23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Качур взяв участь в обговоренні питань щодо покращення законів про реабілітацію жертв політрепресій Роздрукувати

12 травня у Києві відбулось засідання круглого столу на тему: «Вдосконалення законодавства про реабілітацію жертв політичних репресій. Проблеми та перспективи». В обговоренні питань щодо покращення законів взяли участь заступник голови Вінницької обласної Ради Олександр Качур і депутат облради Тарас Кобець.
 

Зазначений захід є спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Українського інституту національної пам’яті й Лабораторії законодавчих ініціатив, та проводиться у партнерстві з Групою політики національної пам’яті РПР і Центром дослідження визвольного руху.

Засідання відбулось за участі народних депутатів, керівництва Міністерства соціальної політики, регіональних представників виконавчої та самоврядної гілок влади, громадських і наукових діячів.

Під час круглого столу обговорено ключові проблеми сучасної державної політики щодо реабілітації жертв політичних репресій, про які доповів перший заступник Міністерства соціальної політики Василь Шевченко.

Законодавчі ініціативи щодо внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій радянської доби в Україні» озвучив заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Юрій-Богдан Шухевич. Зокрема, він запропонував доповнити Закон статтею 10 такого змісту: «Особам, які реабілітовані відповідно до ст.1 цього Закону, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується в розмірі 25 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність». Народний депутат ознайомив присутніх також з іншими змінами та доповненнями, внесеними ним до зазначеного Закону України.

В ході засідання відбулась презентація законопроекту про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій радянської доби в Україні», підготовленого Українським інститутом національної пам’яті.

Для довідки. Ю́рій-Богдан Рома́нович Шухе́вич (нар. 28 березня 1933, с. Оглядів, нині у Радехівському районі Львівської області України) — український політичний діяч, народний депутат України VIII скликання, член Української Гельсінської Групи, політичний в'язень у 1948–1956, 1958–1968, 1972–1988 роках, син Героя України Романа Шухевича. У 1990-х роках став організатором і головою УНА-УНСО. У серпні 2006 року Президент України Віктор Ющенко присвоїв Юрію Шухевичу звання Героя України.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:17 Переглядів: 656

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація