23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Крученюк допоміг відремонтувати старовинний храм, подарував меблі й іграшки для вихованців дитсадочка Роздрукувати

Голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Вінницькій обласній Раді, очільник Хмільницької районної партійної організації Олександр Крученюк власними зусиллями допомагає у вирішенні питань, що стосуються соціальної сфери територіальних громад Хмільницького району.

Зокрема, він допоміг відремонтувати старовинний храм у селі Рибчинці Хмільницького району. Свято-Миколаївський храм Української православної церкви був побудований у 1824 році, а в 1999 році – відреставрований. Але з часом кам’яна будівля знову стала потребувати ремонту. Після того, як громада села звернулася до депутата обласної Ради Олександра Крученюка з проханням про допомогу, він забезпечив ремонт підлоги.

– Бюджетне забезпечення залишає бажати кращого у всіх дошкільних закладах нашої області. На моє ім’я кожного дня приходить безліч різних звернень. Просив би усіх небайдужих звернути увагу на такі маленькі садочки, що розташовані у сільській місцевості, та, по можливості, надавати будь-яку посильну допомогу у такі заклади. Адже діти – це наше майбутнє, попри усі економічні негаразди вони мають право на гідно забезпечене дитинство», – наголошує Олександр Крученюк.

У селі Кустівцях Хмільницького району знаходиться дошкільний навчальний заклад «Веселка». Депутат обласної Ради передав для вихованців садочка дитячі столи та іграшки.

– На прохання завідувачки Нелі Шклярук укомплектувати відремонтоване приміщення кухні, старатимусь забезпечити його меблями. І відшукаю будь-які можливості, щоб у стислі строки виконати обіцянку, – запевнив Олександр Крученюк. – Надалі буду допомагати не тільки цьому, а й іншим навчальним закладам. Адже майбутнє наших дітей і нашої країни у наших руках.

Повернутись Створено: 24 березня 2016 року, 16:45
Оновлено: 24 березня 2016 року, 16:48
Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація