23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Крученюк: «Вирішувати проблеми громади потрібно не лише під час передвиборчої кампанії, а впродовж усього терміну обрання» Роздрукувати

Нещодавно на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради, яке відбулось 11 березня 2016 року, було розглянуто питання «Про забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області та про хід виконання Комплексної програми будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг  загального користування Вінницької області на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485».

На жаль, автотранспортне сполучення в Україні, і, зокрема, на Вінниччині далеко не у відмінному стані. Такою донедавна була дорога по вулиці Марка Вовчка у місті Хмільнику. А вона, до речі, веде до міського кладовища.

Депутат обласної Ради, голова фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Крученюк одним із перших сприяв вирішенню цієї проблеми.

Його власним коштом було висипано 4 КрАЗи щебеню та прогрейдеровано найбільші ями на зазначеному дорожньому сполученні. Витрати на транспорт та паливно-мастильні матеріали депутат також взяв на себе.

– Знаючи цю проблему, я разом з однодумцями, яким небайдужа доля міста, вирішив допомогти у її вирішенні, – зазначив Олександр Крученюк. – Дякую людям, які вирішили долучитись до справи. В свою чергу хочу ще раз наголосити, що вирішувати проблеми громади місцеві депутати мають не лише на словах під час передвиборчої кампанії, а впродовж усього терміну обрання.

Повернутись Створено: 24 березня 2016 року, 10:18
Оновлено: 23 березня 2016 року, 10:18
Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація