Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Олександр Качур взяв участь в обговоренні питань щодо покращення законів про реабілітацію жертв політрепресій Роздрукувати

12 травня у Києві відбулось засідання круглого столу на тему: «Вдосконалення законодавства про реабілітацію жертв політичних репресій. Проблеми та перспективи». В обговоренні питань щодо покращення законів взяли участь заступник голови Вінницької обласної Ради Олександр Качур і депутат облради Тарас Кобець.
 

Зазначений захід є спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Українського інституту національної пам’яті й Лабораторії законодавчих ініціатив, та проводиться у партнерстві з Групою політики національної пам’яті РПР і Центром дослідження визвольного руху.

Засідання відбулось за участі народних депутатів, керівництва Міністерства соціальної політики, регіональних представників виконавчої та самоврядної гілок влади, громадських і наукових діячів.

Під час круглого столу обговорено ключові проблеми сучасної державної політики щодо реабілітації жертв політичних репресій, про які доповів перший заступник Міністерства соціальної політики Василь Шевченко.

Законодавчі ініціативи щодо внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій радянської доби в Україні» озвучив заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Юрій-Богдан Шухевич. Зокрема, він запропонував доповнити Закон статтею 10 такого змісту: «Особам, які реабілітовані відповідно до ст.1 цього Закону, пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується в розмірі 25 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність». Народний депутат ознайомив присутніх також з іншими змінами та доповненнями, внесеними ним до зазначеного Закону України.

В ході засідання відбулась презентація законопроекту про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій радянської доби в Україні», підготовленого Українським інститутом національної пам’яті.

Для довідки. Ю́рій-Богдан Рома́нович Шухе́вич (нар. 28 березня 1933, с. Оглядів, нині у Радехівському районі Львівської області України) — український політичний діяч, народний депутат України VIII скликання, член Української Гельсінської Групи, політичний в'язень у 1948–1956, 1958–1968, 1972–1988 роках, син Героя України Романа Шухевича. У 1990-х роках став організатором і головою УНА-УНСО. У серпні 2006 року Президент України Віктор Ющенко присвоїв Юрію Шухевичу звання Героя України.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 12:17 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація