23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Кравченко: «У районі є здобутки і прорахунки, але є й команда» Роздрукувати

В останній день звітного тижня 19-м районом, очільник якого доповідав про свою роботу в цьому році, була Тростянеччина. Звіт приймали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступники та начальники управлінь області.

Традиційно голова райдержадміністрації Олександр Кравченко повідомив, скільки коштів і на які об’єкти район витратив за три квартали. Зокрема, на охорону здоров’я – 1,1 млн. грн., освіту – 2,3 млн. грн., культуру – 1,1 млн. грн.

Однак ці кошти не дозволили завершити ремонт в усіх запланованих об’єктів соціально-гуманітарної сфери.

Втім, район відзначили за рівень середньої зарплати – 1,6 тис. грн., що є другим показником після міста Ладижина. 

Поінформував О.Кравченко і про галузь сільського господарства та виробництва. Тут він наголосив на двох великих інвестиційних проектах, які приносять прибуток краю. А саме: підприємство «Вінницький бройлер» (1,5 млн. голів за 1 цикл виробництва) та сонячна електростанція.

Голова РДА додав, що саме інвестори, крім асигнувань у соціальну сферу, допомагають ще й у ремонті доріг Тростянеччини.

Підсумовуючи свій звіт, Олександр Кравченко наголосив, що його показники є результатом роботи великої кількості людей.

– У Тростянецькому районі є здобутки і прорахунки, але є й команда сільських голів, депутатів, з якою районна влада може виконувати поставленні завдання, – резюмував голова РДА.

 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2013 року, 17:24 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація