23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Крученюк привітав із 95-літнім ювілеєм жительку Хмільницького району Роздрукувати

Нещодавно у село Сальницю Хмільницького району до Антоніни Михайлівни Нетертишеної завітали численні гості – депутат Вінницької обласної Ради від Хмільницького району Олександр Крученюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної організації ветеранів України Віталій Колісніченко та сільський голова Леонід Мар’євич.

Приводом для візиту поважних гостей стало 95-ліття Антоніни Михайлівни та занесення її імені до книги Пошани Хмільницької районної організації ветеранів України.

За словами керівництва, секрет її довголіття в тому, що вона доброї душі людина і характер у неї поступливий, проте ніколи не змовчить, коли відчуває несправедливість.

Квіти, подяки, подарунки та теплі слова вітань від депутата обласної Ради Олександра Крученюка та місцевих посадовців – все це було на адресу ювілярки. А сама Антоніна Михайлівна щиро раділа такому візиту та ділилась спогадами про своє нелегке життя.

Повернутись Створено: 30 березня 2016 року, 11:43 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація