Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Олександр Крученюк: «Підтримати простих людей, знайти шляхи вирішення їхніх проблем я вважаю своїм завданням і депутатським кредо» Роздрукувати

Коли приходить пора виборів, депутати йдуть «у люди». Тоді і бачать виборці тих, з ким зустрінуться потім знову під час чергових «виборчих перегонів», коли прийде пора пустих обіцянок та голосних заяв. Таких дій деяких політиків я не просто не розумію, а й категорично не підтримую, тому і маю намір прозвітувати про свою діяльність, як депутата,  та вкотре подякувати своїм землякам, адже обрання до складу обласної Ради – це аванс довіри земляків, жителів Хмільницького району. Віри в мене, як в людину, яка завжди буде поруч із місцевими громадами, активно й охоче допомагатиме у вирішенні нагальних питань, що стосуються розвитку соціально-економічної сфери. Саме тому зрозуміти і підтримати простих людей, знайти шляхи вирішення їхніх проблем я вважаю своїм завданням і депутатським кредо. Це не піар, не люблю зайвого розголосу, але для мене важливо, щоб земляки дали оцінку моїй депутатській діяльності. Зроблено немало, але в планах набагато більше.

Депутатська діяльність

В 2015 році я вперше був обраний депутатом такого рівня, не соромлюсь того, що багато обов’язків і роботи для мене нової, тому постійно навчаюся, вникаю у всі тонкощі виконавчої роботи. Адже робота депутата – це не просто виділити певну суму для матеріальної допомоги чи придбання необхідного, а віднайти можливість вирішення проблем на районному, обласному рівнях, акумулювати ресурси, задіяти кошти інших бюджетів для розвитку громади тощо. Саме тому відповідально відношусь до підготовки та участі у сесіях Вінницької обласної Ради 7 скликання. Протягом звітного періоду відбулось 11 сесій, я був присутній на усіх. Крім того активно беру участь у засіданнях постійної  комісії Вінницької обласної Ради 7 скликання з питань бюджету, фінансів та обласних програм, членом якої я є.

Як голова фракції Вінницької обласної організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» в обласній Раді організував і провів 10 засідань, на яких було опрацьовано питання, що виносяться на розгляд сесії. В квітні 2016 року я ініціював проведення виїзного засідання фракції у Хмільницькому районі, під час якого реалізували акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках». На чолі з народним депутатом Олексієм Порошенко, головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм, головою обласної Ради Анатолієм Олійником, першим заступником голови ОДА Андрієм Гижком та майже усіма депутатами фракції БПП «Солідарність» було висаджено 1500 саджанців дерев кримської сосни, ялиці білої та модрини європейської, які я придбав власним коштом. Метою було об’єднання зусиль всіх депутатів задля покращення екологічного стану лісу.

В березні 2016 року у складі української делегації відвідав Лодзинську Агенцію територіального розвитку Республіки Польща. Результатом поїздки стало створення Агенції регіонального розвитку Вінницької області, а в подальшому - підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Агенціями розвитку Вінницької області, Польщі та Італії. Це надає можливість перейняти закордонний досвід і сприятиме залученню коштів не лише державного, обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів на території Хмільницького району та міста Хмільника, але й участь у грантових інвестиційних програмах.

Допомога громадам Хмільницького району

Так за моєї ініціативи розпочата реалізація проекту «Поліпшення технічного стану, благоустрою водойми № 1, с. Великий Острожок Хмільницького району – реконструкція». Загальна вартість проекту – 2,7 млн. грн. З Вінницького обласного фонду охорони навколишнього природного середовища уже виділено 519,7 тис.грн. і проведено тендер. Завершення виконання робіт заплановано на 2017 рік.

Також в серпні 2016 року виділено з ресурсів цього ж фонду 480,3 тис. грн. на реконструкцію – поліпшення екологічного стану ставка з відновленням прибережної території по вул. Вугринівська. В Хмільнику реалізація передбачених проектом заходів затягнулась, однак уже 26 жовтня 2016 року був проведений аукціон та через систему ProZorro визначений виконавець робіт. Основною метою проекту «Поліпшення екологічного стану ставка з відновленням прибережної території по вул. Вугринівська – реконструкція», яка буде досягнута внаслідок реалізації – це покращення екологічної ситуації в зазначеному районі, поліпшення естетичного вигляду та впорядкування території. На разі роботи з благоустрою ставка у Хмільнику тривають.

Розуміючи, що дієвим шляхом залучення коштів на соціально-економічний розвиток територіальних громад є саме написання проектів, я активно долучився до цієї роботи. В результаті чого із 13 проектів територіальних громад Хмільницького району та одного проекту виконкому Хмільницької ради, поданих на участь у 13 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, 7 стали його переможцями. В результаті залучено 320,7 тис. грн. з обласного бюджету на вирішення проблем Хмільницького району та 70 тис. грн. – співфінансування на  капітальний ремонт та утеплення цоколя ДНЗ № 5 м. Хмільника.

Депутатські запити і звернення – це передбачений законодавством дієвий інструмент для сприяння у вирішенні нагальних питань. Мною було направлено депутатське звернення на ім’я голови Вінницької облдержадміністрації  Валерія Коровія щодо реалізації інвестиційного проекту «Чиста вода-джерело життя» (водогін по вул. Кутузова, м. Хмільник - будівництво) 2013-2016 р.р. За результатами розгляду мого звернення проект був схвалений, виділено 2,7 млн. грн. коштів державного бюджету і уже розпочата його реалізація.

Позитивним було і вирішення звернення до обласної  Ради стосовно можливості співфінансування з  обласного бюджету на придбання автобуса для перевезення учнів сіл Маркуші та Митинці до загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Маркуші Хмільницького району. Наразі з обласного бюджету додатково виділено 400 тис. грн., проведено тендер і найближчим часом автобус буде придбано.

Іще одне позитивно вирішене моє звернення до обласної Ради стосувалось виділення 500 тис. грн. з обласного бюджету на реконструкцію котельні в обласній фізіотерапевтичній лікарні м. Хмільника.

Також я звертався за дорученням мешканців села Соколова до міського голови стосовно впорядкування та благоустрою міського сміттєзвалища, яке розташоване на території сільської ради с. Соколова. У відповідь міський голова запевнив, що виконавчий комітет Хмільницької міської ради надав згоду на участь у реалізації на території сміттєзвалища пілотного проекту з будівництва міні сміттєпереробного (сортувального) комплексу, однак наразі питання не вирішено.

Багато незручностей жителям міста та району створювала відсутність районного лісового господарства. За моєї ініціативи в 2016 році організовано дочірнє підприємство «Хмільницький райагроліс» Вінницького обласного КСЛП «Віноблагроліс», а це - 13 нових робочих місць і якісні послуги хмільничанам.

Як депутат обласної Ради я маю право брати участь у сесіях Хмільницької районної ради та сільських рад району, чим активно  користуюсь. Адже проблеми регіону потрібно знати зсередини, аби мати можливість знаходити шляхи їхнього вирішення.

Саме в об’єднанні зусиль представників всіх гілок влади та територіальних громад я вбачаю ефективне вирішення низки проблем. Як результат такої співпраці є початок ремонту музею- бібліотеки в селі Уланів та об’єднаного комплексу ЗОШ-саду в селі Сальниця.

За моєї ініціативи і фінансової підтримки  та спільними зусиллями з підприємствами, громадою району в серпні – вересні 2016 року було відремонтовано 12 км дороги від границі Хмільницької області – Сальниця та 6 км дороги із села Воронівці до Уланова, що знаходилися у вкрай жахливому стані. Витрачено 694 тонн асфальтно-бетонної суміші. Стан доріг – то проблема не лише для району, тому мною був ініційований ремонт дорожнього покриття по вулиці Марка Вовчка у Хмільнику. Всі витрати на придбання 4 КрАЗів щебню та грейдерування проблемної ділянки я забезпечив власним коштом.

Звернення громадян та вирішення їхніх проблем

Головною цінністю депутатської діяльності я вважаю особисте спілкування з людьми, пошук можливості допомогти їм у вирішенні нагальних питань. За цей час на особистий прийом прийшло 88 осіб. Намагаюсь через Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації використати можливості лікування хворих в рамках медичних програм, фінансування яких проводиться за рахунок коштів обласного бюджету - на хірургічне втручання із заміною кришталика ока, серцевого клапана, лікування онкозахворювання тощо. З фонду депутата обласної Ради хворим було перераховано 52,1 тис. грн. фінансової допомоги на лікування.

Допомога мужнім захисникам Вітчизни

Переважна більшість витрат на вирішення проблем, організацію заходів все таки здійснюється власним коштом. Я є засновником і директором приватного підприємства і частину прибутку (понад 90 тис. грн.) спрямовував на такі цілі: постійну допомогу бійцям АТО, придбання спецвзуття, електрообладнання, харчів, предметів першої необхідності тощо. Також було оплачено 9,8 тис. грн. на придбання 20 медалей «За оборону Дебальцево» та 15 медалей «Сильним духом. Волонтерам» для нагородження  героїв.

З вірою у серці

У наш складний час надзвичайно актуальним є питання духовного відродження та підтримки релігійних громад, відновлення та реставрація церков. Тому завжди підтримую такі починання. Так, виділено кошти в сумі 15,5 тис. грн. на художні матеріали (фарби)  для розпису храму Святих апостолів Петра і Павла УПЦ КП м. Хмільник, організовано встановлення 3-х фазного електролічильника.  Також забезпечив виконання всіх ремонтних робіт у старовинній Свято-Миколаївській церкві в селі Рибчинці Хмільницького району, на які було перераховано понад 10 тис. грн. Також за мого сприяння була відреставрована та відновлена історична криниця – сучасниця відміни кріпацтва у селі Кропивна нашого району.

Збереження культури та відновлення історичної спадщини

Збереження та відновлення історичної спадщини – це обов’язок кожного свідомого громадянина. Наш Хмільницький край багатий історичними подіями, фактами. Тож у 2015 році я ініціював проведення місцевого краєзнавчого конкурсу «Благодатна хмільницька земля». Понад 30 робіт надійшло на розгляд журі і хоча визначено було 3 переможці, подарунки та грошові премії я вручив всім учасникам. Мрію, аби цей конкурс став традиційним, тому  у вересні 2016 році оголосили про прийом нових робіт та досліджень. Особливістю цьогорічного конкурсу став вік конкурсантів -до 25 років. Користуючись нагодою, ще раз запрошую взяти участь у конкурсі усіх молодих талановитих дослідників.

Підтримую фінансово творчу роботу краєзнавців. Зокрема, понад 30 тис. грн. перераховано на  видавництво книги митрофорного протоієрея Володимира Леванчука «Вірую во  єдину, Святу, Соборну і Апостольську Церкву» та видання , присвячене 25-й річниці Незалежності України «У барвах прапора Вкраїни моя Хмільниччина цвіте» за авторством видатного земляка Миколи Дороша. Наразі друкується праця Василя Маринича - переклад з польської мови книги Гелени Кутиловської «Спогади про Поділля. 1898-1919 роки. Село Куманівці».

Діти – гордість і майбутнє нашої країни

Я гордий тим, що є багатодітним батьком, і питанням допомоги та підтримки дітей приділяю особливу увагу. Сам отримую задоволення від проведення два роки поспіль дитячого конкурсу малюнка на асфальті «Україна – це ми». Відзначення талановитих дітей – це завжди свято.

Регулярно допомагаю в організації екскурсій рідним краєм для сільської малечі. На ремонт спортивної трибуни на стадіоні «Вікторія» в селі Уланів було передано будівельних матеріалів на суму 2,5 тис. грн. 

Регулярно відвідую районні навчальні заклади, адже сяючі очі задоволених дітей є найбільшою подякою за подаровані дитячі меблі, посуд, іграшки чи канцтовари. Це і є тим показником, заради чого працюю.

Я вірю, що саме спільними зусиллями можна вирішити будь-які проблемні питання, побудувати суспільство, в якому буде комфортно жити нам усім. Тож роблю сам і закликаю народних обранців усіх рівнів прозвітувати про свою роботу. Не будьмо байдужими до свого міста, до свого села, до свого дому. Адже ми – приклад для наших дітей.

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 15:02 Переглядів: 2315

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація