Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада затвердила програму «Питна вода» на 2021-2025 роки

    На сесії обласної Ради 30 липня депутати затвердили нову обласну програму – «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки. Це питання було першим у порядку денному. Серед нових пропонованих заходів Програми – науково-технічні дослідження та аналіз стану водних ресурсів та питного водопостачання області, будівництво мереж ....

  • На безпекові заходи під час OPERAFEST TULCHYN Вінницька обласна рада спрямувала 150 тис. грн

    Вінницька обласна Рада виступила партнером Міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2021. Щоб дотриматися всіх карантинних обмежень, які діятимуть на кінець серпня, на фестивалі будуть створені безпекові умови для глядачів. Саме на ці цілі депутати обласної Ради на черговій 11 сесії обласної Ради спрямували субвенцію Тульчинській міській раді у сум ....

  • Благодійні кошти в лікарнях прийматимуть лише через термінали – сесія обласної Ради ухвалила рішення

    Керівники комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області мають організувати отримання благодійних внесків і пожертв за надання платних послуг у закладах виключно через електронні термінали безготівкової сплати коштів. За це депутати обласної Ради проголосували 30 липня на сесії. Доповнення до проєкту рішення, підтриманого на сес ....

Олександр Крученюк: «Бути почутими – головна потреба громад» Роздрукувати

Звернути увагу, зрозуміти і підтримати просту людину – своїм  завданням і депутатським кредо вважає обраний жителями Хмільниччини до Вінницької обласної Ради депутат Олександр Крученюк.

Він завжди поруч із жителями та керівниками місцевих громад, активно й охоче допомагає у вирішенні питань, що стосуються розвитку їх соціальної сфери. Відтак, про його добрі справи, як зразок кращих практик такої співпраці, у липні вінничан інформує проект «Громада для міста. Депутат -  для громади», що проходить у вікнах першого поверху будинку по вулиці Соборній, 72 у м. Вінниця.

Бути почутими – одна із найбільших потреб людей, що мешкають в невеликих територіальних громадах. Бо дуже часто життєві труднощі виникають через брак ресурсів, сполучення, віддаленість від адмінцентрів та стають для селян проблемами, які самотужки вони вирішити не можуть.

Утім, не тільки у селах, але й у райцентрі громади стикаються з проблемами. Одна із найнагальніших – стан доріг. Такою донедавна була вулиця Марка Вовчка у Хмільнику, що веде до міського кладовища. Скрута зі станом шляхів сполучення в усій країні, але де є патріоти свого – там вони вирішуються. Разом із однодумцями, яким не байдужа доля міста, депутат вирішив допомогти. Для цього власним коштом придбав чотири КрАЗи щебеню і сплатив усі витрати на грейдерування найбільш проблемних ділянок.

Депутат облради бере участь у сесіях Хмільницької районної ради та сільських рад району.

Знає поіменно тутешніх старожилів і вітає їх з іменинами.  Його добре знають і в багатодітних сім’ях. Ось і Павленки із села Сальниці вдячні йому за гостинці на свята.

А ще Олександр Крученюк опікується комфортом сільської малечі. Його коштом діти їздять на екскурсії рідним краєм. У Кустівцях він допоміг укомплектувати відремонтовану кухню садочка «Веселка», а також подарував вихованцям дитячі столи та іграшки. Два роки поспіль в районі проходить ініційований Олександром Васильовичем дитячий конкурс малюнку на асфальті «Україна - це ми!».

Навесні відбувся перший місцевий краєзнавчий конкурс «Благодатна хмільницька земля». Крученюк є не лише його засновником, але і спонсором винагород переможцям та лауреатам. Не має жодного свята у Хмільнику, яке б не підтримав депутат.

Не тільки патріотичне виховання дітей, а й духовне життя земляків цікавить депутата. Зокрема, і можливість віруючих людей прийти до храму. Він допоміг відремонтувати старовинну двохсотрічну Свято-Миколаївську церкву в Рибчинцях. Дбає і про місцеві пам’ятки. У селі Кропивна громада задумала відновити історичну криницю – сучасницю відміни кріпацтва. Допоміг і тут.

Найнагальніші ж проблеми у виборців – коли потрібно рятувати їх життя і здоров’я. З таким непростим проханням звернувся Микола Неспосудний, мешканець Хмільницького району, який потребував операції на серці. Після тривалих обстежень та лікування його було направлено до Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України.

А зараз на часі – підтримка воїнів АТО. Спецвзуття, приціл нічного бачення, електрообладнання, продукти харчування – і бійці на передовій раділи такій допомозі, і військові з частини в с. Широка Гребля, якій депутат подарував глибинний насос для подачі води.

Їхні поранені побратими відновлюють здоров’я за допомогою вакуумного апарату складання пошкоджених кінцівок. Він з’явивсь у вінницькому військовому шпиталі за сприяння  Олександра Васильовича.

- Вирішувати проблеми громади місцеві депутати мають не лише на словах під час передвиборчої кампанії, а впродовж усього терміну обрання, - вважає Олександр Крученюк, тому й поруч зі своїми земляками завжди.

Довідка. Проект «Громада для міста», що реалізується громадською організацією «Спіноза»,  розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад області з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. Героєм виставки «Громада для міста. Депутат -  для громади» у вікнах адмінбудинку по вул. Соборній, 72, вже були двоє депутатів Вінницької обласної Ради – Геннадій Вацак та Геннадій Мазур.  Чергова експозиція експонуватиметься упродовж місяця.

Повернутись Створено: 20 липня 2016 року, 17:17 Переглядів: 3120

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація