Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Олександр Масленніков: «Якщо я даю обіцянку - то обов’язково її виконаю» Роздрукувати

Шановна громадо! Пропоную Вашій увазі звіт про виконану депутатську роботу за останні півроку діяльності, адже у серпні я вже звітував про попередній період. Хочеться розповісти саме про конкретні справи та виконання взятих на себе обіцянок. Адже розповідати про кількість відвіданих сесій, чи проведених засідань комісії, або про розподілення депутатського фонду, вважаю недоречним, адже це безпосередній обов’язок депутата, а не досягнення. У своїй роботі на окрузі я намагаюсь підтримувати постійний зв’язок із очільниками територіальних громад та соціальних закладів, позаяк вважаю, що керівник на місці має завжди знати про проблемні питання як громади в цілому, так і кожного її мешканця. Не з усіма головами сільських рад, на жаль, є добра співпраця, але сподіваюсь, що з часом ситуація виправиться.

На моє переконання, важливим показником ефективної роботи депутата є знаходження спільної мови із представниками різних гілок влади задля розвитку громад свого виборчого округу. Завдяки плідній співпраці із районною та обласною владами вдається вирішувати проблемні питання з якими до мене звертаються виборці. Іноді задля цього потрібно докласти неабияких зусиль та витратити багато часу, аби запевнити членів різних комісій, що саме це питання і саме сьогодні потребує фінансування.

На початку осені до мене звернулась із листом, підписаним більш ніж сорока мешканцями с.Махнівка, Олена Косянець. Вона розповіла про відсутність кінцевої зупинки у м. Вінниці навпроти Західного автовокзалу. Звідти протягом багатьох років, щоденно, декілька разів відправляються автобуси на Медвеже Вушко, Некрасове, Широку Греблю, Лисянку, Красне та інші населенні пунктипоселення, а облаштованої зупинки досі не було. Тож втомлені люди мали очікувати автобуса нерідко присівши просто на бордюр, адже навіть елементарної лавочки не було, а це і літні громадяни, і матусі з маленькими дітками. Вже невдовзі, завдяки консолідації зусиль Вінницького міського голови  Сергія Моргунова, громадського діяча В’ячеслава Дармороса, та моїй наполегливості, навпроти Західного вокзалу з’явилась добротна подвійна зупинка із дерев’яними лавками. Відтепер це місце, де можна комфортно очікувати автобуса, сховавшись у затінку та присівши на лавку.

Щодо звернення мешканців Пултівецької територіальної громади, зокрема с. Махнівки, котрі проживають по вул. Чкалова і роками намагалися вирішити питання заміни аварійних електроопор, я написав запит до районної ради із проханням виділити кошти на вирішення зазначеного питання. Врешті-решт вдалось його вирішити - із районного бюджету було надано гроші (близько двохсот тисяч гривень) на заміну електроопор. Відтак, встановлено нові стовпи та вуличне освітлення устатковане сучасними економними ліхтарями. Наразі тривають роботи щодо виготовлення кошторисної документації на заміну опір на інших вулицях, які цього потребують.

Завдяки моїй наполегливості сім шкіл виборчого округу отримали нову та сучасну комп’ютену техніку, згідно з освітньою міжурядовою програмою між нашою країною та Китаєм. Як тільки я дізнався про цю програму, одразу почав активно діяти і, можна сказати не вийшов із обласної Ради, поки не отримав підтвердження, що заклади отримають ці прилади. Адже я знаю, що кожна школа сьогодні потребує сучасної техніки, а деякі з тих, що отримали, взагалі не мали на чому навчати дітей. Комп’ютери отримали: Бохоницька СЗШ І-ІІІ ст. (7 шт.), Медвежовушківська СЗШ І-ІІІ ст. (6 шт.), Некрасівська ЗОШ І-ІІІ ст. (6 шт.), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст. (5 шт.), Ільківська ЗОШ І-ІІ ст. (5 шт.), Лисогірська СЗШ І ст. (4 шт.), Ксаверівська СЗШ І ст. (4 шт.). Хочу зауважити, що завдяки моїй наполегливості із 53 ПК виділених на Вінницький район, навчальні заклади мого виборчого округу отримали – 37.

Представники педагогічного колективу та батьківської громади Ільківської ЗОШ І-ІІ ст. звернулись із проханням щодо заміни вхідних дверей будівлі закладу. Ця споруда чи не найстаріша на теренах району, у якій знаходиться школа. Тож двері перебували у дуже поганому стані і не виконували функції з утримання тепла всередині. Я звернувся до районної ради із проханням виділити кошти на заміну дверного блоку, відтак, депутати пішли назустріч і профінансували вказані роботи. 

Найдорожче що є у людини це – здоров’я, а жінка - це берегиня роду людського, тож про здоров’я краянок необхідно постійно піклуватись. Тому я вирішив започаткувати приїзди єдиного в області пересувного цифрового мамографу «Квітка» до громад свого виборчого округу. За його допомогою жінки можуть безкоштовно обстежитись, не витрачаючи при цьому багато часу. У кожній громаді ми організовуємо обстеження таким чином, аби не створювати незручностей ні жінкам, ні лікарю, який працює. Мамограф «Квітка» обслуговує під час свого приїзду тридцять жінок. Прилад робить знімки їх декілька днів розшифровують, затим, якщо виявляють певні патології, запрошують пацієнток до лікарні для подальшого обстеження. Відтак вже мали змогу продіагностуватись жінки із Медвежого Вушка та вже двічі із Бохоників. Планую і надалі працювати в цьому напрямі, аби мамограф прибув у кожну громаду мого округу.

Дуже важливим напрямом роботи із громадами вважаю залучення грантових коштів. Задля цього вже вдруге ініціював нараду із очільникми громад, шкіл, садочків та закладів культури сіл свого виборчого округу задля ознайомлення із умовами та вимогами  «14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад». Із особливостями цьогорічного конкурсу присутніх ознайомив експерт-координатор конкурсу проектів розвитку органів місцевого самоврядування Віктор Іщук. Минулий рік приніс гарні результати, майже всі громади, що брали участь в конкурсі отримали фінансування проектів. Я наполягаю, аби керівники сільських рад та установ не втрачали шанс на отримання додаткових коштів задля розвитку інфраструктури поселень і обов’язково брали участь у конкурсі.

Багато уваги, часу та власних коштів витрачаю на дитячі навчальні заклади, зокрема, школи та садочки. Адже не завжди є можливість знайти вирішення проблеми шляхом виділення бюджетного фінансування, відтак, використовую власні кошти, але зовсім не шкодую про це, адже точно знаю, що вони витрачені на справді необхідні речі. Із керівниками начальних закладів свого виборчого округу перебуваю на постійному зв’язку та намагаюсь, в міру можливостей, підтримувати та допомагати.

На початку навчального року до мене звернулись батьки першокласників, котрі навчаються у Пултівецькій СЗШ I-III ст. У них виникла проблема із нестачею підручників, першачків у 2016 році набрали 23-є, а от книжок не вистачає. Придбати за батьківські кошти також не було можливості, адже вони достатньо коштовні - 60-80 гривень за одну. Звісно я не залишив поза увагою зазначене прохання і допоміг у вирішенні цієїї важливої проблеми, надав кошти для закупівлі підручників.

Традиційно особисто вітаю педагогів із професійним святом. Адже скільки не говори з трибуни чи зі шпальт газет, найкращим завжди є живе спілкування та вияв уваги і пошани. Задля цього напередодні Дня вчителя завітав в гості і привітав солодкими подарунками більше ста педагогів, поспілкувався та висловив найкращі побажання. Вітання отримали педагоги із Бохоницької Пултівецької, Некрасівської, Медвежовушківської СЗШ I-III ст., Ільківської СЗШ I-II ст. та Лисогогірської СЗШ I ст.

Також обов’язково отримують від мене привітання до Дня Святого Миколая учні. Цьогоріч частина шкіл отримувала солодощі, деякі - інші подарунки. Зокрема, директори Медвежовушківської та Некрасівської СЗШ I-III ст. повідомили мене про нагальну потребу - придбання посуду для їдальні. Обом закладам до свята презентував необхідну кількість начиння. Задля облаштування Ільківської ЗОШ I-II ст. необхідним приладдям надав фінансову допомогу. А от Ільківський бібліотечний заклад отримав 50 солодких наборів для дітей, які брали участь у тематичній виставі. Також солодкі презенти одержали хлопчики та дівчатка з Лисогірської та Ксаверівської СЗШ I ст., учні пільгових категорій Бохоницької СЗШ I-III ст.

В переддень нового року завітав у ДНЗ «Сонечко», що у селі Майдан, де відбувася святковий ранок. Раніше я отримував звернення із проханням придбати для закладу пилосос, тож користуючись нагодою подарував необхідний прилад, аби малеча відчувала себе комфортно та затишно.

Продовжуючи вітати педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів виборчого округу із новорічними святами відвідав Пултівецьку ЗОШ І-ІІІ ст. І знаючи про нагальну потребу закладу, - облаштування освітлення спортивної зали для занять дітей, подарував близько 4 тисяч гривень для закупівлі світлодіодних ламп, адже здорові діти - це майбутнє нашої країни.

Важливим аспектом у житті людини, на моє глибоке переконання, є спорт та здоровий спосіб життя. Тож заходи пов’язані з цим завжди активно підтримую. Зокрема, регулярно допомагаю коштами, коли до мене звертається голова ВР ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі, для закупівлі різноманітного спортивного приладдя та призів для змагань.

Також підтримую футбольну команду «Сокіл» с. Бохоники, цю гру у поселенні люблять і постійно в неї грають. Але для у часті у різноманітних змаганнях постійно потрібні кошти, необхідно оплатити внесок, роботу арбітра, пальне та транспорт для виїзних ігор, тощо. Відтак, виділяю матеріальну допомогу для колективу.

Нещодавно отримав звернення від батьків вихованців хореографічного гуртка  народного танцю «Барви» с. Бохоники. Для якісного тренувального процесу їм був необхідний новий музичний центр. Відтак, цю проблему також вдалось вирішити, я надав необхідну суму коштів для придбання техніки.

Також до мене звернулись мешканці Нерасового із проханням придбати глюкометр, з метою швидкого визначення рівня цукру в крові пацієнтів місцевої амбулаторії ЗПСМ. Заклад обслуговує мешканців Некрасового, Широкої Греблі та Медвежого Вушка, в цих населених пунктах є певна кількість пацієнтів хворих на цукровий діабет. Тож аби лаборант мав можливість проводити згаданий аналіз, я подарував апарат для вимірювання рівня цукру в крові та витратні матеріали до нього. До того ж, придбання глюкометра для Некрасівської амбулаторії було моєю передвиборчою обіцянкою громаді, яку мені вдалось виконати. Із тією ж проблемою вже звернулись мешканці Бохоників, тож намагатимусь в міру можливостей вирішити це питання.

Важливим аспектом у житті громад є різноманітні традиційні заходи: свято села, День Перемоги, вшанування «чорнобильців», «афганців», тощо. Ці святкові дні вважаю дуже важливими для мешканців громад, адже вони згуртовують людей, під час них є нагода зустрітись та поспілкуватись. Тож я намагаюсь обов’язково відгукуватись на запрошення взяти участь у подібних заходах та завжди допомагаю із їхньою організацією. До прикладу, на день села у Бохониках профінансував приїзд польової кухні, що пригощала всіх охочих солдатською кашою, пряною шурпою та чаєм.

Також традиційно виділяю кошти для заходів, що влаштовують у Бохониках задля вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Маю гарну співпрацю щодо цього із головою Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі, ліквідатором, жителем Бохоників Миколою Демчуком.

Важливою місією вважаю увагу до людей похилого віку, їм потрібно приділяти увагу та не оминати піклуванням. Добре, що деякі з них ще мають міцне здоров’я, до прикладу, поважаний та шанований житель Бохоників – Володимир Іванович Павловський, який 2 листопада минулого року відзначив свій 80-річний ювілей. За його плечима довге життя, сповнене невтомною педагогічною працею. Тож не міг оминути увагою поважного ювіляра, завітавши до нього, вручив подарунок, грамоту та квіти, подякував за його невтомну працю, досягнення та здобутки.

Щодо планів на цей рік, хочу наголосити на важливості продовження робіт щодо заміни електроопор та облаштуванні вуличного освітлення, працюватиму над цим і надалі. Також прагну, аби пересувний мамограф відвідав кожну громаду мого виборчого округу. І, звісно, робота зі зверненнями громадян, на які зажди намагаюсь реагувати вчасно та, в міру можливостей, вирішувати проблеми людей. Тож сподіваюсь, що цей рік буде ще більш насиченим на приємні події,  вдало реалізовані проекти, вирішені проблемні питання, тощо.

Депутат обласної Ради від ВО «Батьківщина» Олександр Масленніков

Повернутись Створено: 17 лютого 2017 року, 12:34 Переглядів: 1659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація