23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Крученюк став головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

2 липня пройшло засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, який є головою Наглядової ради, члени ради – заступник голови облдержадміністрації Олександр Курченюк, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко, а також директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та головний бухгалтер Асоціації Ірина Ваколюк.

Під час засідання в ході розгляду питання «Про переобрання голови Наглядової ради» була запропонована кандидатура Олександра Крученюка, яка підтримана більшістю голосів.

В рамках засідання  заслухали звіт за І півріччя 2018 року про результати діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області, який презентувала директор установи  Наталія Гижко. Члени Наглядової Ради затвердили звіт, а також план діяльності Агенції на ІІ півріччя 2018 року. Згідно з представленим планом у пріоритетах установи розвиток малого та середнього підприємництва, регіональних розвиток, залучення інвестицій та організаційний розвиток. В рамках цих заходів планується провести тренінги та консультації з метою підвищення навичок ведення підприємницької діяльності, стандартів якості виробництва, товарів та послуг; розробити стратегію розвитку ОТГ; розробити та впровадити стандарт супроводу інвестора, провести аудит інвестиційної привабливості громад області; підвищити фінансову спроможність шляхом залучення міжнародної технічної допомоги та бюджетних коштів та розробити комунікаційну стратегію Агенції до 2020 року.

Одним з питань засідання було визначення аудитора для проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності Агенції за 2017 рік. Було прийнято рішення про проведення перевірки аудиторською фірмою «Служба аудиту».

Повернутись Створено: 2 липня 2018 року, 16:40
Оновлено: 2 липня 2018 року, 16:56
Переглядів: 436

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація