Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Олександр Квіташвілі зустрівся з медичною та науково –педагогічною спільнотою області Роздрукувати

27 січня 2015 року, у рамках візиту до Вінницької області, член Кабінету Міністрів – Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі зустрівся з медичним активом області, науково-педагогічною спільнотою краю,членами постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, студентами Вінницького Національного медичного університету ім. М. І. Пирогова.

В роботі наради взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, академік АМН України, професор, ректор Вінницького Національного медичного університету ім.М.І.Пирогова Василь Мороз.

Під час зустрічі Олександр Квіташвілі розповів медикам Вінниччини про новації Уряду на шляху до системних реформ. Зокрема, перші кроки в медичній реформі Міністр вбачає у підвищенні ефективності використання бюджетних коштів, передачі державних закупівель міжнародним організаціям, скасуванні непотрібних ліцензій та форм звітності, спрощенні дозвільної системи тощо, працевлаштуванні лікарів на конкурсних засадах, медичній практиці на засадах ліцензування.

За його словами, для досягнення цієї мети вже сьогодні проводяться аудити лікувальних закладів, розглядаються різні моделі прорахунків вартості медичних послуг,  переглядається національне законодавство.

Як йшлося під час зустрічі, загалом з урахуванням нової моделі фінансового забезпечення місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин цьогоріч на функціонування закладів охорони здоров'я Вінницької області передбачено медичну субвенцію в обсязі 1 млрд. 708,5 млн. грн., що на 71,2 млн. грн. більше (4,2%) від обсягу 2014 року. Також, у Державному бюджеті-2015 для Вінниччини передбачено субвенцію з державного бюджету на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги у сумі 5 млн. 560,7 тис. грн. та на придбання витратних матеріалів для інгаляційної анестезії в обсязі 712,8 тис. грн.

Про стан медичної галузі області за три роки реформ поінформувала учасників зустрічі директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій.

Також для учасників зустрічі експертом Стратегічної дорадчої групи з питань реформування системи охорони здоров'я в Україні Олегом  Петренко було презентовано проект  «Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2025», а заступник Міністра охорони здоров'я України Альона Терещенко ознайомила учасників зібрання з новаціями Уряду в бюджетному фінансуванні галузі охорони здоров’я в 2015 році, зазначивши зокрема, що саме медична субвенція є елементом нової моделі фінансування і міжбюджетних відносин та спрямовується до місцевих бюджетів із метою фінансування медичних закладів, зокрема, на виплату заробітних плат лікарів, харчування пацієнтів, нагальних потреб в оперативному управлінні медичних закладів. Тому медичним управлінцям та економістам варто уважно вивчити нові фінансові механізми та ефективно застосовувати їх на практиці.

На завершення  зустрічі з медиками Вінниччини Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі та заступник Міністра охорони здоров'я України Альона Терещенко відповіли на багаточисельні запитання. 

 

Повернутись Створено: 28 січня 2015 року, 11:56 Переглядів: 1480

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація