Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Олександр Крученюк: «Бути почутими – головна потреба громад» Роздрукувати

Звернути увагу, зрозуміти і підтримати просту людину – своїм  завданням і депутатським кредо вважає обраний жителями Хмільниччини до Вінницької обласної Ради депутат Олександр Крученюк.

Він завжди поруч із жителями та керівниками місцевих громад, активно й охоче допомагає у вирішенні питань, що стосуються розвитку їх соціальної сфери. Відтак, про його добрі справи, як зразок кращих практик такої співпраці, у липні вінничан інформує проект «Громада для міста. Депутат -  для громади», що проходить у вікнах першого поверху будинку по вулиці Соборній, 72 у м. Вінниця.

Бути почутими – одна із найбільших потреб людей, що мешкають в невеликих територіальних громадах. Бо дуже часто життєві труднощі виникають через брак ресурсів, сполучення, віддаленість від адмінцентрів та стають для селян проблемами, які самотужки вони вирішити не можуть.

Утім, не тільки у селах, але й у райцентрі громади стикаються з проблемами. Одна із найнагальніших – стан доріг. Такою донедавна була вулиця Марка Вовчка у Хмільнику, що веде до міського кладовища. Скрута зі станом шляхів сполучення в усій країні, але де є патріоти свого – там вони вирішуються. Разом із однодумцями, яким не байдужа доля міста, депутат вирішив допомогти. Для цього власним коштом придбав чотири КрАЗи щебеню і сплатив усі витрати на грейдерування найбільш проблемних ділянок.

Депутат облради бере участь у сесіях Хмільницької районної ради та сільських рад району.

Знає поіменно тутешніх старожилів і вітає їх з іменинами.  Його добре знають і в багатодітних сім’ях. Ось і Павленки із села Сальниці вдячні йому за гостинці на свята.

А ще Олександр Крученюк опікується комфортом сільської малечі. Його коштом діти їздять на екскурсії рідним краєм. У Кустівцях він допоміг укомплектувати відремонтовану кухню садочка «Веселка», а також подарував вихованцям дитячі столи та іграшки. Два роки поспіль в районі проходить ініційований Олександром Васильовичем дитячий конкурс малюнку на асфальті «Україна - це ми!».

Навесні відбувся перший місцевий краєзнавчий конкурс «Благодатна хмільницька земля». Крученюк є не лише його засновником, але і спонсором винагород переможцям та лауреатам. Не має жодного свята у Хмільнику, яке б не підтримав депутат.

Не тільки патріотичне виховання дітей, а й духовне життя земляків цікавить депутата. Зокрема, і можливість віруючих людей прийти до храму. Він допоміг відремонтувати старовинну двохсотрічну Свято-Миколаївську церкву в Рибчинцях. Дбає і про місцеві пам’ятки. У селі Кропивна громада задумала відновити історичну криницю – сучасницю відміни кріпацтва. Допоміг і тут.

Найнагальніші ж проблеми у виборців – коли потрібно рятувати їх життя і здоров’я. З таким непростим проханням звернувся Микола Неспосудний, мешканець Хмільницького району, який потребував операції на серці. Після тривалих обстежень та лікування його було направлено до Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України.

А зараз на часі – підтримка воїнів АТО. Спецвзуття, приціл нічного бачення, електрообладнання, продукти харчування – і бійці на передовій раділи такій допомозі, і військові з частини в с. Широка Гребля, якій депутат подарував глибинний насос для подачі води.

Їхні поранені побратими відновлюють здоров’я за допомогою вакуумного апарату складання пошкоджених кінцівок. Він з’явивсь у вінницькому військовому шпиталі за сприяння  Олександра Васильовича.

- Вирішувати проблеми громади місцеві депутати мають не лише на словах під час передвиборчої кампанії, а впродовж усього терміну обрання, - вважає Олександр Крученюк, тому й поруч зі своїми земляками завжди.

Довідка. Проект «Громада для міста», що реалізується громадською організацією «Спіноза»,  розповідає вінничанам про кращі практики співпраці місцевих рад області з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. Героєм виставки «Громада для міста. Депутат -  для громади» у вікнах адмінбудинку по вул. Соборній, 72, вже були двоє депутатів Вінницької обласної Ради – Геннадій Вацак та Геннадій Мазур.  Чергова експозиція експонуватиметься упродовж місяця.

Повернутись Створено: 20 липня 2016 року, 17:17

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація