасиму енергію і самовідданість у здійснення соціальної й психологічної допомоги та підтримки ветеранів, а також захисту інтересів вашої організації, – зазначив у своєму виступі Олександр Качур.
Він запевнив, що представники ветеранських організацій завжди можуть розраховувати на підтримку керівництва обласної влади у всіх справах і починаннях та у вирішенні їхніх проблем.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2015 року, 16:31 Переглядів: 1270

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація