23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Крученюк: «Бути почутими – головна потреба громад» Роздрукувати

Звернути увагу, зрозуміти і підтримати просту людину – своїм  завданням і депутатським кредо вважає обраний жителями Хмільниччини до Вінницької обласної Ради депутат Олександр Крученюк.

Він завжди поруч із жителями та керівниками місцевих громад, активно й охоче допомагає у вирішенні питань, що стосуються розвитку їх соціальної сфери. Відтак, про його добрі справи, як зразок кращих практик такої співпраці, у липні вінничан інформує проект «Громада для міста. Депутат -  для громади», що проходить у вікнах першого поверху будинку по вулиці Соборній, 72 у м. Вінниця.

Бути почутими – одна із найбільших потреб людей, що мешкають в невеликих територіальних громадах. Бо дуже часто життєві труднощі виникають через брак ресурсів, сполучення, віддаленість від адмінцентрів та стають для селян проблемами, які самотужки вони вирішити не можуть.

Утім, не тільки у селах, але й у райцентрі громади стикаються з проблемами. Одна із найнагальніших – стан доріг. Такою донедавна була вулиця Марка Вовчка у Хмільнику, що веде до міського кладовища. Скрута зі станом шляхів сполучення в усій країні, але де є патріоти свого – там вони вирішуються. Разом із однодумцями, яким не байдужа доля міста, депутат вирішив допомогти. Для цього власним коштом придбав чотири КрАЗи щебеню і сплатив усі витрати на грейдерування найбільш проблемних ділянок.

Депутат облради бере участь у сесіях Хмільницької районної ради та сільських рад району.

Знає поіменно тутешніх старожилів і вітає їх з іменинами.  Його добре знають і в багатодітних сім’ях. Ось і Павленки із села Сальниці вдячні йому за гостинці на свята.

А ще Олександр Крученюк опікується комфортом сільської малечі. Його коштом діти їздять на екскурсії рідним краєм. У Кустівцях він допоміг укомплектувати відремонтовану кухню садочка «Веселка», а також подарував вихованцям дитячі столи та іграшки. Два роки поспіль в районі проходить ініційований Олександром Васильовичем дитячий конкурс малюнку на асфальті «Україна - це ми!».

Навесні відбувся перший місцевий краєзнавчий конкурс «Благодатна хмільницька земля». Крученюк є не лише його засновником, але і спонсором винагород переможцям та лауреатам. Не має жодного свята у Хмільнику, яке б не підтримав депутат.

Не тільки патріотичне виховання дітей, а й духовне життя земляків цікавить депутата. Зокрема, і можливість віруючих людей прийти до храму. Він допоміг відремонтувати старовинну двохсотрічну Свято-Миколаївську церкву в Рибчинцях. Дбає і про місцеві пам’ятки. У селі Кропивна громада задумала відновити історичну криницю – сучасницю відміни кріпацтва. Допоміг і тут.

Найнагальніші ж проблеми у виборців – коли потрібно рятувати їх життя і здоров’я. З таким непростим проханням звернувся Микола Неспосудний, мешканець Хмільницького району, який потребував операції на серці. Після тривалих обстежень та лікування його було направлено до Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України.

А зараз на часі – підтримка воїнів АТО. Спецвзуття, приціл нічного бачення, електрообладнання, продукти харчування – і бійці на передовій раділи такій допомозі, і військові з частини в с. Широка Гребля, якій депутат подарував глибинний насос для подачі води.

Їхні поранені побратими відновлюють здоров’я за допомогою вакуумного апарату складання пошкоджених кінцівок. Він з’явивсь у вінницькому військовому шпиталі за сприяння  Олександра Васильовича.

- Вирішувати проблеми громади місцеві депутати мають не лише на словах під час передвиборчої кампанії, а впродовж усього терміну обрання, - вважає Олександр Крученюк, тому й поруч зі своїми земляками завжди.

Довідка. Проект «Громада для міста», що реалізується громадською організацією «Спіноза»,  розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад області з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. Героєм виставки «Громада для міста. Депутат -  для громади» у вікнах адмінбудинку по вул. Соборній, 72, вже були двоє депутатів Вінницької обласної Ради – Геннадій Вацак та Геннадій Мазур.  Чергова експозиція експонуватиметься упродовж місяця.

Повернутись Створено: 20 липня 2016 року, 17:17 Переглядів: 2034

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація