Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Олександр Качур взяв участь у VIII звітно-виборній конференції Вінницької обласної організації ветеранів України Роздрукувати

16 грудня в актовій залі федерації профспілок у Вінницькій області відбулась VIII звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації ветеранів України. У її роботі взяли участь народний депутат Сергій Кудлаєнко, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, представники виконавчої влади області та міста Вінниці; голови ветеранських обласних організацій інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, ветеранів війни в Афганістані; представники районних ветеранських організацій.

В ході конференції було заслухано звіт голови Вінницької обласної організації ветеранів України Леоніда Копецького за період діяльності з грудня 2011 року по грудень 2015 року, під час якого кращими були названі ради ветеранів Барського, Вінницького, Жмеринського, Липовецького, Літинського, Могидлів-Подільського, Шаргородського районів та міст Хмільника і Могилева-Подільського.

За інформацією керівника обласної ветеранської організації, всього в області працює 33 громадських об’єднання ветеранів. Із них – 27 районних та 6 міських, об’єднаних у 1021 первинну організацію. Всього на обліку перебуває більше 460 тисяч ветеранів.

Як зауважив у своєму звіті Леонід Копецький, серед загальних ветеранських проблем місцевого, територіального та регіонального значення є відродження первинних організацій ветеранів на підприємствах недержавної форми власності і збереження їх там, де вони ліквідувались; налагодження співпраці із новообраним депутатським корпусом у всіх районах області; відсутність і недосконалість нормативних актів з відшкодування визначених законодавством виплат для ветеранів та інші.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної Ради Олександр Качур від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови обласної облдержадміністрації Валерія Коровія та депутатів Вінниччини привітав представників звітно-виборної конференції та висловив вдячність всім членам організації за їхню діяльність і професіоналізм.
– Не дивлячись на всі негаразди нашого часу, ви вкладаєте свою незгасиму енергію і самовідданість у здійснення соціальної й психологічної допомоги та підтримки ветеранів, а також захисту інтересів вашої організації, – зазначив у своєму виступі Олександр Качур.
Він запевнив, що представники ветеранських організацій завжди можуть розраховувати на підтримку керівництва обласної влади у всіх справах і починаннях та у вирішенні їхніх проблем.

 

Повернутись Створено: 16 грудня 2015 року, 16:31 Переглядів: 1298

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація